Jeśli kiedykolwiek zadałeś sobie pytanie, czy warto umówić się na randkę z kobietą, która ćwiczy na siłowni, ten artykuł z pewnością Cię zainteresuje. Oczywiście należy traktować go z lekkim przymrużeniem oka ;-) Jakie są dobre strony, a jakie złe bycia w związku z miłośniczką sportów siłowych? Zacznijmy najpierw od tych dobrych.

 

PLUSY

Nie będziesz chodził głodny

Kobiety ćwiczące na siłowni, nie tylko dbają o sprawność fizyczną, ale pamiętają także o odpowiednim odżywianiu. Zazwyczaj pilnują pory posiłku i przygotowują sobie jedzenie odpowiednio wcześnie. Jeśli umówisz się z dziewczyną dbającą o formę, możesz liczyć, że zadba również i o Twoje menu. Z pewnością znajdziesz też u niej w lodówce coś do jedzenia. Przygotuj się na spożywanie posiłków z pudełek.

 

Będziesz miał partnera do treningu

Jeśli chodzisz na siłownię, Twoja dziewczyna może być idealnym partnerem do treningu. Na pewno znacie to uczucie, gdy przychodzi chwila niemocy, w której ciężko zebrać się i iść na trening. Umawiając się z trenującą kobietą, nie będziesz miał już z tym problemu. Razem zawsze raźniej.

 

Kupowanie prezentów nie będzie już problemem

Urodziny, imieniny, rocznice, święta i inne okazje, a co za tym idzie, problem co kupić drugiej połówce. Mając trenującą partnerkę, wybranie odpowiedniego prezentu nie będzie już problemem. Wszystkie fitnesski lubią dostawać sportowe ciuchy, gadżety czy suplementy. Również kupując karnet na siłownię swojej ukochanej, na pewno nie spotkasz się z odebraniem tego dwuznacznie.

 

Motywacja w gratisie

Przebywanie z osobą, która ma wysportowaną sylwetkę z pewnością będzie dla Ciebie dodatkową motywacją. Jeśli nie ćwiczysz, Twoja fit kobieta może stać się pretekstem do tego, abyś w końcu zaczął. Potem pójdzie już gładko i będziecie motywować się nawzajem.

 

fitnesska

 

Rozkoszny widok wspaniałej sylwetki

Twoja dziewczyna może ćwiczyć, by robić to wyłącznie dla siebie, ale to Ty będziesz tym, który czerpiesz z tego korzyści. Zwłaszcza te wizualne :) Nie jest tajemnicą, że podnoszenie ciężarów sprawia, że nagie ciało wygląda obłędnie, a co za tym idzie, Twoje libido na pewno się podniesie.

MINUSY

Obsesja na punkcie wyglądu

Wiadomo, że ludzie, którzy trenują, a zwłaszcza ci, którzy startują w zawodach, mają obsesję na punkcie swojej sylwetki. Irytujące może być dla Ciebie wysłuchiwanie kilka razy dziennie od swojej kobiety tego, że to i owo jest za duże lub za małe.

 

Silniejsza niż Ty

Jeśli nie jesteś fanem siłowni istnieje ryzyko, że Twoja wybranka może być silniejsza od Ciebie. Dość krępujące może okazać się to w niektórych sytuacjach. Na przykład nie będziesz w stanie odkręcić słoika i będziesz musiał poprosić swoją dziewczynę, aby zrobiła to za Ciebie. Na początku może to być trochę kłopotliwe, ale przyzwyczaisz się do tego.

 

Niepewność

Dziewczyny o pięknych kształtach przyciągają uwagę innych mężczyzn. Może to stać się powodem Twojej zazdrości. Jeśli jesteś typem zazdrośnika, lepiej sobie odpuść. Druga kwestia jest taka, że umięśnione kobiety (nawet delikatnie), często nazywane są “babochłopami”. Jeśli drażnią Cię komentarze pod zdjęciami swojej dziewczyny, albo będziesz sugerował się opinią innych, może pojawić się niepewność.

 

Twoje życie będzie kręcić się wokół siłowni

Jeśli spotykasz się z dziewczyną, która ćwiczy, prędzej czy później Twoje życie zacznie obracać się wokół siłowni. Nie zdziw się, jeśli wasze rozmowy będą skupiały się głównie na tematach związanych z przygotowaniem posiłków, treningiem lub zakupie sprzętu do ćwiczeń czy suplementów.

 

ZOBACZ: Najbardziej gorące FIT pary w Polsce!

Komentarze (2)
Oszukany

Moja druga połówka ćwiczy od 3 lat a ja od 1,5 roku. Oboje ćwiczymy w domu i dobrze nam z tym. Zawsze przypomina mi o treningu i nie pozwala odpuszczać. Dobrze nam z tym ;)

0
domosos

Nie ma co tak sztywno tego generalizowac, co innego osoby co lubią mieć dobrą sylwetkę a co innego typowe fit świry.

0