SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Dziennik] Kalistenika - Home Workout by Pawlak

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
I cała dieta poszła w p***u dzisiaj, jak wyruszyłem o 17 tak dopiero teraz wróciłem, 3 browary do tego 2 hot-dogi i jakaś bułka cebulowa z biedry ale i ponad 5h na rowerze w ciągłym ruchu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
Trening nr.3



Trening zrobiony ale od niechcenia, 31 stopni w pokoju i za ch%ja nie da się obniżyć, na dworze jeszcze gorzej było przez cały dzień, pocę się cały czas i zarazem śmierdzę, w kiblu wali dziewczyna mnie zjeżdża za ten zapach i nie ma jakoś ochoty się do mnie za bardzo zbliżać, długo tak nie pociągnę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5505
Jak dla mnie to lato nie jest najlepszą porą do masowania. Lepsza była by jesień/zima, ew na upartego wiosna. Przy takiej pogodzie robienie masy to jest czysty masochizm. Przynajmniej w moim odczuciu, w lato prawie nie mam ochoty na jedzenie, tylko z butelką chodzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
ja też z butelką xD ale na jedzenie mam ochotę wraz :D jedyny minus to że jest gorąco i pocę się jak knur, dziennie wypijam koło 5 litrów płynów-3 litry zimnej kranówy a reszta to herbata, zupa itp itd.
A no i lekko zmodyfikowałem plan, gdyż dorzuciłem osobną tarczę z ABS'em(Frank's killer ABS) i po każdym treningu kali jeszcze będę to robił

Dodatek kolejny do treningu




Zmieniony przez - Pawlak1990 w dniu 2013-06-23 14:50:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
Trening nr.4








Tak jak mówiłem, modyfikuję cały czas ten plan, dziś plecy dostały wpie#dol, na ostatnim obwodzie przy pull ups już bardzo z oporem szło, po każdym obwodzie z pierwszej planszy robiłem ABS z planszy(pomiędzy ćwiczeniami ABS nie było przerw dopiero pomiędzy obwodem). Na koniec dałem rozciąganie z tego filmiku
Zauważyłem że rośnie mi klata i nogi a bicki chyba zmalały Po za tym zakończyłem dziś kurację na kozieradce po tym jak puściłem pawia miałem już dosyć smrodu, wszędzie śmierdziało, z ubrań mi wali, łóżko mi prześmiardło, ludzie się gapili. Na tę chwilę mogę powiedzieć, że najbardziej odczuł zdrowotne działanie tego ziółka, moze waga trochę poszła do przodu bo obwody nie ruszyły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Śmierdziuch. To ile Ty brałeś to świństwo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
To w zasadzie efektów - tych wymiarowych i wagowych nie ma jak ocenić po tak krótkim czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5505
Chyba za tydzień przerzucę się na ten plan co ty, w tym tygodniu będę robił smarowanie pompki i podciąganie. Gadałem o kali z kumplami, nie daleko mnie jest taki plac i tam można robić sw. Jeden z nich bo oni trenują nożną po 53 dniach skazanego ma podobno zaj**iste efekty, jeśli chodzi o siłę, ale również jeśli chodzi o wygląd.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DZIENNIK] Kalistenika dawid343123

Następny temat

początek pomocy

WHEY premium