SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING - PYTANIA I ODPOWIEDZI v2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 449 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5387
moj kolega miał własnie zabieg wstawiania kotwiczek i przerwy w piłce bylo okolo 4 miechów. Lecz on skręcał staw skokowy około 9 razy więc zabieg był konieczny

Dopóki nie osiągniesz granic wytrzymałości nie czujesz że żyjesz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 383
o ja...nie strasz mnie:P
kurcze to kolega czesto chodzil do gipsarkI:p
nie no ja mam nadzieje ze tak nie bede mial;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2223
jak ja miałem skręcenie to miesiac miałem gips :P

-' dzień, w którym Cie spotkałem był najpiękniejszym dniem w moim życiu ;** MoooJa Piłka :***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
to tak mam 16 lat 185 cm i waze 65 kg , we wtorki i czwartki mam treningi a w pt mecze futsalowe,a za niedlugo jeszcze mi dojda mecze w niedziele na trawie.jestem lewym obronca i chcialbym zeby ktos mi ulozyl trening tygodnowy . najbardziej zalezaloby mi na poprawieniu koordynacji i panowaniem nad pilka oraz poprawieniem odbioru pilki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 57
Każdy z Was chce żeby ktoś ułożył wam plan treningowy a i tak po tygodniu o nim zapomnicie, nie mowie o wszystkich ale wiekszośc tak zrobi znając życie. Gripen89 jak możesz to proszę cie o kontakt.

Każdego Dnia Jestem Lepszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 449 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5387
Juz raz powiedziałem ze na gotowy plan nie ma co tu liczyć , po pierwsze postarajcie się sami ułożyć plan i wkleić go tutaj na forum a my postaramy się doradzić wam czy wszytko jest dobrze , co by zmienić co zostawić. Po drugie tak jak Rooney napisał albo zapomnicie albo nawet nie skorzystacie. Wiec zapraszam do czytania miedzy innymi jednej z lepszej literatury jezeli chodzi o szkolenie dzieci i mlodzierzy - Jerzego Talagi , ksiazki sa ciezko dostepne do kupienia lecz w wojewodzkich bibliotekach na pewno dostaniecie poszczegulne egzemplarze. Jezeli ktos ma problem gdzie dostac dana ksiazke pomoge. Jest tez kilku innych dobrych autorów ktorzy w sposób jasny i zrozumiały opisują poszczegulne jednostki treningowe jak cos pisac do mnie to pomoge wam. Ogolnie piszcie na forum.

Rooney zapraszam do dyskusji na forum lub pw do mnie

Dopóki nie osiągniesz granic wytrzymałości nie czujesz że żyjesz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 449 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5387
Korzystajcie z opcji wyslij email w porfilu uzytkownika

Dopóki nie osiągniesz granic wytrzymałości nie czujesz że żyjesz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 57
mkstovia wiem ze w odbiorze piłki najważniejsze jest to żeby wyczuc intencje twojego rywala czy poda piłkę innemu czy bd się kiwac jeżeli to drugie to musisz go złapac z momencie utraty panowania nad piłką. Panowanie nad piłka to żonglowanie najlepiej w ruchu spróbuj z nią (piłką) chodzic. Albo po prostu z nią biegac różnymi tępami na zmianie szybko i wolno. Ja tak robie i są efekty, lecz najważniejsze w tym wszystkim jest to zeby myslec i starac się każdego dnia byc lepszym niż dnia poprzedniego wtedy będą efekty. Aczkolwiek trzeba pamiętac ze żyjemy w Polsce i naprawdę we wsi lub w miasteczkach sa straszne warunki żeby grac w piłeczke.

Zmieniony przez - Rooney194 w dniu 2009-03-08 23:19:25

Każdego Dnia Jestem Lepszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szukam porad,treningu na poprawe przyspieszenia oraz rownowagi podczas walki bark w bark. Mialem problem z kolanem i nie trenowalem przez okres ziomowy regularnie. Zbilza sie turniej a ja chcialbym w nim zagrac na jako takim poziomie. Trenuje futsal od kolo 3 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 934
witam
moze mi ktos podac cwiczenia na poprawienie miesni brzucha i wygladu klatki piersiowej,ktore mozna by bylo wykonywac w domu
z gory dzieki za odpowiedz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I liga 2008/2009

Następny temat

Ofensywny środkowy pomocnik

WHEY premium