Yuan Herong to nie tylko piękna pani doktor z Chin, ale także zawodniczka fitness. Pomimo tego, że jej praca jest bardzo wymagająca, to jednak wciąż jest w stanie wygospodarować czas na swoją pasję. Herong ma spore grono fanów. Na Instagramie obserwuje ją 120 tysięcy osób. Oprócz pracy i intensywnych ćwiczeń zajmuje się też modelingiem. Jej kanał na Instagramie jest pełen odważnych aktów, które najwyraźniej bardzo podobają się jej fanom.

Odwiedzając jej profil, oprócz odważnych zdjęć możemy zobaczyć też mnóstwo zdjęć z siłowni. Yuan na początku przygody z ciężarami nie była zadowolona z efektów, mimo że trenowała pięć razy w tygodniu. Później zdecydowała się na pracę z trenerem personalnym, dzięki czemu zaczęła robić postępy i wystartowała w zawodach.

Yuan w jednym z wywiadów powiedziała, że ​​zawsze marzyła o byciu wojowniczką, ale jej konserwatywni rodzice kazali jej iść na medycynę. Teraz znalazła sposób, aby pogodzić swoje marzenia z oczekiwaniami rodziców wobec niej. Większość jej pacjentów z pewnością nie wie, jakie ciało skrywa pani doktor pod białym kitlem ;)

Komentarze (14)
Anonim

najwiekszy wybor srodkow ona ma

0
seba5700

Ona nie jest lekarzem, a zajmuje się"tradycyjną chińską medycyną", czyli tymi starożytnymi bzdurami w rodzaju medridianów i podobnych czarów.

5
GWookie

dlaczego te wszystkie panny zrobia troche formy (okej tutaj zawody itp) i zaraz przy tym musza sciagac majty i przed calym swiatem swiecic dvpskiem? jakies leczenie kompleksow?

6
lordknaga

w takiej erze zyjemy, ze obcy ludzie online, sa czesto blizej i wiedza wiecej, niz chlopak takiej insta modelki...

3
anubis84

Trzeba pokazać kawałek tyłeczka bo tak to o danej osobie nic nie napiszą, a tak to jest zszokowanie bo pani doktor pokazała pupę itp

3
MMA

"... jakies leczenie kompleksow?"
Skąd takie pytanie? Wydaje mi się, że posądzając kogoś o kompleksy trochę za bardzo się zapędzasz.

1
szpena

Od razu nabrałem ochoty wybrania się do lekarki, szkoda że u nas w większości to jakieś stare siedzą/

2
milwall

Do złej przychodni chodzisz chyba :-D

1
anubis84

U mnie nie lepiej %-)

0
vitajs

Do takiej lekarki to bym codziennie numerek wyciągał %-)

1
nataszka20

Nic tylko pogratulować, ale w japoni lubią takich freaków.

1
soltyz

Do takiej pani doktor to chętnie bym zachodził

1
domosos

Pupa fajnie umięśniona.

0
skorupski

Aż by się chciało leczyć u takiej Pani doktor, od razu by człowiek wyzdrowiał.

0