SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siedząc na kulkach - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125218

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
niby w ketozie ma ciała ketonowe :>

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
deja vu
TaDrugaKasia - dziękuję. Nigdy nie myślałam, że będę miałą własnego hejtera i to dzięki lecytynie

jaki tam hejter. przyjaciel w niedoli. jak mi się w pudełeczku przegródki skończyły a wszystkich supli jeszcze nie wrzuciłam wtedy dopiero było mi źle!

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ale z tego co wiem na musk orzechy włoskie najlepsze, nawet wyglądem podobne

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
Sheep, tych ciał chyba też niewiele, bo ta ketoza była raz na 1400kcal i raz na 1000 ...

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
w tym roku włloskie mi w ogrodzie obodziły, mundra bede, akurat nowey rozdzial zycia naukowego czas zaczać ;-P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ale w ketozie nie chodzi o kalorie tylko o fakt eliminacji ww - z tego co wiem

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
hera i u mnie! mam pierwszy raz drzewko. rzucę michę, będę jeść orzechy od rana do wieczora

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Hera jak masz zielone to zrób nalewkę na sprawy żołądkowe

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Mnie Marta kazała brać tę lecytynę, nie wymyśliłam sobie a co do pamięci, to ja bym chciała pewne rzeczy zapominać, a pamiętam. Tak dla higieny psychicznej, po co pamiętać, to co się 3 lata temu robiło?

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
Sheep - wiem. teraz wiem :D Także nie dość, że zero węgla to i głodówka. Taka byłam mundra.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[FIT] Kwoka-rewolucje(p.30,52)

Następny temat

Poszukuje dobrej odzywki , ktora pomoze mi przytyc

WHEY premium