SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Lafay + obciążenie

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 45405

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
Niezły progres zaliczyłeś w porównaniu do wymiarów z pierwszych stron, widać że ćwicząc w domu też można wiele osiągnąć ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Dzisiaj DNT planuję się porozciągać porządnie i takie tam.. Co do biegania to jeszcze nie wiem

Micha gra.


Pawlak, dzięki, mam nadzieję, że nie wyczerpałem jeszcze progresu - zawsze to jakieś podstawy bd miał ew. pod siłkę . Jeżeli zechcę oczywiście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
Podstawy pod siłkę już masz dobre, ale niech masa będzie z Tobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Na siłkę planujesz iść? Czy własną zrobisz?

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Jeszcze nie wiem, bo planuję się przeprowadzić, a wiadomo jak to w wynajmowanym - może być problem z chociażby drążkiem i poręczami. Dlatego nie wykluczam ew. pójścia na siłkę. W zasadzie to na trening w domu Lafayem zdecydowałem się by się wzmocnić i iść na siłkę, ale potem okazało się że mam rozyebane kolano i nici z wielu ćwiczeń (wykroki, bułgar, mc o przysiadach nie wspominając)...


Chyba, że pojadę typowym sezonowcem, czyli bez treningu nóg
W którymś z projektów masa, też ktoś przez problem z nogą ( rehabilitacja ) - muszę odkopać i może coś wyciągnę dla siebie. Ale póki co myślę, że jeszcze mam trochę do "zebrania" w Lafayu

Ale marzy mi się taka własna siłka w garażu/piwnicy.. mniam !

Zmieniony przez - oddy w dniu 2013-06-12 22:33:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
a to ze spamu z DTDP








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
a co masz z kolanem? Sorrki jak już pytałem, albo mówiłeś. Ale mam słabą pamięć.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Łąkotkę rozwaloną

Tzn. niby się kwalifikuję do tego by ją zszyć, ale ciężko znaleźć kogoś w PL kto się tego podejmie - u nas tylko wycinać całkowicie lub częściowo by chcieli...Tylko piłkarzy dobrze leczą.

Niby bez łąkotki można śmiało śmigać ( czy tam z jej jakąś częścią ), ale odpadają wtedy siady i takie tam, zresztą
nie wiadomo po ilu latach kolano się znowu odezwie. Teraz za 2 tyg mam orto, jakiegoś byłego sportowca, mam nadzieję,że mnie zrozumie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Pierdzieli się to forum coś..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
Mi dobrze działa forum, ale może przez to że 3 dni nie miałem dostępu do netu :D bo remoncik robiłem

...................................................................

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

testy sprawnościowe - jak się przygotować?

Następny temat

Ćwiczenia w domu na okres zimowy

WHEY premium