Co jakiś czas piszemy o legendzie kulturystyki Ronniem Colemanie, który ma chory kręgosłup. Przeszedł już dwanaście operacji i istniała obawa, że nigdy już nie będzie w stanie samodzielnie chodzić.

ZOBACZ: Ronnie Coleman wydał 2mln $ na operacje, które pogorszyły jego stan

Ku zdziwieniu chyba wszystkich jego fanów, Ronnie niedawno wrzucił na swój Instagram filmik z treningu nóg. Jest to niesamowity widok, tym bardziej dla tych, którzy wiedzą ile w swoim życiu już wycierpiał. Odporność, determinacja i wewnętrzna siła, doprowadziły go do ośmiu zwycięstw Mr Olympia i teraz również pokazuje wszystkim, że się nie poddaje i jest gotowy zrobić wszystko, by być maksymalnie sprawnym fizycznie. Coleman napisał na swoim Instagramie…

„Staram się wrócić do formy. Nogi wyglądają aktualnie na małe, ale to nie powstrzymuje mnie przed próbą, by stały się większe. 12 operacji kręgosłupa spowodowały, że straciłem formę, ale nie wycofały mnie z gry. Mistrz na zawsze pozostanie mistrzem. Kluczem jest nastawienie. Moje osiągnięcia w zupełności mi wystarczą. Jednak wygrane nie mają nic wspólnego z chęcią dalszego rozwijania się. Chcę wyglądać dobrze, chcę być dobry, bez względu na wszystko. Wiem, że nie mam nic do udowodnienia. Ale tak jak powiedziałem, chcę wyglądać dobrze, chcę być w świetnej formie, chcę wyglądać tak, jakbym nadal konkurował, chcę znowu chodzić. Dlatego wciąż trenuję, robię to, ponieważ wciąż to kocham, więc prawdopodobnie będę to robił, dopóki nie umrę. Bóg wie, że nie chcę umrzeć na siłowni, ale jeśli tak się stanie, niech Bóg mnie błogosławi.”

Chyba nikt nie zaprzeczy temu, że w czasach, gdy Ronnie startował w zawodach, trenował ciężej niż ktokolwiek inny. Niestety konsekwencje tych ciężkich treningów, dają znać o sobie teraz. Wiele osób ze zdziwieniem i zmartwieniem oglądało ćwiczącego mistrza między kolejnymi operacjami. On jednak nie daje za wygraną i robi dalej to, co kocha. My jesteśmy pełni podziwu.

Komentarze (6)
olotraper

Ja też mam problemy z chodzeniem, ale nie byłem mistrzem świata to nikt się mną nie przejmuje. ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=9pmM_UvUxY8 

0
Anonim

Król i tyle . Dla mnie to autorytet , nie ze względu jakimi wymiarami się wyróżniał , ale za jego sile walki i determinację jaka reprezentuje

1
domosos

Dałby sobie chłop już spokój, niech o zdrowie zadba, po co się tak katować.

0
anubis84

Dałby sobie już chłop spokój, bo znowu zaraz jakaś operacja będzie.

0
clenom

Nogi same się nie zrobią, ten to ma zdrowie.

0
skorupski

Jak mu zdrowie pozwala, to czemu nie. Gorzej jak znowu coś mu się stanie.

0