SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szybka pomoc :))

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10179
Witam mam przerwe od silowni juz 1 miesiac jescze 1.5 miecha zostalo:) czy jak bede trzymal diete :) to spadki beda miejsze??

co zrobic aby po tej przerwie nie stracic na wadze obecnie schudlem 1 kg ;/ pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10179
coolecka i apokalispa dzieki za podtrzymanie na duchu z

Życze Wam Dużych Przyrostów i ZDROWIA !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
czemu masz przerwe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
tak

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
co zrobic aby po tej przerwie nie stracic na wadze

Z kulturystycznego punktu widzenia,nie robic przerwy

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10179
no tak wiem:) ale przerwa musowa kontuzja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
spadki mięśni sa nieuniknione- natomiast jesli chcialbyś je zatrzymacstosując dietęza bardzo kaloryczna to skonczy sie to w wiadomy sposob...

oczywiscie nie należy popadacrownież w druga skrajność- że jesli sie nie trenuje je sie byle co ... i jak wrobelek

a ta kontuzja eliminuje cię zupelnie z treinngu; od wszystkich ćwiczeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 291
jakiś spadek będziesz miał na pewno. Poprzez dobre odżywianie i picie odpowiedniej ilości wody na pewno nie będą takie duże. Mój kolega za mało je i pije to w kółko ma spadki. Jeśli jesteś w stanie zrobić cykl regeneracyjny to nie będzie spadków.

COOL-ECKA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10179
tak jak narazie widze ze spadlo najwiecej z barkow ale waga tez zjechala zawsze wazylem 85 a teraz 78 kg


TAk kontuzja eliminuje wszystkie cwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 291
no to lipa. musisz przeboleć ten okres;) do formy się bardzo szybko wraca;) gorzej z budowaniem nowych rzeczy;D

COOL-ECKA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10179
tzn?:) tzn ze wroci szybko ale co gorzej sie bedzie budowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie ma co uprzedzac faktow; jednakże przy dobrze rozplanowanym powrocie masa/siła wraca dużo szynbciej nizli wypracowywales ja...
znam to bo już conajmniej kilka razy zdarzały mi sie takie powroty[wprawdzie nie spowodowane żadną kontuzja, ale zawsze]
powiem jeszcze, ze ja gdy przestaje trenowac to jest prawdziwa masakra- masa/sila lecą na leb na szyje, niemal z dnia na dzien- grunt to wierzyć -a wlasciwie wiedzieć- że wszystko może być łatwo pod kontrolą i nie martwic się
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

20 min fbw codziennie?

Następny temat

Rzeźba do oceny

WHEY premium