SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Karolina na redukcji - powrót

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 489 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 19758
Ze spuszczoną głową powracam...
Podczytywałam znowu forum i nie miałabym odwagi przyznać się do porażki, gdyby nie Fala.
Zostałam wyzwana od paskudy i kazano mi tu wrócić ;)
A tak serio, sama tego chcę, zabrakło mi po prostu odwagi, ponieważ wstyd się przyznać do porażki.
Teraz, z nowymi siłami, ogromną motywacją - zaczynam redukcję!

Waga : 96,7
Wzrost : 169
Obwód w biuście(1) : 114
Obwód pod biustem : 97
Obwód nad pępkiem : 102
Obwód na wysokości pępka : 111
Obwód bioder (3): 116
Obwód uda w najszerszym miejscu: 63
Obwód łydki : 39
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : nogi
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 5 razy w tygodniu ( power walk, cardio, interwały, ćwiczenia na poszczególne partie ciała)
Co lubisz jeść na śniadanie: jajka, ew. pieczywo
Co lubisz jeść na obiad : mięso z surówką/sałatką
Co jako przekąskę : ----
Co jako deser : sernik z kuchni sfd
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne : tak, nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: ćwiczenia aerobowe, cardio w domu, oraz siłowe, możliwe do wykonania w domu
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : tran, multiwitamina, magnez, thermo stim ( od paru dni), herbata z pokrzywy, zielonka
Stosowane wcześniej diety : kiedyś 1200 kcal, south beach

Sprzęt, jaki posiadam do ćwiczeń: 2 opaski fitness, 2 taśmy, hantle, twister, rowerek.

Zmieniony przez - KarolinaKK w dniu 2012-03-20 12:34:17

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 31715
no i bardzo dobrze my świry musimy trzymać się razem
polecisz z rozpiskami i będzie dobrze Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 869 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15773
Wrzuć jeszcze wyraźne zdjęcia sylwetki (bok,przód i tył) oraz to co jesz, wpisz do tabelki ze strony potreningu.pl Powodzenia

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ja jeszcze stosowac... Checi nie wystarcza, trzeba dzialac"

Mój dziennik http://www.sfd.pl/Czarnula/Redukcja_podsum.str_39-t830749-s39.html 

http://www.sfd.pl/Konkurs/Czarnula-t852671.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 489 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 19758
Nie dziękuję. Dzisiaj od rana zapisuję tam co jem, na koniec dnia wrzucę :)
Fotki będą, jak nie dzisiaj to jutro, bo sama jak mam sobie cyknąć to pewnie nogi do połowy będą

Zmieniony przez - KarolinaKK w dniu 2012-03-20 12:46:01

Fotki - masakrator...
Nie wiedziałam, że tak wyglądam

Zmieniony przez - KarolinaKK w dniu 2012-03-20 17:14:53

Zmieniony przez - KarolinaKK w dniu 2012-03-20 17:15:35

Zmieniony przez - KarolinaKK w dniu 2012-03-20 17:16:01

Dzisiejsze jedzenie:

Wiem, że tłuszczu za mało

Dzisiaj : 70 min. power walk and tone it up ( z taśmami) + 20 min rowerek

Zmieniony przez - KarolinaKK w dniu 2012-03-20 19:20:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzisiaj w planach trening siłowy dla początkujących i w związku z tym mam pytanie - zawsze miałam słabe ręce, ale po złamaniu ( od tego czasu nie lubię i boję się rolek ), jest katastrofa.
Przez ostatni czas, kiedy poważnie zabrałam się do ćwiczeń próbuję wykonać poprawnie pompki i nie daję rady.
Czy na tym etapie, mogę zwykłe pompki zastąpić np. takimi przy ścianie ( na stojąco opieram ręce o ścianę i pompuję)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2015 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68669
No witamy i powodzenia

Ruszałaś się ostatnie 2 miesiące, siłowo też ostatnio ćwiczyłaś? Na początek powrotu do siłowych ten trening dla początkujących wydaje mi się dla Ciebie odpowiedniejszy http://www.sfd.pl/-t803543.html (chyba, że wklej ten trening Obliques, bo nie wiem który masz na mysli)

Jesteś wysoka, Dobij do 1900kcal, 120-130gB, 120gW i reszta tłuszczy

(tak, możesz pompki przy ścianie, w koncepcji działu masz link to tematu z filmami, o pompach tez powinien tam być.)

Zmieniony przez - agak w dniu 2012-03-21 07:48:44

Zmieniony przez - agak w dniu 2012-03-21 07:49:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 364 Napisanych postów 8676 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 130649
za duzo masz nabialu, warzyw nie licz, musli do wywalenia, surówki kupne to dosc niepewne produkty- zazwyczaj zawierają jakieś paskudztwa, cukier, tluszcze roslinne, majo, etc... czytaj sklad, a najlepiej sama je sobie przyrządzaj z ulubionych warzyw. chleb zytni razowy to "samoróbka", czy jakis kupny? olej rzepakowy jak mniemam, to zapewne rafinowany- zamien go na oliwe, tran, olej kokosowy, awokado. jedz tluste mięcha, ryby morskie- tluste najlepiej. slonecznik to kiepskie tluszcze (omega-6). tak jak napisala agak- podnies kalorie

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki za odpowiedź.
agak, ruszałam się, ćwiczyłam min. godzinę dziennie, nie wiem czy ćwiczenia na daną partię ciała można nazwać treningiem siłowym?
Oprócz tego ćwiczę z taśmami, to chyba można pod siłowy podciągnąć?
Miałam na myśli właśnie ten trening, który wkleiłaś.

I pytanie dnia - mogę jeść smalec swojski, taki jak Fala?

Musli nie jem normalnie, ale chodziło za mną długi czas i akurat tak wypadło, że zjadłam wczoraj.
Co do pieczywa, zaopatruję się w pewnym źródle.
Miałam zamiar zrobić swoje grahamki, ale w tygodniu nie dam rady.

Zmieniony przez - KarolinaKK w dniu 2012-03-21 08:14:29

PS> Czytałam gdzieś, żeby tylko zielonych warzyw nie wliczać do bilansu?

Zmieniony przez - KarolinaKK w dniu 2012-03-21 08:18:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 364 Napisanych postów 8676 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 130649
zielone to nie tylko w kolorze zielonym, bo np. ogórek, kiszona, pomidor, etc..tez sie nie liczy liczysz strączki, korzeniowe, smalec jak najbardziej

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Co jak, co, ale ogórek jest zielony
Dzięki, tak będę robiła, a w tabeli będę wpisywała wartość "0", żeby było widać ile jem warzyw :>

O, ogórek skasowany :D

Zmieniony przez - KarolinaKK w dniu 2012-03-21 08:37:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 89700
Hejho Powodzenia

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening i dieta do korekty

Następny temat

Roślinożerca-gigant... czyli krótka opowieść o dążeniu do doskonałości :)