TABATA oczywiscie obowiazkowo 1x w tygodniu :) Ale pewnie koledze chodzi tez o zachowanie sily i sprezystosci a to cwiczac 10 min. dziennie bedzie trudno osiagnac. Warto sie porozciagac rowniez - nie tylko po to aby zachowac elastycznosc ale rowniez po to aby zachowac - poprawic refleks. A rozciaganie calego ciala to 25 - 35 min. Moze sprobowac [...]
/SFD/Images/2015/11/16/8a9900ce85bc4ea599bc825800d9a775.png Dawno nie jadłem serka wiejskiego z włoskimi - polecam %-) Od teraz w poniedziałek i czwartek będę robił elementy treningu core oraz rozciaganie. Jak przepadnie, przełożę na inny dzień czy whatever to płakał nie będę. /SFD/Images/2015/11/16/f1328252ce634e11af92ceb136524ce5.png DNT :-? [...]
PIĄTEK Cardio -> Rower 50 minut, tempo SOBOTA Aktywizacja łopatek stojąc 3x15 1. Podciąganie nachwytem 3x5 2. Podciąganie australijskie 3x12 3. Pompki na poręczach 3x12 4. Jack Knife 2 x 30 NIEDZIELA Trochę dałem sobie luzu w weekend na zregenerowanie sił choć nie do końca. Waga zaczęła lecieć w dół. Jutro z rana wrzucę zdjęcia i pomiary [...]
Dzień 28 17.10.2010 Troszkę ostatnio się nie rozpisywałem, ale za to koksiłem, więc teraz troche relacji itp. Rozpocząłem rozgrzeweczką. Potem rzuciłem się z wielką nadzieją powiększenia mięśni nóg na maszyne po czym zrobiłem na niej 8s 12x zwiększając co serie ciężar po 5kg od 25 Potem łydki na zmiane z brzuchem (łydki 25x45kg 3s) [brzuch [...]
Nie nie ma sensu, jedynie ma sens rozciąganie po treningu, powiedzmy odpocznij sobie 2-3h, póxniej się porządnie rozgrzej i zacznij rozciągać. 2-3 h po treningu to już raczej troszkę za późno... j.w Wiem, że najlepiej jest wykonać rozciąganie zaraz po treningu, ale on napisał, że nie ma siły. Więc moze sobie odpocząć, ponownie rozgrzać i zrobić [...]
DNT Trochę mi plan dnia nie wyszedł ;p Nie chciało mi się robić śniadania do szkoły, myślałem że koło 13 będę w domu i wtedy zjem. Niestety wróciłem później więc śniadanie miałem po 15 :-) O 19 obiad i jeszcze czeka mnie 1 posiłek. Dzień bez treningu. Nudziło mi się więc dla beki zrobiłem sobie trening całego ciała + rozciąganie z Mel B :)) [...]
Mam zamiar jesc zwykly filet. Nie bylo opcji by wybrać po prostu filet to wybralam to. Co do chleba to myślę, że sklad jest krotki w porownaniu do innych jakie tam widziałam. mąka żytnia (43%), woda, ziarna słonecznika (14%), drożdże, mąka ze słodu żytniego (2%), mąka pszenna, sól, olej rzepakowy, mąka sojowa, środek do przetwarzania mąki: kwas [...]
Poniedziałkowy trening 1) rozgrzewka 2) trening dla zielonych - A 3) na koniec rozciąganie. 3 obwody sumiennie: trening A z obciążeniami 5,5kg (jedna hantla) 1) Wznosy nóg z leżenia 10/8 2) Wspięcia na palce obunóż x 18x5,5 kg 3) Przysiady klasyczne z hantlami 15x5,5 kg 4) wejście na ławkę z hantlami 15x5,5 kg 5) wznosy z opadu 15/15/15 6) Pompki [...]
Jestem taki bardziej endomorfik niż mezomorfik, bardziej ubity od pasa w dól zawsze grubszy w udach łydkach itp natomiast od pasa w góre tez zawsze dość dużawy z tendencją do tycia, tylko po tym bieganiu dół został wyrobiony a góra wychudła :/ przedstawie plan do oceny: poniedziałek: Rozgrzewka m.in bieżnia 5-10min umiarkowany bieg + rozciąganie [...]
fbw; przysiad ze sztangą na barkach rumuński martwy ciąg (RDL) wyciskanie płasko wiosłowanie w opadzie tułowia military press siedząc podciąganie podchwytem powt: 10-12 3s na każde ćwicz. tylko po treningach siłowych aeroby, w inne dni rozciąganie + lekkie aero ***rozplanowanie całościowe: I tydzień: pn. fbw, aeroby wt. wolne śr. fbw, aeroby czw. [...]
dzieki Marta, poczytam sobie, popytam, skontaktuje sie z Saida. Z jednej strony rzeczywiscie moze byc cos na rzeczy, z drugiej, nigdy nie mialam takich problemow, moze jakies przemeczenie mnie juz dopada i dlatego boli mnie raz to raz siamto. W kazdym razie warto sie temu przyjrzec. sobota trening A 3*15 rozgrzewka, HIM, HAM, rozciaganie [...]
no to POWRACAM :P regeneracja bez zadnych treningow trwala tydzien. W czwartek, sobote i poniedzialek byly juz silowe treningi Nie bede juz teraz rozpisywac sie wstecz Miska byla czysta, nie bylo wielkiego szalenstwa regeneracyjnego. Jak to zwykle bywa jak mam wolne i jade do domu, to musze sie pilnowac zeby miska nie byla za mala :P W swieta [...]
Postawa się poprawi od razu- jak tylko zmienisz siły oddziaływujące na miednice. A zmienisz je rozciągnięciem zginaczy bioder i wzmocnieniem pośladków. Wg mnie powinno dążyć się do pełnego mostka- z jednym tylko cholernie ważnym zastrzeżeniem- ma być zero bólu w lędźwiowym podczas mostka- ból oznacza że zginacze bioder są nierozciągnięte i [...]