SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siedząc na kulkach - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125223

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Ja lody robię swoje i jadłam je bardzo rzadko, ale trudno mi się rozstać z gorzką czekoladą.

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
Jedyna różnica, to że kokosowego dałam od serca plus masło migdałowe i góra owoców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieńdoberek bodybuilderki Zakwasy pozwoliły mi do Was dołączyć dopiero teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
gin, my chyba w podobnym momencie zaczęłyśmy?

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Ja mam zakwasy na brzuchu nie wiem od czego. Chyba od prób nie garbienia się.

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba tak Kasiu :D Ciśniemy razem przez to bagno :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
to dosłownie możemy się łączyć w bólu :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Si ! W jakiś sposób to motywuje, bo jak widzę, że Ty nie odpuszczasz, to ja też zaciskam zęby i jadę do przodu.
Poza tym to już chyba zrozumiałam Twoje poprzednie zakwasy, moje też już nie są takie 'radosne'. Haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
:D :D :D no dzisiaj byłam bliska temu, żeby męża zawołać coby mnie podtarł ;) nie takie radosne :P

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hahaha :D Ja najgorzej to jednak te łydki. Jeszcze jak je próbuję rozciągnąć, to mnie skurcz łapie i widzę wszystkich świętych. Mimo wszystko na siłę nimi ruszam, bo mnie denerwuje to uczucie ciągnięcia podczas chodzenia. Przykurcze precz, precz!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[FIT] Kwoka-rewolucje(p.30,52)

Następny temat

Poszukuje dobrej odzywki , ktora pomoze mi przytyc

WHEY premium