SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING - PYTANIA I ODPOWIEDZI v2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 371 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1685
Witam mam takie pytanie. Jaki czas na 30 m pokarze, że mam dobre przyśpieszenie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 449 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5387
Poniżej 4 sek to jest bardzo dobrze , lecz sprawdzanie biegu na 30m mierzonego na stoperze mija sie z dokladnoscia , jesli masz dostep do fotokomórki to z niej najlepiej jest skorzystac.

Pzdr.

Dopóki nie osiągniesz granic wytrzymałości nie czujesz że żyjesz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 706
Jak myśliszie!kształtowanie wytszymałości od dnia 10 lutego do 25 lutego czy od 6 lutego do 26 lutego która z dat będzie dobra może macie inny pogląnd ? i w jaki sposób byście ją kształtowali?pozdr.

You'll Never Walk Alone

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 371 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1685
A czym różnią się te daty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 706
mariopepe-tym że w pierwszej dacie mamy 7 treningów poświęconych wytrzymałości a w drugiej 10 co daje nam 1 tydzień różnicy ale też ważna sprawa czy te daty są ogólnie odpowiednie bo biorąc pod uwagię te daty którę ja napisałem to po zrobieniu tej wytszymałości do ligi pozostaje mi 18 dni czyli ze sparingami 8 treningów a szybkość?nie wiem może ja jestem w błędzie ogólnie z tymi datami ale nie sądzę!masz może inny plan jak tak to podziel się nim ja wiem tylko tyle! póżniej możemy debatować jak przez ten czas który ustalimy robić wytrzymałość pozdr.

You'll Never Walk Alone

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 449 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5387
Obie daty dobre

Dopóki nie osiągniesz granic wytrzymałości nie czujesz że żyjesz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 706
Jak ktoś by mógł to niech napisze jak to wygląnda z waszej strony plan na wytrzymałość przez te 7 lub 10 treningów.

You'll Never Walk Alone

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 381
prosze o plan treningowy (taki sredni)
w klubie gram od ok. miesiaca i oczywiscie gram najgorzej
chicałbym poprawic niemalze wszystko
mam 15 lat, 176 cm wzrostu, 65 kg wagi
gram przewaznie na skrzydłach lub na ataku, zadko na sroku pomocy ale sie zdarza

Chciałbym poprawić niemalże wszystko: przyspieszenie ( czas na 60 m: 8.2 s ), kondycje, technikę ( słaba ), przegląd pola gry ( bardzo czesto podaje niecelnie ), po prostu umiejętności potrzebne na pozycje ofensywnego pomocnika, skrzydłowego.
Zalety: sredni drybling
Wady: niezbyt silny,przegląd pola gry, nieraz się gubię z piłką. Skupić chciałbym się głownie nad techniką, przeglądem pola,podaniami po ziemi. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
Przecież ten twój czas na 60m wcale nie jest taki zły. Ale takim dystansem nie mierzy się przyśpieszenia. Zmierz czas na 30m. A sam nie możesz poszukać jakiegoś planu dla ciebie? Pełno jest tu tego... szukaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 449 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5387
nanix nie nadrobisz tego wszystkiego w kilka tyg , trzeba stopniowo . Normalnym jest ze odnstajesz od kolegow z ktorymi trenujesz , ja w twoim wieku mialem juz 7 lat treningu w klubie wiec to chyba normalne. Najwazniejsze jest to aby dazyc do celu i nie rezygnujac z niego. Cwicz systematycznie i sie przykladaj to moze cos jeszcze z ciebie bedzie

Dopóki nie osiągniesz granic wytrzymałości nie czujesz że żyjesz !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I liga 2008/2009

Następny temat

Ofensywny środkowy pomocnik

WHEY premium