SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sposoby na podwyższenie hormonu wzrostu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 21 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 92
Witam,
Mam niespełna 20 lat, 173 wzrostu i ważę około 63kg przy stosunkowo dużym procencie tkanki tłuszczowej (sylwetka skinny-fat). Ostatnimi laty zaniedbałem aktywność fizyczną co przełożyło się na mój wygląd. Pierwsze o co chciałbym zadbać, póki jestem jeszcze w ostatnim okresie wzrastania, to właśnie mój wzrost. Słyszałem o sposobie na sprinty, rozciąganie, myślę też nad spróbowaniem hgh. Zastanawiam się tylko czy na takie 'zabiegi' nie jest trochę za późno.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie szukaj jakichś dziwnych sposobów na urosnięcie, genetyki nie oszuaksz, hormon wzrostu jeszcze ok jakbyś miał stwierdzoną karłowatość, ale wszytskie suple z napisem hgh to nie hormon wzrostu

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 21 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 92
Z tego co mi wiadomo to nie muszę mieć stwierdzonej karłowatości, żeby brać hormon wzrostu więc nic nie stoi na przeszkodzie żeby go brać. Teraz tylko pytanie czy muszę być pod nadzorem endokrynologa czy nie i czy koniecznie muszę zrobić markery nowotworowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Zerknij na kulturystów co biorą hormon wzrostu, myślisz że oni urośli wzwyż ?

To tak nie działa że go weźmiesz i urośniesz. Jak go kupisz u ziomka jakiegoś na siłwoni czy w necie to sobie sam krzywdy narobisz jak nie wiesz co i jak. To nie są zabawki, przez nieumiejętne stosowanie narobisz sobie tylko problemów zdrowotnych, ale jak chcesz to pytaj się wszystkiego w dziale doping na temat HGH

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Niestety, ale nic nie jesteś w stanie zrobić jeżeli chodzi o wspomaganie w jakikolwiek sposób wzrostu. Masz już 20 lat i niestety nie urośniesz już. Poza tym, nawet gdybyś był młodszy, to i tak żadne magiczne czynności nie pomogą w uzyskaniu większego wzrostu. Jest on uwarunkowany genetycznie i nie pozostaje nic innego, jak pogodzić się z tym jaki jest on w tej chwili.

Możesz jednak zmienić swoją sylwetkę, kondycję, siłę, czy wytrzymałość. Jeżeli chcesz uzyskać porady w tym kierunku, to zapraszam do działu odżywianie i trening dla początkujących.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzdęty brzuch

Następny temat

Brak energii - badania

WHEY premium