Dzień V, Tydzień I Nogi nadal bolą, a już miałam nadzieję, że jak wstanę dziś rano to "może trochę przejdzie " Nie przeszło. %-) Na treningu-chociaż nie prosiłam o pomoc- to miałam pomocnika człowiek wszystkim znany "ja wiem ja Cię nauczę" - miałam chwilę zwątpienia i myślałam, że za mnie trening zrobi, tak się wczuł w sytuację :-D DT Miska [...]
1-2 tydzień: Początek - najtrudniejszy. Mija 1,5 tygodnia, jakiś trening już wdrożony. Od 28 czerwca - bieganie 2x tyg x 40 min, do tego podczas i po biegu porządne rozciąganie. Po pierwszym biegu (zimno było dosyć, a nie oszczędzałem się) dopadło mnie przeziębienie. Ale już doszedłem do siebie. Dorzuciłem już teraz (sobota) 1x tyg trening [...]
ZESTAW Z AKCENTEM NA POPRAWIENIE WYCISKANIA LEZAC. WERSJA 2 NA "PIWNICZNA" SILOWNIE, TAKA ZE SZTANGA, PLASKA LAWKA I STOJAKAMI ZESTAW A: 1 POLOWICZNE WYCISKANIE LEZAC (PELNE JEST W FAZIE ROZGRZEWKI POZNIEJ NADAL PELNE ZWYCZAJOWE 60% I 70%.. DALSZE SERIE SA JUZ POLOWKOWE : 80%, 90% I 100%) (tu mi wyjdzie aż 7 seri na klate dobrze [...]
ZESTAW Z AKCENTEM NA POPRAWIENIE WYCISKANIA LEZAC. WERSJA 2 NA "PIWNICZNA" SILOWNIE, TAKA ZE SZTANGA, PLASKA LAWKA I STOJAKAMI ZESTAW A: 1 POLOWICZNE WYCISKANIE LEZAC (PELNE JEST W FAZIE ROZGRZEWKI POZNIEJ NADAL PELNE ZWYCZAJOWE 60% I 70%.. DALSZE SERIE SA JUZ POLOWKOWE : 80%, 90% I 100%) (tu mi wyjdzie aż 7 seri na klate dobrze [...]
A więc tak wybrałem plan WODYNA 15/10/5 ZESTAW Z AKCENTEM NA POPRAWIENIE WYCISKANIA LEZAC. WERSJA 2 NA "PIWNICZNA" SILOWNIE, TAKA ZE SZTANGA, PLASKA LAWKA I STOJAKAMI ZESTAW A: 1 POLOWICZNE WYCISKANIE LEZAC (PELNE JEST W FAZIE ROZGRZEWKI POZNIEJ NADAL PELNE ZWYCZAJOWE 60% I 70%.. DALSZE SERIE SA JUZ POLOWKOWE : 80%, 90% I 100%) 2 [...]
Dziś dzień nietreningowy micha z soboty 07.11.09: 1.100g owsa+4jajka(bo małe były)+pomidor 2.60g owsa+3jajka(bo małe)=placek+garsc orzechów+pomidor+jabłko 3.70g kaszy+udko z kurczaka+sałatka z papryki 4.około 50g kaszy+3 nie za duze kawałki smażonego karpia+pomidor 5.2 jaja+kawałek karpia+pomidor 6.około 150g twarogu pozwolłem sobie dzis na [...]
Pisalem pod zamowienie, wiec plan w zadnym wypadku nie mial byc czysto silowy. Przy cwiczeniu 2 razt w tygodniu zakwasow raczej nie bedzie czuc, a po tylu seriach na wiekszej liczbie powtorzen regeneracja powinna dotyczyc glownie miesni , bo nerwow srednio(oszczedzanie ostatnich powtorzen), a one sie najdluzej regenerujao. Jesli widziales [...]
Mi się ostatnio na zakwaszonych kulosach sprintowało wyborowo, na zasadzie jak najszybszego odbicia od ziemii %-) Nie mogę się już doczekać relacji z 5 interwałów \-) Rozciąganie gumy nad głową to ja bardzo niemiło wspominam #-P Tym samym odpowiedziałaś mi na pytanie czy się już podciągasz. Bądź co bądź, inverty Cię odpowiednio wyszkolą /-)_ Viki, [...]
5.10.2008 Niedziela, Trening: HIIT ( orbitrek, 22 min) Coz, w niedziele lubie pobiegac, ale dzis warunki pogodowe uniemozliwily to. Na szczescie zdjalem suszace sie koszule z orbitreka , a wiec mozna bylo wykonac prawie odpowiedniego HIITa. Rozgrzewka 8 min, 10 interwalow 30/30, 4 min na ostudzenie. Rozciaganie i pod zimny prysznic... Dieta na [...]
29.01.09 Kolejny trening 10tek, Przysiad, 50, 76, 76kg No, normalnie lipa jakas. Tak ciezko mi dawno nie szlo. Kiedys na takich ciezarach rozgrzewke robilem, a tu dwie serie opo 10 i czulem sie jakby mnie czolg rozjechal. Am´I getting too old for this shit ??? Wioslo 50, 50 kg Drazek sciaganie, 50, 50 kg Lawka plaska 50, 65, 65 kg Idzie jak [...]
Eh wyjechałam z miasta na weekend i poszłam do tutejszej siłowni ale tylko się zawiodłam, bardzo nieudany trening mi się trafił albo jakiś zły dzień na siłownię. Bałagan straszny z ciężarami i ze sprzętem, nikt po sobie maszyn nie sprzątał i nie wiadomo było czy ktoś korzysta czy nie, poszłam robić inne ćwiczenie to już nie dało rady wrócić na [...]
A dziś trochę gorzej z tymi proporcjami, kolacja zawsze najtrudniejsza dla mnie żeby dopasować i się zmieścić ze wszystkim. Za to makrelka wskoczyła do dzisiejszego menu i bardzo mi z tym dobrze (0ww i pyszniutka) :D dzisiejszy trening: Dzien3. 1a. Wiosło sztanga (15)20/20/25 1b. rozpietki (2,5)4/4/5 2a wznosy ramion bokiem (2)4/4/5 2b. wznosy [...]
ok, działa oto post sprzed 2 dni kiedy forum nie chciało zaakceptować mojego posta z nieznanych mi bliżej przyczyn :P No forum znowu działa i kalendarz też, jakoś. Wczoraj nawet zmieściłam się mniej więcej w diecie. Trening był taki: 10min rozgrzewka na bieżni 1a wiosło sztangielka (2)3/5/7 1b. pompki 3x10 2a. Wyciskanie sztangielek na barki [...]
No i trening już na super seriach: Dzien1. 10min rozgrzewka 1a wiosło sztangielka (2)4/5/6/7 1b. pompki(5)8/8/10/10 2a. Wyciskanie sztangielek na barki(2)4/5/6/7 2b.wznosy łydek na jednej nodze(7)9/15/17/20 >przerwa 60sek< 3a. Uginanie ramion ze sztangielkami (2)4/5/6/7 3b francuski siedzac jednoracz zza głowy(2)4/5/5/6 4a przysiad [...]