SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Siedząc na kulkach - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146567

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38938
Kasia własnie ta perspektywa starzenia się na działalności jest dla mnie okropna i w związku z tym jestem szczęśliwa w korpo

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć dziewuszki, sama zaraz poszukam, bo właśnie się do tego zabieram, ale wcześniej spytam Was, które być może mają już jakiś wyszukany, sprawdzony i dobry - no jednym słowem potrzebuję jakiś zestaw na rozciąganie, bo zbitym jak kula śniegowa w mroźny dzień.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3362 Napisanych postów 8469 Wiek 51 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 407869
Dzień dobry. Dałam sobie krwi upuścic, zrobiło mi sie słabo i zeżarłam drożdzówkę. Co moge z tym zrobic ?

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38938
Deja, zapomnij i kontynuuj ladiesowe życie

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27973
Sheep
Kasia własnie ta perspektywa starzenia się na działalności jest dla mnie okropna i w związku z tym jestem szczęśliwa w korpo

może też się przekonam za jakiś czas do ciepłej posadki, zamiast tu tak jak teraz - w styczniu planować urlop na boże narodzenie :D ale z drugiej strony - mogę sobie potreningować o 10:00, wyjechać na zakupy o 13:00 - lubię to.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27973
gintonic
Cześć dziewuszki, sama zaraz poszukam, bo właśnie się do tego zabieram, ale wcześniej spytam Was, które być może mają już jakiś wyszukany, sprawdzony i dobry - no jednym słowem potrzebuję jakiś zestaw na rozciąganie, bo zbitym jak kula śniegowa w mroźny dzień.


ja też mam przykurcze hamujące mi wykonanie ładnego przysiadu ale nie znajdziesz nic uniwersalnego - ktoś Cię musi pro wymacać i przepisać. Też myślałam, że jest jakiś złoty sposób a to niestety tak nie działa jak się okazuje :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37171
Też mam przykurcze!!! i Robie Him, Ham i nmAWASHI
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27973
DEJA ZAPOMNIAŁA, ŻE JEST NA REDUKCJI

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35837
Sheep, w sumie mi zalezy, zeby nogi i tylek wlasnie ruszyc, bo galarety. Ale wlasnie wydaje mi sie, ze straszny hardcore i bede obcinac cos czuje cwiczenia. Nie mam parcia na efekt w 4 tyg. Ale ogolnie trenio mi sie podoba, dobrze Ci sie nim cwiczylo?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38938
TaDrugaKasia
Sheep
Kasia własnie ta perspektywa starzenia się na działalności jest dla mnie okropna i w związku z tym jestem szczęśliwa w korpo

może też się przekonam za jakiś czas do ciepłej posadki, zamiast tu tak jak teraz - w styczniu planować urlop na boże narodzenie :D ale z drugiej strony - mogę sobie potreningować o 10:00, wyjechać na zakupy o 13:00 - lubię to.


Trzeba sobie przekalkulować jakiego rodzaju luksusy się bardziej opłacają w dalszej perspektywie ;-P

Winners train, losers complain.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

[FIT] Kwoka-rewolucje(p.30,52)

Następny temat

Poszukuje dobrej odzywki , ktora pomoze mi przytyc

electro
Polecane artykuły