SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siedząc na kulkach - SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125192

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
Hasa na poczatku mam od jego braku tez, bole glowy, zawroty, slabosc, nerwowosc, ssanie i mega glod, cokoliwek i ile bym nie zjadla, to jestem glodna. Normalne uzaleznienie. Z reguly wysiadam, jak z bolu lba, zaczynam chodzic po scianach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
a jesz regularnie ww w ciagu dnia, w sensie dzielone równo na kazdy posilek?? ja jako cukrojad odzywczailam sie calkiem, czuje np cukier - jak jem mizerie u mamy, ktora sypie szczypte cukru na cala miche, i ja to wyczuwam juz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
tak, trzymalam czysta miche, regularne posilki, a zaraz po zarciu bylam glodna. Nie wiem ile trwa cukrowy detoks, bo nie dotrwalam na czysto do konca, gora 18 dni dalam rade najdluzej. Musze raz sie zmusic i wytrzymac ile sie da, moze w koncu to odpusci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
kurde, to dziwne... ja tez zarlam cukier na potege (2 czekolady, paczka jeżyków i ze 2 batony na raz), ale jak wyczyscilam miche i zcaelam cwiczyc, to minelo... moze za malo pijesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
o to moze byc to, bo faktycznie malo pije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
nie pomyslalabym, ze picie moze miec na to wplyw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
podobno monza pomylic uczucie łaknienia z uczuciem głodu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
o tym slyszalam, ale nie skojarzylam. Myslalam, ze to glownie przez odstawienie cukru, o ja glupia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
może to byc jedna z przyczyn, ja wypijam ok 1,5 l wody w pracy tylko, non stop sie mnie pytaja czy kaca mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
a jak z bieganiem do toalety?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[FIT] Kwoka-rewolucje(p.30,52)

Następny temat

Poszukuje dobrej odzywki , ktora pomoze mi przytyc

WHEY premium