Szacuny
4
Napisanych postów
437
Wiek
30 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
3728
Siema. Został mi jeszcze ms redukcji i potem przechodzę na mase ale chcę to zrobić tak aby jak najmniej się "zalać" i tu pytanie do was czy jak dodam do zapotrzebowania 200 kcal to wyniki będą zadowalające? Czy musi to być te 500kcal przynajmniej?
Szacuny
4
Napisanych postów
437
Wiek
30 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
3728
Ja wiem czy niski ;/ sam oceń. Prawda jest taka że waga mi spadła tylko o 5 kg ;p jedynie w cm widziałem różnicę. Mogę się trochę zalać ale chciałbym jak najmniej ale także zależy mi na nabraniu masy mięśniowej. Ehh trza znaleźć złoty środek
Szacuny
1023
Napisanych postów
5454
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
137653
Powoli dodawaj kcal, nie szarżuj. Co tydzień, a nie że od razu dasz +1500 nadwyżki, węgle proste, nasiąkniesz wodą i płacz;) Imo jeśli w awatarze to Ty, to nie wiem czemu płaczesz, że ,,waga spała tylko o 5 kg". A o ile chciałbyś żeby spadła, o 20? Masz kratę, masz, efekt osiągnięty. Zadbasz o jakość posiłków i aero, to nie będzie zalania. Za mocno rozkminiasz takie drobiazgi jak różnice rzędu 100,200 kcal
,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".
Szacuny
4
Napisanych postów
437
Wiek
30 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
3728
To zejdzie mi się z dojściem do zapotrzebowania ;p Za tydzień ostatni ms redukcji i zmiejszam do 1500 kcal. W awatarze to ja aczkolwiek dobre światło + napinka i tak wychodzi. Tak normalnie to widzę jeszcze trochę fatu na sobie ;/
Szacuny
4
Napisanych postów
437
Wiek
30 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
3728
A co do aerobów to myślałem żeby dodać teraz taką dobra rozgrzewkę przed treningiem by zawsze robiłem ją byle jak ;/ Teraz będzie 15 min biegania i dobre rozciąganie i dopiero siłowy.
Szacuny
5
Napisanych postów
679
Wiek
36 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
5991
dałbym mniej tj. 50kcal tygodniowo. Mimo ze powoli bedziesz dodawać i stopniowo przechodzić na mase przez co waga zacznie od pewnego pulapu rosnąć to nadal tluszcz bedzie ci spadać. Reversa łatwo spaprać dlatego proponuje powolutku przechodzić
Szacuny
967
Napisanych postów
11363
Wiek
7 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
191614
Aeroby zamień na interwały , kalorie z węgli dodawaj po siłowym / interwałach . Jeśli chcesz masę bez zalania rób Carb Cycling i powoli dodawaj węgle w dni gdzie masz największy wysiłek przykładowo trening nóg/pleców itp. Pozdrawiam
Szacuny
20
Napisanych postów
593
Wiek
44 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
70001
Jak wojo Ja po wyjsciu z redukcji vlcd stosuje zmodyfikowane cc z podzialem na high carb i low carb Powoli dodaje wegle do dni hc o ok 100g tyg w posilkach okolotreningowych i poki co sie sprawdza swietnie A dodawanie 50 kcal tygodniowa to jakas przesada W takim tempie to bym zaczal dokladac masy w okolicy swiat bozego narodzenia hehe