SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siedząc na kulkach - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125197

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
veronia_p
Gaja, bo ja akurat jako gruszka, to tych swoich bieder nie lubie... Wole chlopczyce... Zawsze kurde czlowiek by chcial co nie ma

true, true

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Kasia się kulinarnie rozwija. A ja mam 64 w talii w końcu się mogę czymś pochwalić

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
veronia_p
Gaja, bo ja akurat jako gruszka, to tych swoich bieder nie lubie... Wole chlopczyce... Zawsze kurde czlowiek by chcial co nie ma

A mi Szefowa napisała że nie wiadomo co ja jestem z figury,. Ot co!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1544 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35837
Tez bym wolala nie wiedziec co jestem z figury gruszkowosci swej nie lubie. Zwlaszcza przy kupowaniu ubran...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Super deja
Ja nie odczuwam potrzeby posiadania mniej w talii, ale odczuwam potrzebe rozbudowania tyłka
Corum, babochłop jesteś, jak my wszystkie

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Veronia, gruszka to właśnie fajnie, bardzo kobieca figura, tylko trzeba wypracować na jędrność :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
deja vu
Kasia się kulinarnie rozwija. A ja mam 64 w talii w końcu się mogę czymś pochwalić

rozwijam się jak ćma z kokonu :)

chudzielcu

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
O kształt figury Deja chodzi a nie o nienormalne zamiłowania!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Veronia, gruszki maja fajnie talię widoczna, ja takiej talii nie mam szans mieć

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
I oddam kawał motyli za 3 cm mniej w pasie!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[FIT] Kwoka-rewolucje(p.30,52)

Następny temat

Poszukuje dobrej odzywki , ktora pomoze mi przytyc

WHEY premium