SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING - PYTANIA I ODPOWIEDZI v2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 144 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 929
Mercurial
Ćwiczenia siłowe wykonuje się w kolejności od największej partii mięśni(np. plecy) do najmniejszej(np.biceps)
Pompki ćwicz progresywnie (dobry plan jest na 100pompek.pl)
Jak dorwiesz jakieś hantle to rób z nimi przysiady(na yt znajdziesz filmiki z poprawnym wykonaniem)
Brzuszki też rób progresywnie(miesniebrzucha.pl)i możesz robić brzuszki z obciążeniem(hantlem)(znajdziesz na yt filmiki)
Jak masz drążek to się podciągaj z czasem robiąc coraz więcej powtórzeń

Poszukaj też na sfd w tematach Trening domatora czy coś takiego. Rób średnio co drugi dzień czyli 3-4 razy w tygodniu i wystarczy np. pn-śr-pt(+ ew. sobota)

Odżywianie? Po prostu dużo jedz, polecane są rzeczy z dużą ilością białka(mięso,ryby,jajka,twaróg).
Skoro wracasz po kontuzji to biegaj sobie ok. 40-60min 3-4 razy w tygodniu. Najlepiej w dni wolne od siłowni wt-czw-sb(+ew. niedziela) i wtedy masz 6 treningów w tygodniu i myślę, że jak wrócisz powinno być ok. ;]
No i rób coś z piłką, bo później będzie niespodzianka na treningach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1565
Z powodu zimy treningi biegowe będą musiały zaczekać do roztopów. Jeśli chodzi o tą kontuzję, to miałem rok temu złamaną ręką w dwóch miejscach (w jednym już miałem w dzieciństwie) i źle przeprowadziłem rehabilitację. Skończyło to się tym, że pod koniec rundy wiosennej upadłem na meczu na ten nadgarstek, który miałem złamany i ból powrócił. Rehabilitowałem go kilka tygodni, a potem wzmacniałem kości. Nie przystąpiłem do rundy jesiennej, bo nie było sensu grać paru meczów bez przygotowania. Teraz codziennie ćwiczę sobie z piłką do tenisa w domu. Mam nadzieję, że szybko będę przybywał na wadze, a na treningach pokażę 100% umiejętności.

Wielkie dzięki za rady!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 471
Bylem na tej stronie 100pompek.pl ale gdy robie pompki lub cwicze na klate to ciagtgnie ma lewa strona bardziej jaka moze byc tego przyczyna ?? Odrazu mowie ze lewa reka jest slabsza a prawa silniejsza mozeze dla tego :P co wy na to proszze o pomoc jak powinnem to wyrownac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 471
MOze dlatego ze mam wade postawy lub Lekkie skryzwienie kregoslupa lewostronne :/

Wiec co robic :D

Moze to normalne ze tak jest

W domu cwicze na lewo reke hantlami

MOze cos da za 2 tyg znow sprubuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 144 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 929
Nie ćwicz specjalnie tej słabszej ręki, to nic nie da. Idź do lekarza i zasięgnij porady na temat swojej wady postawy i ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 471
Ale do jakiego lekarza i co mam powiedziec ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 471
Znaczy ja mam cwiczenia na wade posatwy i cwicze :D

Ale o te cwiczenia ci chodzi jesli tak to codzien cwicze mam tyle ze lopatka odstaje mi i jeden bark mam wyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 471
bo ta strona 100pompek.pl to spoko i chcialem porobic i wczoraj robilema dzis sie budze i mam zakwasy na lewej stronie a na prawej prawie nic a nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 471
A jak uwazasz Robic pompki ??

A z czasem sie wyrowna ?? czy nie /

czy pocwiczyc 2 tyg jeszcze na ta reke ??

Bo ta reka jest o duzo silniejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 471
Sluchaj co mam robic jak cwqiczyc bo mam tak ze jedna lopatlka mi odstaje troche a z tym barkiem to nie razz tak chodze minimalnie w gorze

A te cwiczenia mam na wade postawy cwicze je codzien
JAk mam teraz Cwiczyc robis te pompki >>??

A z czasem sie wyrowna

Prosze o pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I liga 2008/2009

Następny temat

Ofensywny środkowy pomocnik

WHEY premium