SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Byłam u fizjo, bo mnie trochę bolało biodro po jeździe samochodem, już w zasadzie przestało, ale poszłam bo ja zawsze mam dużo różnych rzeczy do rozmasowania. I znowu się nasłuchałam, że mam się codziennie rozciągać i rolować i chodzić na jogę i medytować, bo jestem w kilku procentach najbardziej napiętych ludzi... Ja serio wkładam dużo wysiłku w [...]

    Odpowiedzi: 639 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2022-06-09 11:10:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nawet przed wolnym bieganiem trzeba się rozgrzać. Ja najpierw schodzę 10 pięter w dół, a potem przez chwilę sobie robię skipy w miejscu, jakieś rozciąganie dynamiczne. Te skipy to na początku był sposób na wdrillowanie sobie techniki przed biegiem, ale spodobało mi się, fajnie przygotowuje staw skokowy do biegu i naprawdę czuć różnicę, gdy już się [...]

    Odpowiedzi: 639 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2023-01-14 16:49:21 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • dla 17 latków! ile wyciskacie na klatke??

    Post
    Po siłowni, o siłowni

    brzuch robie 5 razy w tygodniu , nogi od czasu do czasu i teraz zaczynam biegac ale mysle ze jak na mnie to 3 razy na tydzien biegania to zamalo:PP minimum 5 razy:>> 30 minutowy bueg chyba wystarczy , wiadomo ze z przerwami krutkimi na rozciaganie i zlapanie powietrza:>>> koksy wyp*****lać

    Odpowiedzi: 1082 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2003-04-25 15:58:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ból pleców

    Post
    Zdrowie i Uroda

    Zrób tylko rozgrzewkę i delikatne rozciąganie. Zobacz jak będzie. Chodzi o to, aby się ruszać, ale tylko poniżej granicy bólu.

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 2804 Data: 2007-10-11 19:46:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna do oceny i poprawy

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Przykladowo rozgrzewka 10 min (5min biegu i 5 wymachow) plecy podciaganie 4s max (atlas) plaska 14,12,12,10 biceps hantel triceps francuz barki wypychanie sztangi zza glowy czworoglowe dwuglowe lydy brzuch 3cw bieganie 15min rozciaganie 5min

    Odpowiedzi: 91 Ilość wyświetleń: 7686 Data: 2011-08-10 11:34:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Po pierwsze mlody1995a plan nie ma nic w sobie z odpowiedniego treningu dla napastnika. Nie jest to nawet zwykła odpowiednio dobrana jednostka treningowa dla napastników. Trening dla napastników powinien głownie kształtować celność strzałów z różnych pozycji ( nie tylko po przyjęciu na klatę i kolano czy tez z pierwszej piłki) , umiejętność [...]

    Odpowiedzi: 1270 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-03-09 22:28:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Chwile mnie nie było, napisze swój plan jakie się trzymam żeby wrócić do formy. Tylko różnica jest taka że jestem na diecie redukcyjnej, teraz mam 85kg i do tego nie trenowałem ponad rok czasu. Więc u mnie oczywiście efekty będę przychodził znacznie szybciej. W swojej drużynie z racji wieku nie stosuje tego treningu bo jest zbyt intensywny i można [...]

    Odpowiedzi: 1270 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-06-01 21:16:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam, mam prośbę o ocenę planu wytrzymałościowo-siłowego. Gram w drużynie amatorskiej i mamy teraz 2miesiące przerwy. Chcielibyśmy je lepiej wykorzystać. Myślę, że pierwszy miesiąc właśnie będzie wytrzymałościowo-siłowy, a drugi szybkościowy. Trening mamy 2 razy w tygodniu, wtorek i czwartek, ewentualnie w niedzielę sparing. 1. Parę okrążeń [...]

    Odpowiedzi: 1270 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-06-27 17:36:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 1. Parę okrążeń boiska 2. Rozciąganie 3. Interwały. 4. Ćwiczenia z piłką 5. Po ćwiczeniach bieg - max wolnym tempem. 6. 3 obwody: -Przysiady na jednej nodze z szybkim wyprostem łydki -Brzuszki -Stojąc w lekkim rozkroku "nachylanie" prostych pleców do 90stopni raczej taka kolejność :)

    Odpowiedzi: 1270 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-06-27 20:33:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co do treningu na wytrzymałość to znalazłem na forum jeszcze: Poniedziałek 1. Rozgrzewka (trucht + rozciąganie) 2.Biegniesz w terenie do miejsca w którym możesz robić jakieś okrążenia (pętla czy kółko ok 300 metrów), może być na stadionie lekkoatletycznym wzdłuż lini bocznych i końcowych. "Piramida" 12344321 - okrążenia przerwa 2 [...]

    Odpowiedzi: 1270 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-06-30 18:38:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zyga10 moim zdaniem trening wytrzymałościowy na jeden dzień się nie opłaca TO jest dobry trening sam go stosuje już zaczołem drugi tydzień Trening na wytrzymałość: Poniedziałek 1. Rozgrzewka (trucht + rozciąganie) 2.Biegniesz w terenie do miejsca w którym możesz robić jakieś okrążenia (pętla czy kółko ok 300 metrów), może być na stadionie [...]

    Odpowiedzi: 1270 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-07-06 20:04:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sprawdzicie mi ten trening techniczny Trening Technczny Rozgrzewka: -trucht -rozciąganie Trening: -Żąglowanie -Prowadzenie piłki prawą nogą -Prowadzenie piłki lewą nogą -Prowadzenie piłki podeszwą prawej nogi -Prowadzenie piłki podeszwą lewej nogi -Prowadzenie piłki zewnetrzna i wewnętrzną częścią prawej nogi -Prowadzenie [...]

    Odpowiedzi: 1270 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-07-15 13:51:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sprawdzicie mi ten trening techniczny jeśli będziecie mieli jakieś zastrzeżenia to piszcie Rozgrzewka: -trucht -rozciąganie Trening: -Żąglowanie - do 30,a potem do 100 seriami -Prowadzenie piłki prawą nogą -10x -Prowadzenie piłki lewą nogą -10x -Prowadzenie piłki podeszwą prawej nogi-10x -Prowadzenie piłki podeszwą lewej nogi -10x [...]

    Odpowiedzi: 1270 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-07-22 13:48:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rozgrzewka: -trucht -rozciąganie Żonglowanie Bieganie z piłką Drybling Rzuty karne Strzały- strzały na bramkę z kilku pozycji, w rogi bramki na przemian wewnętrznym, zewnętrznym i prostym podbiciem Celność strzałów z główki- staraj sie żonglować piłką w pojedynkę jak największa ilość razy przy większej wprawie co pewien czas podbijaj ją wysoko [...]

    Odpowiedzi: 1270 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-07-22 16:25:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • mam 18 lat, gram w piłkę długo, ale rozciąganie wykonuje dopiero od roku. Ostatnie dwa tygodnie rozciągam się mocno wieczorem po ostatniej grze w piłkę. Wciągu dnia gram 2-3 razy i moje pytanie brzmi, rozciągać się po każdej grze? czy tylko po tej ostatniej tak jak robiłem to dotychczas? a może po pierwszej czy drugiej lekko, a po ostatniej już [...]

    Odpowiedzi: 1270 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-07-24 21:12:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • no to tak: -rozgrzewka a)bieg na 300m b)rozgrzej mięśnie szyi i rąk c)rozciąganie -żąglerki -sprint na 100m z piłką x10 -sprint na 100m z dryblingiem x10 -podania dołem i górą z kolegą(w obie strony) -tricki -jak są koledzy to zagrajcie w dziada i jedynki -strzał na bramkę -żąglerki -jak są koledzy to zagrajcie meczyk koniec(nie pij wody podczas [...]

    Odpowiedzi: 1270 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-08-19 18:50:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam. Potrzebuję nie tyle pomocy lecz porady od osoby, która się zna na tych sprawach. Gram w piłkę już 7 rok, gram w kadrze woj. i w tym roku zaczynają się pobory do kadry Polski. Ułożyłem sobie trening i przetrenowałem go przez 1 tydzień. Nie wiem tylko czy trening nie jest z byt intensywny. Dostałem się do ośrodka piłkarskiego i trenuję w nim [...]

    Odpowiedzi: 1270 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-05-19 17:02:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jardel dzis mialem trening w klubie wlasnie skipy byly. a dzis na treningu mialem skipy robic :P zrobilem po 3 serie ale tego skip b nie robie bo jest z***any i nie lubie go robic. jutro tak samo mam trening ale mam lekki pewnie wiec moge pocwiczyc :P jutro powinlem robic te cwiczenia; Dzień 3: 1. Rozciąganie (bardzo dokładne, około 30 minut). [...]

    Odpowiedzi: 1270 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-10-11 20:19:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • JA mam jutro trening pewnie bedzie lekki. i jutro ja powinlem robic sobie trenig a mialem na jutro tylko rozciaganie wiec moze cos dolozyc ??? DZis na trenigu mialem skipy w klubie a na treningu osobistym wlasnie wypadly skipy wiec zrobilem tylko po 3 serie ale tego skipu b nie robilem bo nie potrfie zbytnio czas 5,11s na 30 to duzy no nie :P a [...]

    Odpowiedzi: 1270 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-10-11 20:26:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dzis mam trening :P A skipr robilsmy A,B,C Wieloskoki i takie rozne cwiczenia mam zakwasy na nogach robic dzis jakies cwiczenia ???? Bo dzis mam rozciaganie :P I w tym treningu co 6 dni mam miezyc czas :PJak bedzie tam trening by zmierzyc czas zmierzyc no nie. BO wczoraj dobrze ze zrobilem 3 serie cwiczen tych cwiczen Osobistych >>>?

    Odpowiedzi: 1270 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-10-12 07:17:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)