SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING - PYTANIA I ODPOWIEDZI v2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 509
Witam wszyskich!Mam 16 lat i jestem Bramkarzem w dosc dobrze predysponujacej na przyszlosc szkulce juniorow.Chcialbym kogos prosic o ulozenie dla mnie TRENINGU BRAMKARSKIEGO-nie rozpiski,bo to sam potrafie zrobic.Owy trening mialby zawierac :sile,dynamike,motoryke,koordynacje,skocznosc,zwinnosc oraz cwiczenia Br (choc te juz znalazlem na tym forum ) . Czyli np.Pon :Skocznosc -cwiczenia na skocznosc ,Kordynacja-cw.na zwiekszenie koordynacji ruchowej , itd .Treningi w klubie w Hali mam w pt i sob .wiec praktycznie przez caly tydzien moge trenowac.Nie boje sie 'Zimna' wiec jak bedzie trzeba to wskocze w dres i moge cwiczyc na dworzu .jesli chodzi o sile-to mam w pokoju do dyspozycji :lawke profesjonalna,hantle,sztangielki i okolo 85 kg nakladow i oczywisie sztange .- Chcialbym zeby ta sila miala nacisk powiazany z wzrostem (troche)masy miesniowej oraz sily dynamicznej.Waze 74 kg i mierze 179 cm .CHCIALBYM ZEBY TEN TRENING W KAZDYM DNIU WYCISKAL ZE MNIE 'OSTATNIA KROPLE CHECI DO ZYCIE ' ;] - w przenosni i dokladnie tak.Naprawde zalezy mi na tym zeby ten plan byl zetelny i 'zrobiony na serio' .Bede Naprawde Bardzo Wdzieczny ! Z Gory WIELKIE DZIEKI
Pozdrawiam Adrian
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 706
Wiem że tu na forum był link z ogólnym przygotowaniem np:bieganie tlenowe,interwały,szybkość itp zgubiłem gdzieś to! mógł by ktoś podać ten link.

You'll Never Walk Alone

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 381
wojtinho biegaj duzo, rozciagaj miesnie, i tak jak wczesniej pisałem graj z kolegami w szkole
to nie jest trening dla dorosłych, dla Ciebie tez bedzie dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 825
Ludzie... czasem to mnie zaskakujecie jak nie wiem co...

Macie treningi w klubach, drużynach, szkółkach piłkarskich, gdzie macie możliwość profesjonalnej wiedzy o treningu (mówiąc o tym mam na myśli trenerów, instruktorów).

Oni lepiej wam pomogą niż my tu na forum. Bo co nam da info ile Ty masz wzrostu, wagi i innych pierdół jak my Ciebie nie znamy na co dzień, nie wiemy ile możecie dać z siebie.

A czytając wypowiedzi innych to czasem to leże po prostu i kwiczę ze śmiechu. Jakie wy głupstwa piszecie to się w pale nie mieści.
A piszą to ci co guzik wiedzą.

Zastanówcie się czasem co piszecie, bo możecie komuś takimi d****skimi radami życie zepsuć albo i zdrowie. I nie chodzi mi tylko o ten temat ale o inne tak że.

Zmieniony przez - Ziela93gno w dniu 2008-12-09 20:49:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 381
ale np. wojtinho chce sie przygotowac do gry w klubie i trzeba mu cos poradzic
mysle ze moje rady sa dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 509
"Im dzwon glosniejszy tym bardziej pusty" .. i uwazam przeciwnie do Ciebie ,gdyz wlasnie takie forum jest po to by wymieniac doswiadczeniami,wskazowkani itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 825
Adrian Tcz wymieniać sie doświadczeniem możesz (o ile je masz) ale nikomu nie kazać tak robić i pisać teksty typu: "no myślę że to pomoże".

To forum ma pomagać a nie z niektórych robić gorszych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 509
Heh a czy ja w mojej prosbie tak napislem ? Badz kaze komus cos robic ? .. Kumam Ciebie ze zalezy Ci na tym zeby to forum bylo jak najbardziej profesjonalne,a niektorzy 'graja kabaret' ..
//
Moge liczyc na pomoc w mojej sprawie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 825
Kolo mi nie chodzi o Ciebie.
Chodzi mi o wszystkich którzy udzielają tu rad i którzy ciągle proszą o to samo a tego na forum jest pełno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1571
pytanie głównie do Gripen89 ale jak ktos wie niech odpowie
Jak będe ćwiczył na siłowni nie treningiem stacyjnym (tylko wiecie jedna partia 3 serie kolejna partia 3 serie) to też będzie dobre bo wsumie chcialbym troche zwiększyć mięśnie nóg głownie a treningiem stacyjnym chyba sie ich dużo nie powiększy??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I liga 2008/2009

Następny temat

Ofensywny środkowy pomocnik

WHEY premium