SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siedząc na kulkach - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125199

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
Ja byłam w Norwegii na żaglach, a tam troszkę zimno było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
Cieszę bardzo, chociaż jeszcze go nie widziałam i nie wiem do końca co mnie czeka
Chociaż dobrze mi na rege, nie powiem
Tyle pysznych rzeczy jadłam

Zmieniony przez - lorane w dniu 2013-08-15 10:54:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
ja miałam rege przez 28 lat i nie byłoby za dobrze... :D

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
Mnie z syfu mało co smakuje i tak, więc żadnych wyskoków nie było z większych grzechów to pierogi z pieca z fetą i szpinakiem i drugie z wątróbką gęsią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
chciałabym nie lubić syfu. o ile prościej by teraz było :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
ee tam, kubki smakowe się przyzwyczajają do nowych smaków i później już nie ma takiej przyjemności z jedzenia syfu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
ja bym chciala nie lubic slodyczy, zazdraszczam wszystkim, ktorzy nie maja z tym problemu. Szczesliwie do innego syfiastego zarcia mnie nie ciagnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
liczę na to :) przeczytałam gdzieś, że jak się przestanie jeść syf to poprawia się jakość odczuwania smaku z nieosyfionych potraw. Ja się tego boję, bo już w tej chwili mam na tyle wyczulony, że mąż się ze mnie śmieje "Ty znowu to swoje jedzenie bez smaku" a jak spróbuję jego spaghetti to mi zaraz z nosa i oczu cieknie :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12619
dla mnie bolączką są lody... :( z fast foodami nigdy nie było problemu. nigdy w życiu nie jadłam hamburgera z maca czy innych ustrojstw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
Ja czasem lubię czeko gorzką, ale żebym musiała codziennie to nie teraz mogłam zjeść na śniadanie co chciałam i i tak jem omlet owsiany z malinami i bananem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[FIT] Kwoka-rewolucje(p.30,52)

Następny temat

Poszukuje dobrej odzywki , ktora pomoze mi przytyc

WHEY premium