SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Dziennik] Kalistenika - Home Workout by Pawlak

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
Ja po 15 powtórzeniach tego unoszenia nóg, czuję jak mnie brzuch pali :D Po za tym na przykładzie kolegi, widziałem efekty po ABS'ie, na tą chwilę nie zrezygnuję z tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Hahaha, widzę, że nowy do Lafay-teamu chce wstąpić? Musisz odpowiednią ilość sogów wbić mi i Vencowi

A tak na poważnie, to dobrze że sam do tego doszedłeś - idzie się szybko przyzwyczaić do tych plansz tak jak mówiłem. Powodzenia i bd zaglądał śmierdiuchu

już lepiej kup tą rolkę do śmigania po podłodze - ab wheel czy jak to tam się zowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
Śmierdziuchem byłem przez niecałe 10 dni i nie chce do tego pamięcią wracać, a z tego co czytałem to i w owsiance są te sapoiny xD
Teraz kasę na auto zbieram i prezent dla dziewczyny, więc wydatki muszę ograniczyć W sumie to tylko waszej dwójki dzienniki przejrzałem od pierwszej do ostatniej strony i widziałem że efekty są a innych tak tylko rzucałem okiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
i tak tej kozieradki CI nei zapomnimy haha


TO przejrzyj jeszcze jak się dokopiesz Clowna, Antona i Wazzupa Można całkiem sporo wyciągnąć.


A propos wyników, to się zmierzę ( ale to w swoim dt ofc ) i jestem ciekaw wyników, bo ostatnio więcej się ruszam i trochę mniej jem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
Antona jeszcze przeglądałem a tamtych tylko patrzyłem, ja właśnie też ostatnio dietę zaniedbuję a więcej się ruszam, być może od środy będę pracował na budowie więc jeszcze tego ruchu będzie więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Budowa, przej**ane. Współczuję. :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
Inną możliwością była praca przy noszeniu płyt nagrobkowych na cmentarzu, u mnie w mieście nie ma roboty a też nie będę zbierał wiśni za 0.5 zł za kilogram bo to nieludzkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nie no, wiadomo że lepiej coś robić, niż nic. Ale przygotuj się na 0 moc na treningach. Ja miałem o 18.30 wystartować, a jeszcze się zabrać nie mogę po robocie...

ale właśnie idę. Pozdro! :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
powodzenia Vencu


jedz dużo Pawlak koksie, to bd dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
Ja planuję jeszcze przed pracą robić trening ewentualni kupić kofeinę, ja raczej i po pracy miałbym moc, aby nie było za gorąco, bo jak jest to na bank wiem że mi się nie będzie chcieć
Zrobiłem 35 km na rowerku, nawet lekko szło, jedynie muchy i meszki do mordy leciały
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DZIENNIK] Kalistenika dawid343123

Następny temat

początek pomocy

WHEY premium