27.03
Poziom IV, obwód nr 2 - trening nr 1
No to jedziemy...
B: 10, 10, 10, 9, 8, 7=54
A5: 6x5=30
A2: 6x10=60
C3: 6x5=30
E2: 6x3 x2=36
F: 4x7=28
G: 6x13=78
H: 6x13=78
K2: 3x20=60
Komentarz do ćwiczeń:
- w B zacząłem od wyższego zakresu niż napisane w książce. Powinienem był rozpocząć od 6x8, podjąłem się 10p i wyszło jak wyszło. Ostatnie 3 serie to stopniowy brak mocy... Ostatnim razem doszedłem do bodajże 66p w sumie. Teraz planuję ten wynik pobić.
No i to B2 na poprzednim poziomie też mogło mieć negatywny wpływ na pełne B. Ale zobaczymy jak bd dalej - już niedługo przybędą poręcze.
- zacząłem na nowo ćw z serii E. Powoli, zobaczymy jak to będzie
- F mniej powt., inna technika - wyższe wyskoki i dokładniejsze opuszczanie (bez najmniejszego chwiania się )
-K2 jeszcze trochę i nogi będą wąsko :)
Poziom IV, obwód nr 2 - trening nr 1
No to jedziemy...
B: 10, 10, 10, 9, 8, 7=54
A5: 6x5=30
A2: 6x10=60
C3: 6x5=30
E2: 6x3 x2=36
F: 4x7=28
G: 6x13=78
H: 6x13=78
K2: 3x20=60
Komentarz do ćwiczeń:
- w B zacząłem od wyższego zakresu niż napisane w książce. Powinienem był rozpocząć od 6x8, podjąłem się 10p i wyszło jak wyszło. Ostatnie 3 serie to stopniowy brak mocy... Ostatnim razem doszedłem do bodajże 66p w sumie. Teraz planuję ten wynik pobić.
No i to B2 na poprzednim poziomie też mogło mieć negatywny wpływ na pełne B. Ale zobaczymy jak bd dalej - już niedługo przybędą poręcze.
- zacząłem na nowo ćw z serii E. Powoli, zobaczymy jak to będzie
- F mniej powt., inna technika - wyższe wyskoki i dokładniejsze opuszczanie (bez najmniejszego chwiania się )
-K2 jeszcze trochę i nogi będą wąsko :)
