SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

ROZCIĄGANIE

  • Witam, Mam niespełna 20 lat, 173 wzrostu i ważę około 63kg przy stosunkowo dużym procencie tkanki tłuszczowej (sylwetka skinny-fat). Ostatnimi laty zaniedbałem aktywność fizyczną co przełożyło się na mój wygląd. Pierwsze o co chciałbym zadbać, póki jestem jeszcze w ostatnim okresie wzrastania, to właśnie mój wzrost. Słyszałem o sposobie na [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 723 Data: 2022-12-25 14:28:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ścięgno naciągnięte

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    miałem długą przerwe i zacząłem się rozciągać i przeforsowałem . ból był w pachwinie w prawej nodze , więc zacząłem chodzić na basen i mi przeszło, i zacząłem trenować po kopnięciu nagle poczułem taki rwący/kujący ból poszedłem do lekarza i przepisał mi maść dicloziaja i ibuprofen , powiedziała że to jest naciągniety mięsien . bólu nie odczuwam [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 888 Data: 2011-02-26 22:09:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening nóg przy niewydolnych kolanach

    Temat
    Trening dla początkujących

    Cześć! W końcu przestałam się czaić i założyłam konto :-) Czy znacie jakieś ćwiczenia na nogi, a konkretnie na uda/pośladki, które nie angażują kolan, i które można wykonywać na leżąco? Ćwiczę na leżąco brzuch, wyciskanie z hantlami i sztangą tylko podłogowe albo na krześle, tylko nie mam pomysłu jak zadbać o nogi, kiedy mam chwilowo "nieczynne" [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 516 Data: 2018-12-23 18:54:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wspomaganie wzrostu

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    Nurtuje mnie taka jedna sprawa, a mianowicie: mam 17 lat i 168cm wzrostu, koniecznie muszę dobić do płenego 170 cm, myślicie, że przy odpowiedniej diecie, wykluczając cukier, a wprowadzając DUŻO białka w postaci mleka, jogurtów + jakieś witaminy w tabletkach + regularne codziennie ćwiczenia na rozciąganie + biegi sprintem+ basen 3 razy w tygodniu [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 969 Data: 2014-05-18 23:29:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak łączyć trening siłowy z rozciąganiem

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Od niedawna nurtuje mnie pytanie zamieszczone w temacie i nie bardzo wiem jak sobie nim poradzic.Wykonuje trening siłowy już dlugo i chcialbym przy tym rozpocząc rozciąganie a słyszalem ze porządanych efektow nie osiągnie sie bez codziennego rozciągania.Nie wiem jak wykonywac jedno nie zaniedbując drugiego.Z góry dzięki

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1923 Data: 2005-03-12 11:52:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 2 razy w tyg. trening klatki w P&P.

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Witam mam zamiar cwiczyc klatke 2 razy w tygodniu (najsłabsza partia u mnie), jak bedzie wygladał taki trening przy P&P. Normalnie to bedzie tak (po kazdym cwiczeniu rozciaganie): PON cw. na klatke: - wyciskanie sztangielek 12x3 - wyciskanie sztangi skos'-' 12x3 - rozpietki 12x3 PT. I wlasnie nie wiem, jak dac te cwiczenia w 2 dniu na klatke, [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 913 Data: 2012-03-23 21:36:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak i kiedy trenować ?

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Cześć to mój pierwszy temat na forum . Prosiłbym o porady związane z ćwiczeniami w domu . Do dyspozycji mam hantle po 3 kg . Zależy mi na rozciąganiu i bicepsach i na nogi bo na brzuch ćwiczę a6w . Kiedy jak i ile ćwiczyć ? Dodam że mam 15 lat i ćwicze kyokushin karate Mój plan treningowy wygląda tak (codziennie oprócz wt oraz czw bo mam trening [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 596 Data: 2014-04-13 19:14:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Interwały

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam od dziś chce zacząć trening hiit czyli 30 sek truchtu i 10 sek sprintu => JEDEN INTERWAŁ, jednak napotkalem sie na internecie nacoś takiego z pozytywnymi opiniami Tydzień 1 -rozgrzewka - 5min -A-maksymalny wysiłek - 1min -B Trucht - tętno (60-70% m HR) - 4min -Ilość cykli (A+B) - 2razy -Część końcowa - rozciąganie - 5min -Łączny czas - 20min [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1205 Data: 2013-05-01 12:24:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pytania

    Temat
    Trening w domu

    chcialbym byc mega rozciagnietym. umiec podnosic noge bardzo wysoko itp itd. i tu moje pytanie, czy takie rozciaganie jak przed treningiem (np cwiczenia z http://www.kulturystyka.pl/atlas/stretching.htm) to to samo robic zeby byc ogolnie rozciagnietym? mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi widzialem ze byla mowa kilka razy o miesniach [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 852 Data: 2011-05-10 22:49:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Treningi a wzrost

    Temat
    Trening w domu

    Witam ! Nazywam się Kuba i jestem 16 latkiem. Mam tylko ~ 162 cm wzrostu. Czy poprzez rozciąganie,podciąganie na drążku mogę się "rozciągnąć" do góry ? Chciałbym mieć koło 170 cm ;/ Nie chcę być najniższym w klasie a i w przyszłości jakbym się zapisał na jakieś treningi boksu czy czegoś to wzrost byłby przeszkodą. Z góry dzięki za odpo i [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1609 Data: 2014-11-07 14:11:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Klata i biceps.

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam wszystkich. Jestem tu nowy i proszę o pomoc. Pragnę rozbudować masę mięśniową na klatce piersiowej i bicepsie. Ćwiczenia, które będę robił to pompki i rozciąganie sprężyny(na biceps). Czy pompki robić tylko raz w tygodniu po 4 serie, czy w jakiejś innej konfiguracji? Ile razy w tygodniu ćwiczyć bicepsy? Czy żeby osiągnąć szybkie efekty muszę [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 620 Data: 2014-02-24 22:43:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kalenistyka progresywna ranem

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Witam. Przeczytalem ksiazke o kalenistyce ,,Trening siłowy bez sprzętu''. Zgodnie z założeniami testu mogę przystąpić od razu do tak zwanego programu treninogowego (drugi poziom punkt c). Pytania następójące... 1)Czy mogę wykonywać całą sesję (rozciąganie, rozgrzewkę, trening progresywny) z rana co dziennie a wieczorem ćwiczyć przeponę (prawidłowe [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1185 Data: 2014-05-22 19:50:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Maxymalne poszerzenie pleców podczas redukcji?

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Moje pytanie brzmi czy jest możliwość poszerzenia pleców podczas redukowania. Niby podczas redukcji mięśnie nie rosną, ale jeśli dopiero 2 tygodnie podciągam się na drążku to myślę że jest to możliwe jakoś. Może jakiś oddzielny dzień poświęcony na drążku? Podciągania, rozciąganie mięśni?

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 2403 Data: 2009-05-12 17:07:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • PROSZE O POMOC!!!

    Temat
    Trening dla początkujących

    czesc, chcialbym, aby ktos ocenil moj plan treningowy. 1.Biceps: podnoszenie hantelki 5kg 30 razy na jedna rekę 6-7 serii. Przerwa miedzy seriami około 1min. 2.Triceps: rozciaganie sprężyny 30 razy na jedna rekę 6-7 serii. Link: http://pic.skapiec.pl/sc1/196943b1.jpg . (mocuje ja np do kaloryfera i rozciągam ja) 3.150 brzuszków: 3 razy po 50. [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 636 Data: 2009-05-19 17:55:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bóle w nadgarstkach.

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    Witam ból jest tylko wtedy kiedy robię pompki, normalnie jak ćwiczę na siłowni jest ok. Zauważyłem nie mogę ich mocniej odgiąć przy pompkach powinien być kąt 90 ja na siłę nie mogę tyle odgiąć bo boli, a czasami później ból zostaje na 2-3 dni czuje tylko jak coś chce zrobić kiedy wymaga odgięcia ręki. Co o tym sądzicie czy tutaj chodzi o [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1460 Data: 2012-08-11 18:39:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Lydki

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Co zrobic zeby moje lydki byly smukle?? Jakie mam wykonywac cwiczenia, czy samo rozciaganie cos da? Moje nogi sa szczuple ale lydki mam takie jakies wielkie jak nigdy, pomozcie prosze!!

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 3679 Data: 2003-09-22 22:01:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Uraz potrzebna pomoc

    Temat
    Sztuki Walki

    Jak w temacie potrzebuje pomocy ostatnio na treningu podczas walki naciagnełem lub zerwałem sobie miesień uda.nie moge podnies nogi do konta 90 stopni odwodzic na boki moge.Boli mnie strasznie przy podbrzuszu miesien na wysokosci miednicy.Co pomoze masci(obecnei stosowałem ben gaya i diklonat żel) odpoczynek moze jakies rozciaganie lub masaz [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 954 Data: 2009-11-08 15:27:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • MAM KILKA PYTAŃ!

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Gdzie moge znalezc streting-rozciaganie(czy jakos tak)? Czy to dobrze ze chodze na silke 4 razy w tygodniu pod rząd? Oczywiście staram sie stosować do tego co przeczytałem w treningach cyklicznych tyle że moje ćwiczenia są nieco inne lecz niektore sa identyczne. Czy te obwody na treningach sa konieczne? Na silowni czasami nie mozna tego zrobic [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 960 Data: 2003-09-02 20:24:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam wszystkich. Chcialem sie zapytac o jakis trening silowy przez wakacje. Dokladnie chce zaczac z powrotem trenowac kravmage od wrzesnia i chce sie do tego lekko przygotowac przez wakacje. Dokladniej chodzi mi o rece i brzuch. + rozciaganie ale to juz we wlasnym zakresie . W domu mam do dyspozycji nie wiele 2 hantelki i 15kg obciazenia , [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1690 Data: 2006-07-06 11:18:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sprawność fizyczna

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam wszystkich użytkowników forum. Jestem tutaj nowy, więc proszę o wyrozumiałość. Chcę być wysportowanym i sprawnym, tutaj pojawia się moje pytanie jak mam ćwiczyć? Myślałem o tym, aby najpierw ćwiczyć na masę, później pompki, podciąganie, rozciąganie i bieganie lub pływanie. Sprzęt, jaki posiada to sztangielki 10kg (niedługo będą większe) i [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 954 Data: 2011-09-02 23:49:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)