SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

20 min fbw codziennie?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1223
Czy trening ktory trwa około 20 min moge robic codziennie?
O to plan, wszystko jest w super seriach kazde cwiczenie po 10-12 powtórzeń:

1 podciąganie, przysiady - 2serie
2 pompki, barki - 2 serie
3 prostownik, szrugsy - 1 seria
4 biceps, triceps - 1 seria
5 brzuch - 1 seria

Przerwy miedzy kolejnymi seriami 1 min. Wiekszosc cwiczeń wykonuje z obciążeniem a mianowicie z gumami bodylastic.

Po takowym treningu planuje 20 min rozciągania.

Dodam jeszcze ze rano od dluzszego czasu naczczo skacze na skakance 5x 3min z przerwami 1min.


Zmieniony przez - piszcz3k w dniu 2009-10-04 20:41:05
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 313
Spróbuj, według mnie nie dasz rady chyba że bedziesz używać tylko małego obciążenia. Nie ważne ile trwa trening, przerwa 36H musi być przynajmniej co w praktyce oznacza 48H chyba że na zmiane raz rano raz wieczorem

Zmieniony przez - nerwus666 w dniu 2009-10-07 10:12:30
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1223
Zrezygnowałem z tego pomysłu. Ćwicze 3x w tyg po 45 min siłówka, raz basen 45 min w ramach zaliczenia wf na studiach oraz rozciąganie w nietreningowe dni. No i oczywiście skakanka 6x w tyg. Sobota jest dniem pełnej regeneracji 0 wysiłku full odpoczynku:)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 1174 Wiek 49 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22655
Z własnego doświadczenia napiszę, iż w tygodniu robię 7-8 sesji aerobowych lub interwałowych, oraz 6-7 sesji siłowych. Bawię się w ten sport jakieś 8lat. Tak że da radę, tym bardziej że piszesz o niewielkich obciążeniach podczas tego treningu.

Never give up.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11893
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1223
Czyli uwazacie ze smialo moge jechac tak 5-6 razy w tygodniu krotkie 20 min treningi silowe i po nich 20 min rozciąganie?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 1174 Wiek 49 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22655
Z taką ilością serii i powtórzeń śmiało. Na przykład na nogi wyjdzie ci 10-12 serii tygodniowo, co niektórzy na jednym treningu śmiało robią więcej.

Never give up.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1724
Spokojnie możesz robić taki tening, napewno się nie przetrenujesz:)

"Every man die...
But not every man
really live...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN REDUKCYJNY (NA RZEŹBĘ) - do oceny!

Następny temat

szybka pomoc :))

electro
Polecane artykuły