SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Jak podtrzymać formę?

    Post
    Trening w domu

    TABATA oczywiscie obowiazkowo 1x w tygodniu :) Ale pewnie koledze chodzi tez o zachowanie sily i sprezystosci a to cwiczac 10 min. dziennie bedzie trudno osiagnac. Warto sie porozciagac rowniez - nie tylko po to aby zachowac elastycznosc ale rowniez po to aby zachowac - poprawic refleks. A rozciaganie calego ciala to 25 - 35 min. Moze sprobowac [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1778 Data: 2010-02-21 21:31:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [DT] Dideek & Fitnesska

    Post
    Dzienniki Treningowe

    /SFD/Images/2015/11/16/8a9900ce85bc4ea599bc825800d9a775.png Dawno nie jadłem serka wiejskiego z włoskimi - polecam %-) Od teraz w poniedziałek i czwartek będę robił elementy treningu core oraz rozciaganie. Jak przepadnie, przełożę na inny dzień czy whatever to płakał nie będę. /SFD/Images/2015/11/16/f1328252ce634e11af92ceb136524ce5.png DNT :-? [...]

    Odpowiedzi: 1187 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-11-16 19:19:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Artur - Wiosna NPC oraz Sopot 2023

    Post
    Przygotowanie do zawodów

    waga na czczo 120,3 aeroby 30 minut dieta wysokie węgle 1 szejk 2 ryż parabiliczny, wołowina, warzywa lniany, ciastka owsiane 3 ryż parabiliczny, wołowina, warzywa, lniany 4 ryz parabiliczny, wołowina, kawa z mlekiem i olejem kokosowym tosty z dżemem 5 szejk po treningu 6 ryż parabiliczny, wołowina, warzywa 7 sernik kochane nogi wykrok [...]

    Odpowiedzi: 3623 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-05-18 21:27:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dziennik wojsko dieta redukcyjna [80,5kg]

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    PIĄTEK Cardio -> Rower 50 minut, tempo SOBOTA Aktywizacja łopatek stojąc 3x15 1. Podciąganie nachwytem 3x5 2. Podciąganie australijskie 3x12 3. Pompki na poręczach 3x12 4. Jack Knife 2 x 30 NIEDZIELA Trochę dałem sobie luzu w weekend na zregenerowanie sił choć nie do końca. Waga zaczęła lecieć w dół. Jutro z rana wrzucę zdjęcia i pomiary [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 3148 Data: 2024-06-02 16:07:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dziennik wojsko dieta redukcyjna [80,5kg]

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    PIĄTEK 1. Podciąganie nachwytem na gumach 5 x 10 2. Lat pull-in 4x15 3. Wyciskanie hantelek zza głowy 3 x 10 4. Swobodny zwis na drążku 3 x 30 s 5. Uginanie ramion ze sztangą łamaną nachwytem 3 x 10 SOBTOA BIEGANIE: 5 km + Skłony tułowia 2 x 60 + 40 NIEDZIELA 1. Podciąganie podchwytem 5x5 2. Wiosłowanie końcem sztangi 25,20,20 3. [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 3148 Data: 2024-06-24 09:40:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ukasz_ns/który to już dziennik...

    Post
    Trening dla początkujących

    Dzień 28 17.10.2010 Troszkę ostatnio się nie rozpisywałem, ale za to koksiłem, więc teraz troche relacji itp. Rozpocząłem rozgrzeweczką. Potem rzuciłem się z wielką nadzieją powiększenia mięśni nóg na maszyne po czym zrobiłem na niej 8s 12x zwiększając co serie ciężar po 5kg od 25 Potem łydki na zmiane z brzuchem (łydki 25x45kg 3s) [brzuch [...]

    Odpowiedzi: 42 Ilość wyświetleń: 5105 Data: 2010-09-17 17:52:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rozgrzewka PO treningu

    Post
    Trening dla początkujących

    Nie nie ma sensu, jedynie ma sens rozciąganie po treningu, powiedzmy odpocznij sobie 2-3h, póxniej się porządnie rozgrzej i zacznij rozciągać. 2-3 h po treningu to już raczej troszkę za późno... j.w Wiem, że najlepiej jest wykonać rozciąganie zaraz po treningu, ale on napisał, że nie ma siły. Więc moze sobie odpocząć, ponownie rozgrzać i zrobić [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 880 Data: 2013-07-21 21:53:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DNT Trochę mi plan dnia nie wyszedł ;p Nie chciało mi się robić śniadania do szkoły, myślałem że koło 13 będę w domu i wtedy zjem. Niestety wróciłem później więc śniadanie miałem po 15 :-) O 19 obiad i jeszcze czeka mnie 1 posiłek. Dzień bez treningu. Nudziło mi się więc dla beki zrobiłem sobie trening całego ciała + rozciąganie z Mel B :)) [...]

    Odpowiedzi: 184 Ilość wyświetleń: 18799 Data: 2014-02-06 21:08:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • tutaj jest to samo

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-10-09 22:17:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mam zamiar jesc zwykly filet. Nie bylo opcji by wybrać po prostu filet to wybralam to. Co do chleba to myślę, że sklad jest krotki w porownaniu do innych jakie tam widziałam. mąka żytnia (43%), woda, ziarna słonecznika (14%), drożdże, mąka ze słodu żytniego (2%), mąka pszenna, sól, olej rzepakowy, mąka sojowa, środek do przetwarzania mąki: kwas [...]

    Odpowiedzi: 100 Ilość wyświetleń: 16058 Data: 2018-04-09 22:55:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Poniedziałkowy trening 1) rozgrzewka 2) trening dla zielonych - A 3) na koniec rozciąganie. 3 obwody sumiennie: trening A z obciążeniami 5,5kg (jedna hantla) 1) Wznosy nóg z leżenia 10/8 2) Wspięcia na palce obunóż x 18x5,5 kg 3) Przysiady klasyczne z hantlami 15x5,5 kg 4) wejście na ławkę z hantlami 15x5,5 kg 5) wznosy z opadu 15/15/15 6) Pompki [...]

    Odpowiedzi: 254 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-11-22 16:43:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Podsumowanie wczorajszego treningu: rozgrzewka 10minut wioślarz 1. przywodziciele 30-35-40-45kg 2. odwodziciele 20-25-30-35kg 3. prostowanie nóg w siedzeniu 17,5-20-22,5-25kg 4. suwnica 20-30-40-50kg 5. maszyna na grzbiety 15-17,5-20-25kg 6. ściąganie drążka górnego do klatki 15kg-20-25kg 7. przyciąganie drążka dolnego siedząc do brzucha [...]

    Odpowiedzi: 116 Ilość wyświetleń: 11968 Data: 2012-09-14 14:36:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mam trochę czasu, więc napiszę dzisiejszą dietę i suplementację. Gdyby coś było nie tak proszę o uwagi 7:10 10g bcaa + 5g kreatyna 7:20 witaminy + omega 3 7:30 100g twaróg + 180g jajka + 20g odżywka białkowa + 30g mąka z pełnego ziarna + papryka czerwona + papryka zielona ~300g 9:15 trening 10:20 rozciąganie po treningu siłowym partii ćwiczonej + [...]

    Odpowiedzi: 179 Ilość wyświetleń: 17545 Data: 2010-08-24 21:56:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bieganie a masa?

    Post
    Trening dla początkujących

    Jestem taki bardziej endomorfik niż mezomorfik, bardziej ubity od pasa w dól zawsze grubszy w udach łydkach itp natomiast od pasa w góre tez zawsze dość dużawy z tendencją do tycia, tylko po tym bieganiu dół został wyrobiony a góra wychudła :/ przedstawie plan do oceny: poniedziałek: Rozgrzewka m.in bieżnia 5-10min umiarkowany bieg + rozciąganie [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1122 Data: 2010-11-06 08:56:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mazi_93 / nic nie przychodzi łatwo

    Post
    Trening dla początkujących

    fbw; przysiad ze sztangą na barkach rumuński martwy ciąg (RDL) wyciskanie płasko wiosłowanie w opadzie tułowia military press siedząc podciąganie podchwytem powt: 10-12 3s na każde ćwicz. tylko po treningach siłowych aeroby, w inne dni rozciąganie + lekkie aero ***rozplanowanie całościowe: I tydzień: pn. fbw, aeroby wt. wolne śr. fbw, aeroby czw. [...]

    Odpowiedzi: 145 Ilość wyświetleń: 14849 Data: 2011-04-10 12:00:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dzieki Marta, poczytam sobie, popytam, skontaktuje sie z Saida. Z jednej strony rzeczywiscie moze byc cos na rzeczy, z drugiej, nigdy nie mialam takich problemow, moze jakies przemeczenie mnie juz dopada i dlatego boli mnie raz to raz siamto. W kazdym razie warto sie temu przyjrzec. sobota trening A 3*15 rozgrzewka, HIM, HAM, rozciaganie [...]

    Odpowiedzi: 1118 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-12-13 10:15:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • no to POWRACAM :P regeneracja bez zadnych treningow trwala tydzien. W czwartek, sobote i poniedzialek byly juz silowe treningi Nie bede juz teraz rozpisywac sie wstecz Miska byla czysta, nie bylo wielkiego szalenstwa regeneracyjnego. Jak to zwykle bywa jak mam wolne i jade do domu, to musze sie pilnowac zeby miska nie byla za mala :P W swieta [...]

    Odpowiedzi: 1118 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-01-03 11:35:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dziekuje Iza :) SOBOTA DT mała zmiana planów, zamiast siłowego grupowy trening funkcjonalny rozgrzewka 10 min bieznia rozciaganie 3 * obwód 1.wioślarz 200 m 2. MC (małe obciążenie) 3. uderzania młotem w opone traktora }:-( 4. worek bułgarski - krecenie workiem ?? nie wiem jak to nazwac 5. swing crossfitowy 12kg 6. padnij - powstań 7. squat + press [...]

    Odpowiedzi: 1118 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-11-03 15:30:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Niedziela Dt Miska Suma dobowa: 1815kcal, 153g (34%) białko, 65g (32%) tłuszcze, 147g (32%) węglowodany link http://potreningu.pl/dzienniki/zywieniowy/503fda7e9a634cc72f024724/bziubzius/dzien/2012-12-02 suple: glutamina, bcca Trening rozgrzewka wislarz, rozciaganie 1.sciaganie drazka wyciagu gornego szeroko 4*12 28kg/35kg/42kg/45kg 2a.sciaganie [...]

    Odpowiedzi: 1118 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-12-03 11:57:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Postawa się poprawi od razu- jak tylko zmienisz siły oddziaływujące na miednice. A zmienisz je rozciągnięciem zginaczy bioder i wzmocnieniem pośladków. Wg mnie powinno dążyć się do pełnego mostka- z jednym tylko cholernie ważnym zastrzeżeniem- ma być zero bólu w lędźwiowym podczas mostka- ból oznacza że zginacze bioder są nierozciągnięte i [...]

    Odpowiedzi: 30 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-02-26 10:02:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)