SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Karolina na redukcji - powrót

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24640
Karolina a tę dietę nie możesz zrobić przez "generuj zrzut??" wtedy wszytsko widoczne

Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2012-03-23 10:40:54
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19769
Zyrafko, a tak po "polskiemu"? :D Gdzie ta opcja sie znajduje, bo nie moge znalezc?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24640
Tam, gdzie zapisujesz swoje posiłki (www.potreningu.pl. w zakłądce diety)- z tego co widze, to z tego korzystałaś już - zakłądka "zapisuj swoje posiłki" (dziennik żywieniowy). Jak wpisujesz swoje poszczególne posiłki to masz otwartą tabelę. MOżesz dodawać produkty, edytować. Jak już wszytsko będziesz miała wpisane - stwierdzisz, ze już wszytsko jest to nad tabelką jest "generuj zrzut" - zapisujesz sobie w kompie i potem dodajesz ten plik do wypiski
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19769
Kurcze, wszystko się zgadza, ale tej opcji " generuj zrzut " nie mam nigdzie nad tabelka, czy w innych miejscach. Nic, pomęczę się w paincie, poprzednio wszystko dobrze wyszło, coś musiałam wczoraj źle zrobić ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16822
Karolina,
opcja ta jest w dzienniku żywieniowym, w opisie konkretnego dnia i obrazek for you:

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19769
ona85, wieeeeeelkie dzięki. Ja to jednak ciężko-kapująca czasami jestem






Teraz to pierwsza klasa :)

Trening:
25 min rowerek
trening B
1) plank max czas 1x12, 1x8
2) Martwy ciąg z hantlami 2x15
3) Wykroki z hantlami 2x15
4) wiosłowanie hantelką 2x1
5) wyciskanie hantli leżąc 2x15
6) Wyciskanie hantli stojąc na barki 2x15
7) uginanie przedramion (biceps) 2x15
8) wyciskanie francuskie stojąc (triceps) 1x15, 1x12
Ćwiczenia wykonywane hantlami 2 kg, po weekendzie powinna dojść reszta.
Rozciąganie.

Zmieniony przez - KarolinaKK w dniu 2012-03-23 15:22:46

Mam możliwość zamówienia świnki, ale zastanawiam się czy jest sens, bo w zasadzie wątpię abym mogła jeść kiełbasę ze słoika czy wątrobiankę ? Druga sprawa, trudno by było obliczyć btw...

Zmieniony przez - KarolinaKK w dniu 2012-03-24 14:32:22

Dzisiaj wolne od treningu, może spacer wpadnie.






Czas na relaks..




Zmieniony przez - KarolinaKK w dniu 2012-03-24 16:47:37


Miał być odpoczynek, był rowerek - 40 min.
Rozciągnie nóg.
Kolana odmówiły posłuszeństwa, mega ból w nich czuję..


Zmieniony przez - KarolinaKK w dniu 2012-03-24 18:19:51
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19769
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24640
ból w kolanach od kiedy? podczas jazdy na rowerku czy też jak chodzisz? jakiego typu ból? ja z medycznego punktu widzenia nic nie poradzę....poczekaj na Moderatorów.


Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2012-03-26 14:47:15
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19769
Żyrafko, ból mam od paru dni, jestem mega zdziwiona, bo przecież to nie jest tak, że nagle zaczęłam się ruszać, żeby coś takiego mogło się stać. Zaczęło mnie boleć po rowerku i do dzisiaj daje o sobie znać, jak np. wstaję czy siadam. Wczoraj dałam luz z treningiem ale dzisiaj chce zrobić podejście, mam nadzieję ze nie będzie mnie bolało.


Trening odpuszczam dzisiaj, cały czas prawe kolano mnie boli przy jakichkolwiek skłonach. Czekam do jutra, może to jakieś przeciążenie.
Zastanawiam się, czy przez ostatni czas ćwicząc power walk, się tak nie załatwiłam.
Jutro powinny przyjść hantle, kuku sobie zrobię, jak nie będę mogła ćwiczyć..

Zmieniony przez - KarolinaKK w dniu 2012-03-26 19:01:27
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19769
Dzisiaj już lepiej, zrobiłam na próbę kilka przysiadów i kolano nie boli. W takim razie Allelluja i do przodu!

Wypiski z wczorajszego żarełka nie będzie, większość czasu spędziłam poza domem, ale jadłam czysto ( na obiad np. był pstrąg z grilla + sałatka).
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening i dieta do korekty

Następny temat

zgrabne nogi

electro
Polecane artykuły