SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siedząc na kulkach - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125186

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
jestes w dobrych rękach, masz chyba wszystko co potrzeba, masz chęci... to co się może nie udać? (retoryczne pytanie - nie odpowiadaj!)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
poza tym są tez wycwiczone i silne 90latki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
szajka :) ale ja mam na papierze o mojej kondycji! (no nie dali mi adnotacji o staruszce ;) )) :D no dobra... jedyne co wiem, to to, że jest śmiesznie źle i że trzeba nad tym pracować. i że zajmie to trochę czasu <- i ten fragment tylko mię wkvrwia ;)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
no to juz wczesniej przecie ustaliłyśmy ze to troche potrwa i nie da si enic szybciej ani na skróty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
no ja to wiem i byłam z tym pogodzona :) no nie ważne, opowiedz gdzie urlop lepiej.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
nigdzie haha.. w domu? na silowni? na placu zabaw z dziecmi, na rolkach ... obaczymy. będę się byczyc. chociaż jeszcze spróbuję męża namówić zebysmy teraz skoczyli na mazury na weekend bo ma być bardzo ładny i szkoda mi nie skorzystać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
ja lubię takie niezorganizowane urlopy bez planu :) najgorzej to mieć plan (np pomaluję dom) a potem go nie wykonać. koniec urlopu i człowiek załamany. A tak - nie ma planu to nic nie spyerdolisz :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No niezłe podejśćie ;-P

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
to ja tez wolę mieć surprise niż się rozczarować ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
jak miałam wolne na gwiazdkę to miałam plan żeby książkę dokończyć (w sense pisania ale było 100 innych ciekawszych rzeczy do zrobienia, np spędzić gwiazdkę z rodziną jak już raz do roku ma się wolne :D - przez ten tydzień a potem miałam takie poczucie zawiedzenia samej siebie.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[FIT] Kwoka-rewolucje(p.30,52)

Następny temat

Poszukuje dobrej odzywki , ktora pomoze mi przytyc

WHEY premium