SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Codziennie siłownia w wieku 15 lat...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
No wiec mam taki problem... Mam 15 lat, kumpel ma silownie i moge tam chodzic codziennie bo rospiske mamy taka na kazdy dzien tygodnia [moze jeden dzien wolnego bedzie]. Wstepnie miesiac juz cwiczylem wiec mam 'rozgrzane' miesnie, ale boje sie jednak czy to czasem nie za duzo jak na moj wiek? Moge miec jakies problemy ze stawami? Mysle ze bede cwiczyl tylko przez wakacje. Prosze o dorady ; P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Mysle ze bede cwiczyl tylko przez wakacje.- to lepiej nie zaczynaj

treniwanie dzien w dzien mija sie z celem, gdzie regeneracja??

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
Bedzie jeden dzien na regeneracje ale przeciez regenerowac sie beda miesnie jak robie klate w poniedzialek to do nastepnego treningu juz sie zregeneruje i tak wszystko ^^
a czemu lepiej nie zaczynac jak tylko na wakacje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54
bo musisz systematycznie czwiczyc np co wtorek,czwartek i sobote twoje miesnie musza miec czas zeby sie zregenerowac bo wtedy rosna. a o twoj wiek sie nie martw bo kiedy bylem mlodszy od ciebie to zaczelem trenowac teraz mam 16 i tylko mi w nadgarstkach strzela... bym ci tylko doradzil zebysz nie czul sie zbytnio pewny, nie warjowal, uloryl sobie plan treningu i unikal czwicenia na krzysz (martwe ciagi itp.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
A cos moze mi sie stac jak bede cwiczyl codziennie? I czy naprawde to bardzo wazne by miec az 3 dni na regeneracje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54
to jest bardzo wazne bo wlasnie wtedy ci sie miesnie regeneruje co oznacza ze rosne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 812 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12730
Niech robi co chce - każdy uczy sie na swoich błędach - jak sie przetrenuje i niebędzie miał przyrostów to zapragnie coś zmienic i w tedy dojdzie do odpowiednich rozwiązań ;) Nie zebym niechciał pomóc ale początkującym trudno sie przyzwyczaić do treningów 3-4x w tygodniu - myślą ze 7x to będzie super a regenracja starczy przez noc

>> Weź sie w garść, pokaz co masz - Nie daj sie - Klęskę swą zgaś <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Zeby miesnie ci sie eegenerowaly z dnia na dzien przez 24h to chyba musialbym pustym gryfem robic 1 serie na akzda partie do 4 ai to watopliwe.
A_mOn- nie niech robi co che- ylko kur...dziecko krzywde sobie zrobi

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-06-11 15:42:14

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
Hmm... Widze ze jednak rzeczywiscie to jest wazne... Wiec co mi proponujecie? 3 czy 4 dni w tygodniu? A moze 5 lub 6?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Jedyne co ci moge zaproponowac to czytanie.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1722
Zgadzam się z poprzednikami - jak masz zamiar ćwiczyć tylko przez 2 miesiące to sie nie opłaca.Jeśli już jesteś uparty to możesz ćwiczyć 3 razy w tygodniu -
Pon,Śr,Pt
Ćwicz
klatke z tricepsem,barki z nogami,plecy z bicepsem.
Możesz jeszcze zkorzystać z tego artykułu https://www.sfd.pl/temat230183/ i wziąść z niego plan.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOGI TYTANA - cykliczność str. 6

Następny temat

TRENING !! POMOCY

WHEY premium