SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Codziennie wszystko czy tylko jedną partię ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2090
W związku z tym ze nie wiedziałem jak tego poszukać poradźcie mi czy lepiej codziennie ćwiczyć "wszystko" po trochu czy tylko w jeden dzień jedną partię ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
pierwsze 2m-ce robisz wszystkie partie miesniowe na kazdym treningu. trening 3x w tygodniu. nie wiesz jak? wpisz w wyszukiwarke trening ACT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2090
Dzięki zapoznałem się definicją, niestety nie za bardzo umiem ułożyć sobie jakiś plan, czy pomógł by mi ktoś ?
Mam do dysozycji hantle, 2 x 1 kg, 2 x 5 kg, 10 kg oraz sztanga 35 lub 45 kg
Ważę 55 kg przy wzroście 175 ćwiczę już jakiś czas a na pewno dużo więcej niż 2 mc i widać efekty mojej pracy ale mam wrażenie że "ogólne" ćwiczenia już nic nie dają i stoję w miejscu, zależy mi na podstawowych patriach ciała, nogi, biceps, triceps, brzuch, klata i co tam można jeszcze przy okazji trenować ;) liczę na pomoc i wyrozumiałość, zdaję sobię sprawę ze takich pytań macie setki (choć nie koniecznie identycznych) ale chyba sobie bez Was nie poradzę, pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Na początku zacznij od jakiegoś planu na zwiększenie masy bo przy twojej wadze nie masz po co się brać za definicję. Teraz jest najlepszy okres w roku na zwiększanie masy mięśni, więc wykorzystaj to, a na wiosnę możesz zrobić redukcję. Tu masz przykładowe masówki --> https://www.sfd.pl/temat273747/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
POCZYTAJ, SPROBOJ SAM ULOZYC TRENING I WKLEJ DO PORAWEK...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2090
https://www.sfd.pl/temat201429/

A czy to się nada ? chociaż widzę tam ćwiczenia z użyciem profesjonalnego sprzętu a ja takowego nie posiadam, tylko podstawowe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na masę dla początkującego?

Następny temat

Taki problem odnośnie pleców

WHEY premium