SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING - PYTANIA I ODPOWIEDZI v2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 272375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 145
Witam.Mam 16 latm183 wzrostu i 60 kg wagi(wiem ze malo),czy powienienem przytyc i jezeli tak to ile powinienem wazyc.Chialbym aby ktos rozpisal mi trening na poprawienie szybkosci i wytrzymalosci.Mam jeszcze pytanie czy robiac brzuszki poprawie swoja sile strzalu..Z góry dziekuje za odpowiedz :D

Zmieniony przez - Kulinho93 w dniu 2009-09-04 19:06:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2123
Kulinho Wagę złą nie masz... brzuszki powinny poprawić twój strzał ćwicz też partie grzbietu bo one także dużo dają co do strzału. brzuszki także poprawią twoja szybkość... Brzuszek odgrywa dosyć dużą role w piłce

---> football is my life <---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 143 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10262
A co do treningu to wszystko jest już opisane, wystarczy chwilę poszukać.
[https://www.sfd.pl/TRENING_PIŁKARSKI_-_wszystko_co_Ci_potrzebne_by_się_rozwijać-t309312.html] 
O proszę i jest wszystko a nawet więcej.

http://www.sfd.pl/Interwały_co_i_jak_Art-t640172.html
Wolę nie zjeść obiadu niż nie robić przysiadów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
Siema, planuje pojsc na testy i po za tym sam chcialbym sie wziasc za siebie. Moglby mi ktos ulozyc plan treningowy z naciskiem na technike, drybling, szybkosc i zwinnosc(na wyzej srednim lub zaawansywanym poziomie) z gory thx:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1241
Co do siły strzału ważna jest technika, drugim elementem są mięśnie brzucha. Ćwicz nożyce i kapkuj, po czasie możesz zobaczyć efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 729
ja mam taki problem. moze opisze go troche niefachowo.otóż od dłuzszego czasu w meczu mam problem z "cięzkimi" łydkami. czuje normalnie ze nie mam w nich mocy do biegania, a tym bardziej do kiwania. wydaje mi sie ze to wina za grubych ochraniaczy+getry-ale nie wiem czy dobrze mysle. czuje poprostu jakbym miał je cały czas spiete, a przeciez sie rozgrzewamy przed meczem, solidnie. na treningach jest ok wszytsko. moze mam przed meczem moczyc łydki albo smarowac masciami??prosze o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2123
może za mocno zapinasz te ochraniacze??

---> football is my life <---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 729
raczej nie. ostatnio mialem ledwo co zapietei dalej było tak samo. uczucie spietych łydek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2123
też tak miałem przez pewien okres jak nosiłem "stopery" pod ochraniaczami takie opaski ale je chyba za mocno ściskałem i dlatego mnie tak jakby bolały łydki... :P

Zmieniony przez - football14 w dniu 2009-09-14 21:19:37

---> football is my life <---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2123
kup sobie jakieś tabletki w aptece z magnezem może tego ci właśnie brak i być może ci to pomoże. (Ja zażywam takie codziennie, i jak narazie do tej pory tego nie czuje)

---> football is my life <---

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I liga 2008/2009

Następny temat

Ofensywny środkowy pomocnik

WHEY premium