SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karolina na redukcji - powrót

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
Rowerek - 15 min
trening A
1) Wznosy nóg z leżenia 2x15
2) Wspięcia na palce obunóż 2x15
3) Przysiady klasyczne z hantlami 2x15
4) wejście na ławkę z hantlami 2x15
5) wznosy z opadu 2x15
6) Pompki przy ścianie 1x10, 1x12
7) Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia, oburącz 2x15
8) Pompki w podporze tyłem - i tu prosiłabym o alternatywne ćwiczenie, nie potrafię tych pompek wykonać, miałam wrażenie, że jak ugnę w łokciach ręce, to je połamię.
Rozciąganie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
zamiast 8 Wyciskanie "francuskie" jednorącz sztangielki

zapisuj też wagę hantli

miska ładna, widać, że zasady znasz Zamiast białka+olej jedz całe jajka, i staraj się nie jadać posiłków składających się jedynie z owoców, jakieś białko by się przydało. i posiłku o 11 tez brakuje białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
chociażby orzechów sobie dorzuć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
Dzięki za rady :)
Mam hantle 2 kg/szt. wiem, ze muszę dokupić, tylko nie wiem, czy teraz, czy jak skończę ten 8 tygodniowy cykl dla początkujących?

Zmieniony przez - KarolinaKK w dniu 2012-03-22 07:20:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
kup teraz, najlepiej takie regulowane, z których będziesz mogła budować hantle o wadzie od 2 do 20kg,
kup kilka krążków, np po 4 sztuki: 1kg, 2,5kg, 5kg - to tak na początek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
agak, szukam na allegro i nie mam pojęcia które :/ Mogłabyś mi doradzić?

Trening:
20 min rowerek + 4 mile power walk super challenge 60 min.










Zmieniony przez - KarolinaKK w dniu 2012-03-22 17:45:58

Męczę się od godziny, żeby screen był widoczny, nie wiem co robię nie tak...



Zmieniony przez - KarolinaKK w dniu 2012-03-22 18:03:26





Od razu dodam, ze mięso, które było na śniadanie to szynka zrobiona przeze mnie, z piersi kurczaka.
Podeszłam do sprawy poważnie, także jajka mam od babuleńki, wędliny sama robię, kura tez wiejska, chleb i bułki z małej, zaufanej piekarni.
Jeszcze trochę i będą warzywa z pola

Zmieniony przez - KarolinaKK w dniu 2012-03-22 18:39:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
łoj a już myślałam że wzrok nie ten kolejny babochłop ze wsi
tyż się muszę przymierzyć do wędlinki Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
No widzisz, sama się z siebie śmieję, jak widzę jakość zapisu mojego menu wczorajszego, ale nie wiem co się stało, inaczej wyjść nie chciało
Rób wędlinkę, żaden to trud, a smakowo, nie umywa się do kupnej.
Będziesz babochłopem z wielkiej wsi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Karolina,

Sugeruję rozważny zakup hantli tak, żebyś mogła je rozbudowywać i kupić w przyszłości (lub teraz) sztangę (prostą), do której krążki z hantli będą pasowały.

Musisz zwrócić uwagę na:
- taką samą średnicę hantli, sztangi i otworu w krążkach (obciążeniach). Polecam średnicę (fi) 28mm, można dostać wygodne hantle i sztangę długą ok. 10-15kg też. (Dla porównania sztanga olimpijska ma fi 50mm i 20kg). Nie wszystko musi być jednej firmy, ważna jest właśnie średnica.
- zaciski. Występuję zaciski sprężynowe (polecam) i śrubowe. Śrubowe pasują do gryfów gwintowanych. Na pewno są bezpieczniejsze i obciążenie nie spadnie, ale zakręcanie zacisków przy każdej zmianie obciążenia jest bardzo upierdliwe. Uważam, że na naszym poziomie zaciski sprężynowe są wystarczająco dobre
-waga obciążenia:
wersja minimum: 4 krążki malutkie 0,5kg jak znajdziesz (czasami są w marketowych zestawach), 4 x 1,25kg, 4 x 2,5kg, 4 x 5kg + 2 małe gryfy (hantle), ważą po ok. 2kg, 40cm
wersja średnia: jw. + 4x5kg, 2x10kg + sztanga prosta (gryf prosty) długa 180cm ok. 10-15kg
-to już właściwie nieistotny szczegół: obciążenia żeliwne są tańsze. Gumowane (ważą tyle samo) droższe, ale tak nie hałasują

Wersja minimum wystarczy Ci na miesiąc, dwa, może trzy
nie kupuj gryfu łamanego, nie będzie Ci potrzebny

Sklepy reklamowane na forum:
http://www.marbo-sport.pl/  (ja mam większość od nich i makretowy zestaw 2 gryfy 2kg + 12x0,5kg)
http://www.ecentrum.kelton.pl/  zdaje się, że mają tylko gwintowane

miłych zakupów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 489 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19769
Ale misja zakupowa mnie czeka.....

Kiedyś miałam od brata pożyczone hantle, one miały właśnie zaciski sprężynowe i nie dawałam rady sama ich zmienić...

Co w przypadku, jeśli nie mam miejsca na gryf? ( mam 1 pokój, który służy za sypialnię i biuro).


Zmieniony przez - KarolinaKK w dniu 2012-03-23 07:59:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening i dieta do korekty

Następny temat

zgrabne nogi

WHEY premium