Dzień IV, Tydzień I
Mam bardzo "ciężkie" nogi, łapały skurcze w UDA (kogo nie łapały w to miejsce niech będzie szczęśliwy
) Myślę, że trochę potrwa zanim ból przejdzie
Jutro klata i plecy....
DT
Miska
BTW:110/60/200
Leki
1.Euthyrox 1/2, Bromergon 1/2
Suplementacja:
-wiesiołek
-wit D+wapń
-wit C
-błonnik
-kurkuma
-kelp
-omega3- tran
-ZMA
-herbata miętowa 0,5l
-herbata z pokrzywy 0,5l
-napar relaksujący 1l
-czekolada 90%
ciężko mi dobijać do zadanej ilości płynów, ponieważ nie mam możliwości w szkole/pracy siedzieć non stop w WC, ale robię co mogę.
Trening
+ rozciąganie dwugłowych i ćwiczenie z piłeczką 40 powtórzeń na nogę.
Cardio: power walk na bieżni 1h
Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2013-10-17 23:08:25
Mam bardzo "ciężkie" nogi, łapały skurcze w UDA (kogo nie łapały w to miejsce niech będzie szczęśliwy
) Myślę, że trochę potrwa zanim ból przejdzie
Jutro klata i plecy....
DT
Miska
BTW:110/60/200
Leki
1.Euthyrox 1/2, Bromergon 1/2
Suplementacja:
-wiesiołek
-wit D+wapń
-wit C
-błonnik
-kurkuma
-kelp
-omega3- tran
-ZMA
-herbata miętowa 0,5l
-herbata z pokrzywy 0,5l
-napar relaksujący 1l
-czekolada 90%
ciężko mi dobijać do zadanej ilości płynów, ponieważ nie mam możliwości w szkole/pracy siedzieć non stop w WC, ale robię co mogę.
Trening
+ rozciąganie dwugłowych i ćwiczenie z piłeczką 40 powtórzeń na nogę.
Cardio: power walk na bieżni 1h
Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2013-10-17 23:08:25
)
Chociaż biorąc pod uwagę że dopiero dziś zaczęły mi puszczać zakwasy z poprzednich treningów to może nie powinnam się dziwić, albo zrobiłam błąd w pomiarach sama nie wiem... wrzucam te z dziś, ale dla własnej spokojności zmierzę się jeszcze za dzień/dwa.
Myślałam, że gryf który był położony to 17,5 a to była 20 albo ponad (wyglądają tak samo), skutkiem czego kolega ściągał ze mnie gryf
Niestety trochę mi się zapomniało, że jednak je wstawiłam no i ten.... węgiel podobno dobry na trawienie
Może zamienić to na coś?
Żeby nie było: sztabki nie są opisane
Z piciem ziółek nadal mam problem, nie wyrabiam normy, teraz siedzę i wchłaniam ile dam radę.