SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moge codziennie biegać na 2000m??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 584
Witam!
Mam pytanie-od pewnego czasu biegam na 2000m, codziennie!! i tu moje pytanie-moge to kontynuować;moge biegać na 2000m codziennie??i co 2 tygodnie zwiekszać o kilka metrów,aż do 3000??
poza tym chodze na siłownie w poniedziałek, środe i piątek!!-trennig na mase, oraz trenuje brzuch w poniedziałek, środe i sobote.
Do lipca musze 3000m przebiec w 11min. w 2min. zrobić 80 brzyszków i 16 razy podciągnąć się na drożku,nachwytem;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
3000m w 11 minut :-S, w zyciu bym nie przebiegl w tym czasie

ale skoro musisz to biegaj, ja dla utrzymania kondycji po treningu laduje wszystko w plecak i w drodze do domu korzystam z przyspieszenia wlasnych nog - wychodzi jakies 10-15 minut biegu, od razu w domu carbo etc

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 584
MUSZE,MUSZE!!!:/
to dla mnie bardzo ważne!!to jest max!!!fajnie byłoby w 10 min;)ale nie przesadzajmy!!:)
mam mały problem, a mianowicie biegam po twardym podłożu w trampkach i cho...nie bolą mnie nogi-może zmienic obówie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
no to jest chyba oczywiste

dobre buty to podstawa

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1011
Na twoim miejscu biegalbym co drugi dzien. Gdzies byla niezla rozpiska odnosnie treningu na dlugie dystanse, ale nie moge znalezc. 3000m w 11 min jest mozliwe do osiagnięcia:D

Stirlitz się zamyślił. Spodobało mu się. Zamyślił sie jeszcze raz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1907 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 35840
3000 to nie jest jeszcze dlugi dystans

http://www.sfd.pl/-t301411.html
http://www.sfd.pl/search.asp <--odpowiedź na wszystkie Twoje pytania
http://www.sfd.pl/temat195089/  <--najlepszy program antyspamowy
<<< AKCJA "STOP SPAMOWI NA SFD.PL" - PRZYŁĄCZ SIĘ!!! >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 463
osobiscie to Ci wspolczuje :D a Ty na jakas akademie sportowa zdajesz, czy egzamin jakis, czy po prostu chcesz zaspokoic wlasne ambicje? jest to do zrobienia ale bardzo ciezko :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 852 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18301
wszystko jest do zrobienia zycze powodzenia

.:: Kaito Stalowa Wola ::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 995
Buty to też, zmień na jakieś wygodne adidaski, ale przedewszystkim biegaj jak możesz na trawie bo bardziej amortyzuje i mniej siada na stawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1011
Hmm... ja zawsze biegalem po asfalcie w cichobiegach (tych smiesznych pantofelkowatych adidasach) i na bole stawow nie narzekałem. Mam nadzieje, ze na starosc mi to nie wyjdzie...:)

Stirlitz się zamyślił. Spodobało mu się. Zamyślił sie jeszcze raz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10274
OCzywiscie ze mozesz biegac, tylko ze najlepszym rozwiazaniem byloby ulozenie konkretnego planu, chodzi o to aby nie biegac codzniennie tego samego. Dobrze by bylo jak bys skonsultowal sie z jakims trenerem biegow dlugodystansowych. Ja jak swojego czasu biegalem w klubie to mialem urozmaicony trening. Np.,
poniedzialek - silownia(nogi, rece, brzuch, grzbiet,..) po silowni spokojne rozbieganie z 3-5km.
wtorek- np. 10-12 x 200m (do 30sek) z przerwa 2 min.
sroda- dlugie rozbieganie... do 10km
czwartek- 6-8x300m po 50-60sek z przerwa do 3 min
piatek- dlugie rozbieganko jak w srode
sobota- 8x1min dosyc szybkiego biegu, przerwa do 2 min

Oczywiscie trenowalem bardziej biegi krotkie,srednie. Ale przykladowo Ci napisalem abys mogl sie zoorientowac jak taki plan wyglada. Uwazam ze codziennie bieganie po 2000-3000m nie jest glupota, aczkolwiek zrobisz mniejszy postep niz biegajac konkretnym planem. Staraj sie biegac po miekkiej powierzchni (las), a dobre buty to podstawa. Unikaj przede wszystkim twardych nawiezchni, asfalt itd.. bo wtedy jest ogromny nacisk na tkanke kostna przez co niesamowicie bola piszczele.

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gainer

Następny temat

Plan treningowy pomocy

WHEY premium