SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kilka pytań do Pani Katarzyny Matelli

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17547

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7791
Po treningu będzie lepsz ryz biały niz brązowy lub płatki.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43252
ok, będę brał w pojemniku, po rowerku prysznic i posiłek <yes>, dzięki panie Przemku.
...
Napisał(a)
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 9855 Napisanych postów 16182 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 272461
Więc w końcu carbo między siłowym, a aerobowym? Myślałem, że jednak dopiero po aerobowym, żeby wykorzystać częściowe wypłukanie glikogenu po treningu siłowym i szybsze przejście do spalania tkanki tłuszczowej. Czy aeroby po siłowym mają za zadanie tylko podkręcić metabolizm?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7791
Nie... Po siłowym zawsze carbo było to juz tutaj tłumaczone, a ja osobiscie jesZcze dokładam 20g po aerobach.

Zmieniony przez - DEFINICJA w dniu 2010-08-12 23:53:55
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43252
Witam

Waga na czczo 82kg
fotki (brak aparatu, więc robione komórką):
















Przód nie wychodził komórką, więc wrzucę w pon
Co do diety, chcę zwiększyć porcje z 70 na 80g produktów ww i zobaczymy co będzie.
Dodam jeszcze, że chyba się przyzwyczaiłem do warzyw w ostatnim posiłku bo po 20 min od zjedzenia ww+tłuszcze+warzywa zaczynam być śnięty i przesypiam spokojnie całą noc

pzdr
...
Napisał(a)
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
Potwierdzam, plecy prezentują się dobrze
Z czasem grubość poprawisz i będzie naprawdę elegancko.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43252
Dzięki. Jak już wspominałem takie słowa zawodowców na prawdę motywują. Haruję ostro, więc cieszę się z każdej pozytywnej opinii. Jak widać kratka powoli wraca, choć waga cały czas ok 82kg. Z systemu odżywiania jak do tej pory jestem bardzo zadowolony. Lepiej mi się ćwiczy, nie chodzę głodny, ani ciężki. Wysypiam się elegancko.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43252
Mam trochę czasu, więc napiszę dzisiejszą dietę i suplementację. Gdyby coś było nie tak proszę o uwagi

7:10 10g bcaa + 5g kreatyna
7:20 witaminy + omega 3
7:30 100g twaróg + 180g jajka + 20g odżywka białkowa + 30g mąka z pełnego ziarna + papryka czerwona + papryka zielona ~300g
9:15 trening
10:20 rozciąganie po treningu siłowym partii ćwiczonej + carbo 50g + 5g bcaa + 5g glutamina + 5g kreatyna
10:30 aeroby na rowerku (30 min tętno ok 130)
11:00 rozciąganie nóg + 5g bcaa
11:10 prysznic
11:30 300g ziemniaków przygotowanych w mikrofali + 100g kurczaka
14:00 80g ryżu białego + 100g kurczaka + ~300g ogórka
16:30 80g ryżu białego + 100g kurczaka + ~300g pomidorów
19:00 80g ryżu białego + 100g kurczaka + ~300g ogórka
21:30 85g makaronu durum + 20g orzechów włoskich + 5ml oliwy z oliwek + ~300g pomidorów
Przed spaniem Magnez z B6 + cynk i zapewne po 22 się położę

pzdr

Zmieniony przez - debee w dniu 2010-08-24 22:00:05
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7791
No fajno dieta git powinno być ciekawie wytrwałości.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Piwo

Następny temat

TREC na Naszej Klasie i nie tylko - Sprawdź

Shoty
Polecane artykuły