JA mam jutro trening pewnie bedzie lekki. i jutro ja powinlem robic sobie trenig a mialem na jutro tylko rozciaganie wiec moze cos dolozyc ???
DZis na trenigu mialem skipy w klubie a na treningu osobistym wlasnie wypadly skipy wiec zrobilem tylko po 3 serie ale tego skipu b nie robilem bo nie potrfie zbytnio
czas 5,11s na 30 to duzy no nie :P
a mam jeszcz sprawe
skrzywienie kregoslupa moze krzyzowac sie z cwiczeniammi ???
mam lewo stronne ale lekkie. Jak na silowni cwicze to na lewej stronie mam troche wieksze miesnie co robic mam na klacie brzuchu i plecach wieksze na lewej ale to nie widocze ale ja wiem bo czuje tam zawsze zakwasy .
Teraz zaczynam te cwiczenia cwiczyc co powinlem :P
na kregoslup
JA mam jutro trening pewnie bedzie lekki. i jutro ja powinlem robic sobie trenig a mialem na jutro tylko rozciaganie wiec moze cos dolozyc ???
DZis na trenigu mialem skipy w klubie a na treningu osobistym wlasnie wypadly skipy wiec zrobilem tylko po 3 serie ale tego skipu b nie robilem bo nie potrfie zbytnio
czas 5,11s na 30 to duzy no nie :P
a mam jeszcz sprawe skrzywienie kregoslupa moze krzyzowac sie z cwiczeniammi ???
mam lewo stronne ale lekkie. Jak na silowni cwicze to na lewej stronie mam troche wieksze miesnie co robic mam na klacie brzuchu i plecach wieksze na lewej ale to nie widocze ale ja wiem bo czuje tam zawsze zakwasy .
Teraz zaczynam te cwiczenia cwiczyc co powinlem :P
na kregoslup
JA mam jutro trening pewnie bedzie lekki. i jutro ja powinlem robic sobie trenig a mialem na jutro tylko rozciaganie wiec moze cos dolozyc ???
DZis na trenigu mialem skipy w klubie a na treningu osobistym wlasnie wypadly skipy wiec zrobilem tylko po 3 serie ale tego skipu b nie robilem bo nie potrfie zbytnio
czas 5,11s na 30 to duzy no nie :P
a mam jeszcz sprawe skrzywienie kregoslupa moze krzyzowac sie z cwiczeniammi ???
mam lewo stronne ale lekkie. Jak na silowni cwicze to na lewej stronie mam troche wieksze miesnie co robic mam na klacie brzuchu i plecach wieksze na lewej ale to nie widocze ale ja wiem bo czuje tam zawsze zakwasy .
Teraz zaczynam te cwiczenia cwiczyc co powinlem :P
na kregoslup