SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Push, w uszach nie sprawdzałam ;P preria, będzie dobrze :) sss..., maja, esencja, dzięki, Dziewczyny! 28.01.2015 DT Rower 2x10 km Naoglądałam się treningów rozmaitych w dziennikach i wymyśliłam, że spróbuję z takim, który Etrala kiedyś miała w Kiju. On ma sporo na nogi, a chciałabym je teraz "przycisnąć" póki zimno, bo może bliżej wiosny bym [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-01-28 22:03:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 30.01.2015 DT Rower 2x10 km TRENING Dziwnie jakoś jak z treningu wychodzę, a żadna część nóg mnie nie boli %-) Ale zakładam, że pozostałe dni mi to z nawiązką wynagrodzą ;-) Plecy za to nieźle czuję. Trening faktycznie przyjemnie krótki, z rozgrzewką i rozciąganiem ciut poniżej godziny, a nie śpieszyłam się jakoś specjalnie. Rozgrzewka - orbi 5 [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-01-30 15:01:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 31.01.2015 DT Rower ca.18 km, zabawnie się jeździ po w miarę świeżym śniegu :) TRENING Zamieniłam kolejność dni, bo dziś miałam na pewno czas, żeby się "pobawić" tymi obwodami i poumierać pomiędzy, a w tygodniu może być różnie. Całkiem inny typ treningu niż do tej pory robiłam, no i schooodzi na niego. Nie patrzyłam, ile sam trening, ale w klubie [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-01-31 16:38:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 13.02.2015 DT Rower 2x10 km TRENING Zasadniczo miał być DNT, ale plany na weekend w ciągu dnia ewoluowały i wyszło, że najprawdopodobniej nie dam rady zrobić treningu ani w sobotę ani w niedzielę, a już na pewno nie dwugodzinnej sesji z obwodzikami, więc powlokłam się dziś. Wieczór to jednak nie jest moja pora na trening, chociaż obiektywnie [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-02-13 22:04:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 17.02.2015 DT Rower 2x10km TRENING Znowu mieszam z kolejnością treningów, ale pasuje mi mocno zrobić 3 DT pod rząd, no i jedyne, co mi się wydało w miarę sensowne, to układ dół-góra-dół. WL mocno tak se, ale ogólnie fajny trening mi wyszedł. Rozgrzewka - orbi 5 minut, wymachy wszelakie Dzień 2 1. wyciskanie klatka płasko 4x8-10 (nie zapomnij o [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-02-17 12:35:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • hellka, dzięki :) Ale przynajmniej wygląda, że coś działa, ostatnio jakoś coraz częściej mam ochotę sobie tyłek macać |-) 25.02.2015 DT Rower 2x10 km TRENING Rozgrzewka - orbi 5 minut, wymachy wszelakie Dzień 2 1. wyciskanie klatka płasko 4x8-10 (nie zapomnij o seriach rozgrzewkowych) R: 2x10x20kg; 10x25kg, 8x30 kg, 4x32,5 kg, 5x30kg dno i pół [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-02-25 13:17:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 7.03.2015 DT Rower 12 km TRENING Tydzień 1 Dzien2. Wyciskanie jednorącz na początku trochę dziwne, ale w sumie fajne. Dużo łatwiej się ułożyć, no i w razie kiedy się sztangielka zaczyna chwiać, to zawsze można drugą ręką przytrzymać, a nie panikować, że mi zaraz na twarz spadnie. Z drugiej strony teraz wyraźniej widać, że lewą stronę mam słabszą. [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-03-07 15:51:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ależ ruch w dzienniku :) Ech, spróbuję najpierw z mniejszymi krążkami, a jak się nie da, to zobaczymy... :-) 13.03.2015 DT Rower 2x10 km TRENING Ponagrywałam coś tam, trochę sama na filmach widzę, że jeszcze nie tak :( Rozgrzewka - orbi 5 minut, wymachy wszelakie Tydzień 2 Dzien 1. 1. ściaganie drązka wyciagu górnego prostymi rękami 3x 10 szybkie [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-03-13 14:49:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 17. 03.2015 DT Rower 2x10 km TRENING Dziś lepiej ze skupieniem, za to zapomniałam telefonu, więc nie było czym nagrać. Dobrze, że w torebce znalazłam bazgroły z obciążeniami z poprzedniego treningu, bo inaczej by treningu chyba nie było (zazwyczaj też z telefonu korzystam). Zakwasy w klacie i ciężkie nogi - na treningu jeszcze w miarę, ale potem [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-03-17 20:55:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 22.03.2015 DNT Miska nieliczona i nieco cheatowa, bo wybraliśmy się ze znajomymi na tzw. targ śniadaniowy i jedyne, co w miarę sensownie dało się zjeść na ciepło, to były naleśniki. A temperatura dość niska, więc coś pasowało jednak cieplejszego zjeść. - razowy z pasztetem fasolowym, papryka - naleśnik ze szpinakiem i serem pleśniowym, flat white [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-03-23 20:45:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Obli, dzięki wielkie, pokombinuję. 27.03.2015 DT Rower 2x10 km TRENING Rozgrzewka - orbi 5 minut, wymachy wszelakie, Mawashi Tydzień 4 Dzien 1. 1. ściaganie drązka wyciagu górnego prostymi rękami 3x 10 szybkie ruchy ale kontrolowane góra i dół cięzar rosnący 10x10 kg, 10x 12,5 kg, 10x15kg, 7x17,5 kg 10x10 kg, 10x 12,5 kg, 10x15kg, 6x17,5 kg [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-03-27 22:07:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 8.04.2015 DT Pomieszało się wszystko, miał dziś być DNT, ale rano zamiast do roboty, to pojechałam z dzieckiem do izby przyjęć z bolącą stopą (na szczęście okazało się, że nadwyrężona tylko). Za to straciłyśmy chyba ze 3 godziny i w efekcie pracowałam z domu, to i trening się wieczorem zmieścił. TRENING Rozgrzewka - orbi 5 minut, wymachy [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-04-08 21:41:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 14.04.2015 DT Rower 2x10 km TRENING Rozgrzewka - orbi 5 minut, wymachy wszelakie, Mawashi Tydzień 6 Dzień 2 1. wyciskanie sztangielek jednorącz na plaskiej 3x 10-12 na reke 60sek przerwy R:12x7 kg; 12x10 kg, 8x14 kg, 7x14 kg R:12x7 kg; 12x10 kg, 11x12 kg, 8x14 kg 12x10 kg, 11x12 kg, 7x14 kg, 11x12 kg 2. wyciskanie sztangi na skosie 3x 8-10 [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-04-14 19:23:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 15.04.2015 DT Rower 2x10 km TRENING Ech, znowu taki kijowy tydzień, ze mi pasuje 3 DT pod rząd zrobić. Ja wiem, że to nie jest jakiś intensywny trening, ale jednak lepiej mi, jak mam jakieś rege. Ale w sumie tylko wykroki szły ciężej niż powinny. Rozgrzewka - bieżnia 5 minut 6,5 km/h 5%, wymachy wszelakie , przysiady z cc Tydzień 5 Dzien3. 1. [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-04-15 21:52:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • sss..., ja naprawdę nie mam kiedy :/ Teraz taki czas, że w miarę nie zawalam tylko pracy i treningu, cała reszta odłogiem leży. Dom, ogródek, życie towarzyskie... A po tym na razie to tylko w środku sobie kiełkuje ;-) 20.04.2015 DT Rower 2x10 km TRENING Nie dałam rady rano iść, a wieczorem w poniedziałek to jest masakra. Wszystkie aero-maszyny [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-04-20 21:38:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 28.04.2015 DT TRENING Trochę czułam dziś efekty weekendowego rowerowania, zwłaszcza w dwójkach. Za to na wadze tylko 65 kilo, ale to pewnie jaka woda albo co. Ten tydzień będzie mizerny treningowo, w czwartek wyjeżdżam na długi weekend, a dwa inne dni mam wyłączone z powodu innych zobowiązań pracowych i nie tylko. Rozgrzewka - orbi 5 minut, [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-04-28 21:20:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 30.04.2015 DT Rower 2x10 km TRENING Jakoś mi dziś trening nie szedł, chciałam w miarę szybko zrobić, a ciągnęło się nieprzyzwoicie. Rozgrzewka - orbi 5 minut, wymachy wszelakie, Mawashi Tydzień 8 Dzień 2 1. wyciskanie sztangielek jednorącz na plaskiej 3x 10-12 na reke 60sek przerwy R:12x7 kg; 12x12 kg, 9x14 kg, 10x12 kg R:12x7 kg; 12x10 kg, 12x12 [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-04-30 14:16:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Marta, ja jakoś ciężko nie przechodziłam. Jak pisałam, pierwszego dnia mnie głowa trochę "nudziła", ale nie bardzo, no i pogoda była wtedy taka, że sporo ludzi w pracy się uskarżało na kiepskie samopoczucie. Po chorobie się czułam zdecydowanie gorzej niż normalnie, teraz chyba jest w normie, czyli wychodzi, że lepiej :) Aha, zważyłam się jeszcze [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-05-28 15:15:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 29.05.2015 DT TRENING Trening przedopolski, nie wiem, czy to dobry pomysł był, bo ledwie do pracy dolazłam... %-) Rozgrzewka - orbi 5 minut, wymachy wszelakie 1. ściąganie trójkąta wyciągu gornego 3x 12-15 cieżar rosnący 15x20kg, 15x25kg, 13x30 kg, 6x35 kg 15x20kg, 15x25kg, 12x30 kg 15x20kg, 15x25kg, 12x30 kg, 6x35 kg 2. opuszczanie 5x 2 [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-05-29 11:42:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 4.06.2015 DT Rower 10 km TRENING Sieciówka koło kamieniołomu otwarta, to sobie pyknęłam trenio z rana w pracujące święto ;-) Rozgrzewka - wymachy wszelakie, przysiady z cc Tydzień 11 Dzien 1 1. ściaganie drązka wyciagu górnego prostymi rękami 3x 10 szybkie ruchy ale kontrolowane góra i dół cięzar rosnący 12x10 kg, 10x 12,5 kg, 8x15kg 10x10 kg, [...]

    Odpowiedzi: 683 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-06-04 12:32:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)