SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING - PYTANIA I ODPOWIEDZI v2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 906
mam takie pytanie

czy Wy tez tak macie ze jak nie zrobicie na rozgrzewce paru sprintow to pozniej Was zatyka na meczu ? ja tak mam i sie zastanawiam czy to nie jest jakas dysfunkcja organizmu...


jak zrobie przebiezki to jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6
no tak niestety jest :D tzw zadyszka :) lepiej zrobic ze 3 sprinty niż potem stac na boisku :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 96
Słuchajcie, proszę o jakiś trening dla środkowego obrońcy na lepsze przyśpieszenie, przegląd pola i może trochę taktyki. Mam 14 lat, 178cm wzrostu i 68 kg. I jeszcze jedno, chodzę do szkoły sportowej, ale nie jest w niej zbyt wiele ćwiczeń dla obrońców, ani wgl ćwiczeń, generalnie jest piła i gramy ;/ proszę o jakiś trening, może być na np 20 dni, na teście Coopera zrobiłem 2800 bo tyle było na 6, na 30m miałem 4,36 a chcę ten wynik poprawić (biegałem w turfach po mokrym boisku ;/ )

Liverpool FC - You`ll Never Walk Alone

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 96
to jak, doczekam się?!

Liverpool FC - You`ll Never Walk Alone

...
Napisał(a)
Usunięty przez Black Pete za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14

http://pilkanozna-futbol.strefa.pl/
zobacz stronę o piłce nożnej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150
tu nic nie znajdziesz bo to forum a na pewno ten dział upada :(

jam nie godzien marnować takich sytuacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196514
Przeciez wiekszosc jest w podwieszonych wystarczy poszukac samemu ale najlepiej jest jak ktos wszystko za nas zrobi

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2011-12-15 20:03:27

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4270
Cześć otóż mam mały problem jak gram w piłkę na Świerzym powietrzu to mogę przegrać 2-3 godziny nawet i mam dobrą kondycje a na hali po 45 min czuje sie tak jak bym grał 3 godziny intensywnie na dworze , ale obecnie gram na hali i jak gram 30-45 min to już nie daje rady co to ma być mam jeszcze za słaba kondycje czy co ? może jakieś ćwiczenia na kondycje typu brzuszki czy coś bo na razie nie ćwiczę tylko amatorsko gram od 1,5 roku regularnie minimum 1 raz w tygodniu . prosze o wskazówki jak temu zaradzic typu cwiczenia , suplemety itp . Dzięki

practice makes perfect

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8
Witam czytałem dość długo forum i nie znalazłem odpowiedzi gram w piłkę nożna już około roku w klubie (2-3 treningi/tygodniowo) ale chcę poprawić trochę swoją siłę nie chodzi mi tu o strzał tylko ogólną.
Mam grać teraz na stoperze a na tej pozycji powinien grać ktoś silny (według mnie ) tak czy siak muszę "przypakować " i nie wiem jakie ćwiczenia robić w domu aby się poprawić ogólnie technika kondycja jest na swoim miejscu bo co 2 dzień biegam po 30 min rano.Proszę pomóżcie mam czas do kwietnia bo wtedy zaczyna się liga teraz mamy przerwę.Może jakąś sztangę kupić czy coś .
P.S nie chodzi mi tu o rzeźbę tylko o SIŁĘ.
Wiek: 16
Wzrost : 175-176cm
Waga:77-78kg (spokojnie nad tym już pracuje :D)


Zmieniony przez - danioultras w dniu 2012-02-14 13:34:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 629
Witam wszystkich! Wiem, że pewnie takich tematów jak ten jest wiele, ale proszę was o pomoc w ułożeniu jak najlepszego planu treningowego . Gram w piłkę nożną. Około pół roku temu doszedłem do nowego klubu i teraz trener zgłosił mnie do rozgrywek w rundzie wiosennej. Liga rusza w kwietniu więc mam trochę czasu aby potrenować i walczyć o pierwszy skład. Cały marzec gramy co tydzień sparing więc ogólne ogranie będę miał. Chodzi mi o poprawienie ogólnych umiejętności potrzebnych do gry w piłkę nożną tj. wytrzymałość, szybkość, technika, siła strzału itp. Itd. Przy okazji chciałbym wyrobić sobie ogólną muskulaturę i siłę także mięśni kończyn górnych tj. przysłowiowy ,,kaloryfer” na brzuchu, biceps, mięśnie ud, grzbietu itd.
Płeć: mężczyzna
Wiek: 16 lat
Wzrost: 1,84m
Waga: 67kg
Pozycja: pomocnik/napastnik
Przejdźmy do konkretów… Oto mój plan tygodnia:
Poniedziałek:
do 15:00 szkoła; od 15:30 do 16:30 mamy w szkole siłownie i każdy może trenować jak chce i tu proszę o podanie ćwiczeń które przydadzą się dla piłkarza i jak wcześniej wspomniałem proszę także o ćwiczenia na ogólne poprawienie muskulatury i jak mam je wykonywać (ile powtórzeń, jak szybko i ile serii) siłownia jest dobrze wyposażona więc pisać bez krępacji ;D
od 17:00 do 18:00 gram na hali ze znajomymi w piłkę (jak już zrobi się ciepło to wtedy nie będziemy już grali i po prostu wrócę do domu i tutaj mógłbym wrzucić jakiś bieg ciągły czy coś w tym stylu)
Wtorek:
Trening w klubie
Środa:
Do 15:00 szkoła a potem siedzę w domu :D
Czwartek:
Trening w klubie
Piątek:
Do 14:00 szkoła; 14:00-15:00 trening na hali indywidualny tj. trener rozpisuje mi co mam robić wiąże się to z tym, że mieszkam daleko od siedziby klubu
Sobota:
Wolne (w marcu sparingi, od kwietnia mecze)
Niedziela:
Wolne (w marcu sparingi, od kwietnia mecze)
Mam też pytanie czy codzienne ćwiczenia takie jak: 20 pompek, 50 brzuszków, 10 wspięć na palcach, 20 przysiadów, ćwiczenia z hantlami na biceps itd. są dobre?

Więc proszę o wasze opinie i przykłady ćwiczeń z góry dziękuje!

Zmieniony przez - Roni80 w dniu 2012-02-25 11:15:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I liga 2008/2009

Następny temat

Ofensywny środkowy pomocnik

WHEY premium