Nie chcę mi sie opisywać jadłospisu napisze tylko ze białka wyszło mi ok. 75-80g,ostatni posiłek zjadłam ok.20.Od dziś dodałam również suplementy: -wapń z wit.c rozpuszczalny w wodzie -kapsułka wit.a+e -kapsułka kw. omega 3,6,9 Trening: 45 min na rowerze stacjonarnym 80 brzuszków rozciąganie taniec wykroki 2x16 ogólnie wyszło ok. 1 h i 15 min. [...]
Witam...uff,ale trener dal wycisk...Ekstra układ się szykuje...znaczy się ulepszamy stary.Do hip-hopu dodał balet Efekt świetny xD Muszę wiecej trenować...grr ;D I posiłek(6:40): omlet(2jajka,100ml mleka,łyzka kakao,2 łyzki pł.ows.) II posiłek(9:40): duze jabłko III posiłek(12:20): kromka razowca 40g twarogu półtłustego IV posiłek(16:00) ok.300g [...]
Witam. Przepraszam za brak wpisu z wczoraj ale miałam awarie Internetu ;) Sytuacja na dziś przedstawia się następująco: Posiłek I(7:40): 130g twarogu 30g jogurtu naturalnego pół łyzeczki miodu łyżeczka kakao 10g orzechów włoskich Posiłek II(11:40): bulka pełnozarnista 20g serka wiejskiego pomidor sok z marchwi i selera 250 ml Posiłek III(15:00): [...]
Witaaaam ;) Dzisiejszy dzień minął następująco: I posiłek(7:00): koktail: 100g jogurtu naturalnego 30g twarogu i tyle samo pł. owsianych 10g rodzynek po łyżce migdałów i pestek dyni łyzeczka kakao i miodu woda II posiłek(10:00): bułka pełnoziarnista III posiłek(13:00): jabłko IV posiłek(17:00): omlet: 2 jajka 2 łyżki maki razowej ok.30 g startej [...]
Witam po ponownej nieobecności.Jej powodem był brak całkowitego dostępu do komputera i przede wszystkim brak czasu.Zdjęcia ostatnio nie zostały wklejone,bo w przedzień ich wklejenia komputer zostal zabrany do naprawy Postaram się od teraz regularnie pisać. Postępów jako tako nie widać bo przez ostatnie 3 tygodnie moje treningi to był tylko taniec [...]
Witam ;) Trening taki jak zwykle: rower rozciąganie taniec brzuszki Dodałam do tego jakieś wygibasy, bo mam zamiar do końca roku nayczyć się pewnej figury, której słowami opisac nie potrafie ale postaram się znaleźć zdjęcie i tu wkleić. Moje pierwsze próby zakończyły się tym, że przewróciłam deskę do prasowania wraz z żelazkiem Cóż bywa...Nie [...]
czesć , dziś drugi dzień- dzien rybny. obudziałam się z zakwasami -ale lubię to uczucie dziś aero 30 minut + rozciąganie. wrzucam wymiary: klatka: m93 cm talia 72 cm pas nad pepkiem 79 cm pas pod pępkiem 84 cm udo 56 cm biodra 93 cm łydka 33 cm fotek nie wrzucę dzisiaj bo musze zakupić baterie do aparatu- zrobil mi psikusa i wlacyc mi sie nawet [...]
ehhh . . . co za ruch . . . widzę , leją wszyscy na mnie jak bym pod rynną stał , chyba se kupie parasol czy cuś , tak czy siak dzisiaj ruszyła machina , poszły konie po betonie itd. w styczniu pojadę rozruchowo FBW 3 x na tydzień - poniedziałek , środa , piątek 4 serie po 12 pow. mały ciężar ( małe partie po 2 serie ) klatka – w. [...]
hmm zaczelo sie w lutym rok temu czyli jakies poltora roku, jest tak ze te starte kregi sa na cale zycie, i dyskopatie mozna zaleczyc ale nie da sie wyleczyc ( chyba ze operacje ale to tez nie do konca pewne i moze byc gorzej ), wiec od lutego poprzedniego roku do kwietnia mimo ze bolalo to trenowalem intensywnie, bol coraz wiekszy, juz w [...]
Oto sprawdzona bomba treningu dzięki kturej pewien koles w ciągu 6 miesięcy urusł 14,5 cm więc tak 1 co dziennie po 10 seri zwisania na drążku kto ile wytszyma ćwiczenia ciężarkiem 10 kg na klate na łużku nawet może być gura duł gura duł tak według własnego widzimisie do tego kupcie se odżywke z minerałami kture przyspieszajom produkcje Hgh w [...]
więc tak wykonywałem je 10dni na rehabilitacji(rowerek stacionarny 5min,unoszenie nóg i klaty leżąc na takim specjalnym łóżku gdzie nogi masz niżej,potem gumę ciągniesz przodem do klaty i tyłem rękami ciągniesz) i na końcu stanie przy ścianie wyprostowany z 30sek.. :/ po skończonym cyklu robiłem je potem ale zaprzestałem na drugiej wizycie [...]
Poniedziałek - A Środa - B Piątek - A Poniedziałek - B Środa - A Piątek - B ... itd Brzuch robisz tylko w poniedziałek i piątek, 2x w tygodniu. Robisz tak. Jesz posiłek (zaraz uzgodnimy jaki) przed treningowy. Idziesz na siłownię, robisz trening (wliczając w to rozgrzewkę i rozciąganie). Następnie łykasz porcję aminokwasów i śmigasz na aeroby [...]
Może tak być, że od stresu. Stres przekłada się bezpośrednio na napięcie mięśniowe co z kolei aktywuje u Ciebie prawdopodobnie tzw punkty maksymalnie bolesne - żółte kropki. Rozciąganie z kolei do relaks, poprzez mięśnie zresztą można wpływać na poziom stresu. Poza tym można się spodziewać, ze masz zablokowane stawy żebrowo-mostkowe. W UK możesz [...]
Jestem po treningu Lower 1, bardzo ciężki i bardzo dobry :). Jednak mam parę pytań: 1. W poprzednim planie przez ostatni miesiąc robiłem przysiad 5x6. W tym planie mam 5x10, oczywiście z obniżonym ciężarem. Czy to normalne, że po każdej z 3 ostatnich serii dyszę jak po ciężkim biegu? 2. a) wykroki krótkie chodzone - krótkie, to znaczy jakie? b) [...]
plan w miarę ok dla podtrzymania formy.rozciąganie prawidłowo przed treningiem dynamiczne a po treningu statyczne.masz w podwieszonych o rozciąganiu zobacz o co chodzi
odrazu widac ze sciemniasz bez foty nie ma soga a bez soga ban gratulacje a ja nie robie szpagatu bardzo malo czasu poswiecam na rozciaganie teraz mecze lowkick
eh to ja sie tu nie mam czym chwalic :( ja cwicze od miesiaca od poczatku listopada fakt sa duze zmiany duza poprawa jesli chodzi o gibkosc i rozciaganie ale spagatu jeszcze nie robie nie duzo mi brakuje w poropwnaniu do poczatku ale jeszcze czeka mnie praca nad tym elemetem :d ja moze mam troche latwiej bo jeszcze 5 lat temu robilem szpagat i [...]
donald to zalezy jak sie rozciagasz, czy tylko kilka nachylen sie w roznych pozycjach czy prawdziwy trenig 20-30 min, i na chama ;] bo ja sie rozciagam solidnie co 2 dni od kiedy znowu sie moge rozciagac, ale naprawde zaleca sie co 2 dni, ja sie rozciagalem tak wlasnie solidnie codznien i po tygodniu lojenia nonstop efekt byl odwrotmy, pierwsze 3 [...]