SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Dzień V, Tydzień I Nogi nadal bolą, a już miałam nadzieję, że jak wstanę dziś rano to "może trochę przejdzie " Nie przeszło. %-) Na treningu-chociaż nie prosiłam o pomoc- to miałam pomocnika człowiek wszystkim znany "ja wiem ja Cię nauczę" - miałam chwilę zwątpienia i myślałam, że za mnie trening zrobi, tak się wczuł w sytuację :-D DT Miska [...]

    Odpowiedzi: 163 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-10-18 23:09:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] Djmichol, Sopot 2021

    Post
    Przygotowanie do zawodów

    Etap 3 dzień 8 01.07.2013: Trening: na czczo: Brzuch+rozciaganie+tabata wieczór: Wiosło półsztanga 100x5 110x5 120x3 Podciąganie podchwyt wąsko cc+ 17x10 20x8 25x5 Wiosło na maszynie 11x9 14x6 Wyciskanie pozioma z zatrzymaniem 95x6 105x4 115x3 +regresja 90x13 Dips cc+ 25x9 35x6 Push press z kaptura 50x10 60x8 70x5 Bicek młotkowo hantle 20x10 27x7 [...]

    Odpowiedzi: 880 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-07-02 12:56:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] Djmichol, Sopot 2021

    Post
    Przygotowanie do zawodów

    Etap 3 dzień 9 02.07.2013: Trening: na czczo: brzuch+rozciąganie+rower 10km+pływanie wieczorem: martwy 140x5 150x5 160x3 fronty 70x8 80x8 90x6 Uginanie nóg w leżeniu prostowanie nog w leżeniu martwy na prostych z hantlami do 30x6 Skullcrasher 40x10 50x8 60x5 Dietka: Białko: 234g Węgle: 369g Tłuszcz: 85g kCal: 3200 Udany dzień fajny trening, [...]

    Odpowiedzi: 880 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-07-03 12:58:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szpagat ostrzezenie

    Post
    Inne dyscypliny

    rozciaganie dynamiczne jako forma rozgrzewki? exktremalnie niebezpieczne to jak proszenie sie o kontuzje.

    Odpowiedzi: 33 Ilość wyświetleń: 15943 Data: 2005-04-16 13:40:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Powrót do "życia"

    Post
    Trening dla początkujących

    1-2 tydzień: Początek - najtrudniejszy. Mija 1,5 tygodnia, jakiś trening już wdrożony. Od 28 czerwca - bieganie 2x tyg x 40 min, do tego podczas i po biegu porządne rozciąganie. Po pierwszym biegu (zimno było dosyć, a nie oszczędzałem się) dopadło mnie przeziębienie. Ale już doszedłem do siebie. Dorzuciłem już teraz (sobota) 1x tyg trening [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1668 Data: 2014-07-08 12:21:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • MARIAN 17/ pods,str.179 i 196 new 240

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    ZESTAW Z AKCENTEM NA POPRAWIENIE WYCISKANIA LEZAC. WERSJA 2 NA "PIWNICZNA" SILOWNIE, TAKA ZE SZTANGA, PLASKA LAWKA I STOJAKAMI ZESTAW A: 1 POLOWICZNE WYCISKANIE LEZAC (PELNE JEST W FAZIE ROZGRZEWKI POZNIEJ NADAL PELNE ZWYCZAJOWE 60% I 70%.. DALSZE SERIE SA JUZ POLOWKOWE : 80%, 90% I 100%) (tu mi wyjdzie aż 7 seri na klate dobrze [...]

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-10-31 19:15:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • MARIAN 17/ pods,str.179 i 196 new 240

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    ZESTAW Z AKCENTEM NA POPRAWIENIE WYCISKANIA LEZAC. WERSJA 2 NA "PIWNICZNA" SILOWNIE, TAKA ZE SZTANGA, PLASKA LAWKA I STOJAKAMI ZESTAW A: 1 POLOWICZNE WYCISKANIE LEZAC (PELNE JEST W FAZIE ROZGRZEWKI POZNIEJ NADAL PELNE ZWYCZAJOWE 60% I 70%.. DALSZE SERIE SA JUZ POLOWKOWE : 80%, 90% I 100%) (tu mi wyjdzie aż 7 seri na klate dobrze [...]

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-10-31 19:20:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • MARIAN 17/ pods,str.179 i 196 new 240

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    A więc tak wybrałem plan WODYNA 15/10/5 ZESTAW Z AKCENTEM NA POPRAWIENIE WYCISKANIA LEZAC. WERSJA 2 NA "PIWNICZNA" SILOWNIE, TAKA ZE SZTANGA, PLASKA LAWKA I STOJAKAMI ZESTAW A: 1 POLOWICZNE WYCISKANIE LEZAC (PELNE JEST W FAZIE ROZGRZEWKI POZNIEJ NADAL PELNE ZWYCZAJOWE 60% I 70%.. DALSZE SERIE SA JUZ POLOWKOWE : 80%, 90% I 100%) 2 [...]

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-11-02 21:55:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • MARIAN 17/ pods,str.179 i 196 new 240

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Dziś dzień nietreningowy micha z soboty 07.11.09: 1.100g owsa+4jajka(bo małe były)+pomidor 2.60g owsa+3jajka(bo małe)=placek+garsc orzechów+pomidor+jabłko 3.70g kaszy+udko z kurczaka+sałatka z papryki 4.około 50g kaszy+3 nie za duze kawałki smażonego karpia+pomidor 5.2 jaja+kawałek karpia+pomidor 6.około 150g twarogu pozwolłem sobie dzis na [...]

    Odpowiedzi: 3001 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-11-07 21:59:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Thiago2 / BLOG - powoli do przodu malymi kroczkami

    Post
    Trening dla początkujących

    Pisalem pod zamowienie, wiec plan w zadnym wypadku nie mial byc czysto silowy. Przy cwiczeniu 2 razt w tygodniu zakwasow raczej nie bedzie czuc, a po tylu seriach na wiekszej liczbie powtorzen regeneracja powinna dotyczyc glownie miesni , bo nerwow srednio(oszczedzanie ostatnich powtorzen), a one sie najdluzej regenerujao. Jesli widziales [...]

    Odpowiedzi: 413 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2006-11-17 06:58:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mi się ostatnio na zakwaszonych kulosach sprintowało wyborowo, na zasadzie jak najszybszego odbicia od ziemii %-) Nie mogę się już doczekać relacji z 5 interwałów \-) Rozciąganie gumy nad głową to ja bardzo niemiło wspominam #-P Tym samym odpowiedziałaś mi na pytanie czy się już podciągasz. Bądź co bądź, inverty Cię odpowiednio wyszkolą /-)_ Viki, [...]

    Odpowiedzi: 838 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-08-25 19:14:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Crazy_Thug/redukcja/Believe in Yourself

    Post
    Trening dla początkujących

    Dzień 4 Tydzień 2 PONIEDZIAŁEK: 1. Podciąganie na drążku 4x6-8 8xCC / 7xCC/ 6xCC / 6xCC 8xCC / 8xCC/ 7xCC / 6xCC 2. Wiosłowanie ze sztangą w opadzie 5x12 8x40 / 8x50 / 8x62 / 8x62 / 8x62 12x42 / 12x52 / 12x62 / 12x72 / 12x72 3. Podciąganie sztangi do brody wzdłuż tułowia 4x6-8 8x20 / 8x35 / 8x35 / 8x35 8x22 / 8x27 / 8x35 / 8x37 4. Zarzut [...]

    Odpowiedzi: 393 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-10-01 08:12:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bolek1970/Dziennik/Lepiej pozno, niz wcale

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    5.10.2008 Niedziela, Trening: HIIT ( orbitrek, 22 min) Coz, w niedziele lubie pobiegac, ale dzis warunki pogodowe uniemozliwily to. Na szczescie zdjalem suszace sie koszule z orbitreka , a wiec mozna bylo wykonac prawie odpowiedniego HIITa. Rozgrzewka 8 min, 10 interwalow 30/30, 4 min na ostudzenie. Rozciaganie i pod zimny prysznic... Dieta na [...]

    Odpowiedzi: 1488 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-10-05 17:35:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bolek1970/Dziennik/Lepiej pozno, niz wcale

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    26.11.2008 Trening silowy FBW ( 5*5, w wersji testowej ) 60 min Przysiady : 20, 30kg / 12 i 50, 60, 70, 80, 90 kg/ 5 Military Press 40, 40/ 10 i 45, 50, 55, 60, 65kg/5 Wyciskanie/Lawka Plaska 40kg/10 i 45, 50, 60, 70/5 Wioslowanie sztanga 40, 50, 60kg / 10 Uginanie hantli z supinacja nadgarstka 12,5 kg 2/10 Brzuch. Rozgrzewka wykonana w formie [...]

    Odpowiedzi: 1488 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-11-27 12:59:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bolek1970/Dziennik/Lepiej pozno, niz wcale

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    29.01.09 Kolejny trening 10tek, Przysiad, 50, 76, 76kg No, normalnie lipa jakas. Tak ciezko mi dawno nie szlo. Kiedys na takich ciezarach rozgrzewke robilem, a tu dwie serie opo 10 i czulem sie jakby mnie czolg rozjechal. Am´I getting too old for this shit ??? Wioslo 50, 50 kg Drazek sciaganie, 50, 50 kg Lawka plaska 50, 65, 65 kg Idzie jak [...]

    Odpowiedzi: 1488 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-01-30 14:22:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Eh wyjechałam z miasta na weekend i poszłam do tutejszej siłowni ale tylko się zawiodłam, bardzo nieudany trening mi się trafił albo jakiś zły dzień na siłownię. Bałagan straszny z ciężarami i ze sprzętem, nikt po sobie maszyn nie sprzątał i nie wiadomo było czy ktoś korzysta czy nie, poszłam robić inne ćwiczenie to już nie dało rady wrócić na [...]

    Odpowiedzi: 181 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-07-31 13:08:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • no dobra to jestem gotowa na jutro, dzięki :P .... Dzien2. 10minut rozgrzewka na bieżni (w nawiasie ciężar serii rozgrzewkowych) 1a.przysiad (20) 25/30 1b wypad (20) 25/30 2a przysiad plie ze sztangielka (5) 7,5/12,5 2b RDL (20) 25/30 3a. Wznosy łydek na jednej nodze (2,5) 5/7,5 3b. podciaganie sztangielek wzdłuz tułowia (2,5) 5/7,5 4a wznosy [...]

    Odpowiedzi: 181 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-09-15 16:51:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • A dziś trochę gorzej z tymi proporcjami, kolacja zawsze najtrudniejsza dla mnie żeby dopasować i się zmieścić ze wszystkim. Za to makrelka wskoczyła do dzisiejszego menu i bardzo mi z tym dobrze (0ww i pyszniutka) :D dzisiejszy trening: Dzien3. 1a. Wiosło sztanga (15)20/20/25 1b. rozpietki (2,5)4/4/5 2a wznosy ramion bokiem (2)4/4/5 2b. wznosy [...]

    Odpowiedzi: 181 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-10-19 18:19:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ok, działa oto post sprzed 2 dni kiedy forum nie chciało zaakceptować mojego posta z nieznanych mi bliżej przyczyn :P No forum znowu działa i kalendarz też, jakoś. Wczoraj nawet zmieściłam się mniej więcej w diecie. Trening był taki: 10min rozgrzewka na bieżni 1a wiosło sztangielka (2)3/5/7 1b. pompki 3x10 2a. Wyciskanie sztangielek na barki [...]

    Odpowiedzi: 181 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-10-25 23:19:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • No i trening już na super seriach: Dzien1. 10min rozgrzewka 1a wiosło sztangielka (2)4/5/6/7 1b. pompki(5)8/8/10/10 2a. Wyciskanie sztangielek na barki(2)4/5/6/7 2b.wznosy łydek na jednej nodze(7)9/15/17/20 >przerwa 60sek< 3a. Uginanie ramion ze sztangielkami (2)4/5/6/7 3b francuski siedzac jednoracz zza głowy(2)4/5/5/6 4a przysiad [...]

    Odpowiedzi: 181 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-10-25 23:27:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)