SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING - PYTANIA I ODPOWIEDZI v2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15
Witam widziałem ,że są tutaj osoby mające pojęcie o treningu indywidualnym i chciałbym się spytać czy udzielił by mi ktoś kilku rad lub najlepiej rozpisał cały cykl treningowy?

"Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 144 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 929
W okresie przygotowawczym najpierw robi się kondycję, a pod jego koniec robi się ćwiczenia szybkościowe, ale to już będziecie razem z drużyną robić.

Może 2x5min + 3x10min, łącznie masz 45 min biegu. Biegniesz tempem średnim i po każdych 5 czy 10 minutach robisz sobie np. 2-3 min marszu, i później znowu biegniesz. I taki trening 2-3 razy w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15
Ok dzięki :) A mógłbyś podać do siebie jakiś kontakt (mail/gg) bo miałbym pewnie sporo pytań :) Pozdro.

"Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 144 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 929
To podaj swój nr gg, to mógłbym do Ciebie napisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15
piotreksz0 9881098

"Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9
Witam. Jestem nowy na forum. Mam mała prośbę czy mógłby ktoś podesłać mi plan treningowy dla napastnika/pomocnika. Mam 18 lat, 75kg wagi, wzrost 177cm, gram w piłkę od 3 klasy gimnazjum. Na trening poświęcałbym 2-3 dni w tygodniu. Najbardziej zaciekawiłoby mnie ćwiczenia na poprawę celności i uderzenia w piłkę. Moje gg 5462665 lub [email protected]. Z góry dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 108
Po 3 letniej przrwie chciałbym wrócić do gry w piłkę, czy moglibyści mi podpowiedzieć jak mogę zwiększyć kondycję oraz przyspieszenie. Z góry dziękuje

Wiosłak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 144 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 929
AdriLFC- wychodź codziennie z piłką i ją po prostu odbijaj, strzelaj w wyznaczone sobie miejsce itp.
domas93- Idź po prostu na treningi do klubu, jak będziesz trenował 4 razy w tygodniu + w weekend mecz, to na pewno powoli wrócisz do dyspozycji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10
Domas proponuję iść do klubu piłkarskiego tam przygotują Cię do gry jak należy.

Co do kondycji to biegaj ok. 2-3 km drugi dzień, zrób sobie test wydolnosciowy przed i po - tak sprawdzisz rezultaty i ew. efekty.

O przyspieszeniu i kondycji wszystko jest na forum

www.trenuj.com - Trening piłki nożnej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9
Dzięki za odp :) Gdzieś przeczytałem, że biegi interwałowe poprawiaja wytrzymałość naszego organizmu. Ćwiczył ktoś z was owe biegi ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I liga 2008/2009

Następny temat

Ofensywny środkowy pomocnik

WHEY premium