SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa bez zalania?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3728
Siema. Został mi jeszcze ms redukcji i potem przechodzę na mase ale chcę to zrobić tak aby jak najmniej się "zalać" i tu pytanie do was czy jak dodam do zapotrzebowania 200 kcal to wyniki będą zadowalające? Czy musi to być te 500kcal przynajmniej?

Naturalnie ze naturalnie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Zależy na jakim poziomie tkanki tłuszczowej skończyłeś redukcje, jeśli był stosunkowo niski i chcesz go utrzymać
Możesz zastosować reverse diet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3728
Ja wiem czy niski ;/ sam oceń. Prawda jest taka że waga mi spadła tylko o 5 kg ;p jedynie w cm widziałem różnicę. Mogę się trochę zalać ale chciałbym jak najmniej ale także zależy mi na nabraniu masy mięśniowej. Ehh trza znaleźć złoty środek

Naturalnie ze naturalnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1014 Napisanych postów 5402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136833
Powoli dodawaj kcal, nie szarżuj. Co tydzień, a nie że od razu dasz +1500 nadwyżki, węgle proste, nasiąkniesz wodą i płacz;) Imo jeśli w awatarze to Ty, to nie wiem czemu płaczesz, że ,,waga spała tylko o 5 kg". A o ile chciałbyś żeby spadła, o 20? Masz kratę, masz, efekt osiągnięty. Zadbasz o jakość posiłków i aero, to nie będzie zalania. Za mocno rozkminiasz takie drobiazgi jak różnice rzędu 100,200 kcal

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
No to j.w stopniowo dodawanie co tydzień np. 100-150 kcal
+ areoby 2-3 i powinno być ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3728
To zejdzie mi się z dojściem do zapotrzebowania ;p Za tydzień ostatni ms redukcji i zmiejszam do 1500 kcal. W awatarze to ja aczkolwiek dobre światło + napinka i tak wychodzi. Tak normalnie to widzę jeszcze trochę fatu na sobie ;/

Naturalnie ze naturalnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3728
A co do aerobów to myślałem żeby dodać teraz taką dobra rozgrzewkę przed treningiem by zawsze robiłem ją byle jak ;/ Teraz będzie 15 min biegania i dobre rozciąganie i dopiero siłowy.

Naturalnie ze naturalnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 26 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2379
Dodaj rozciąganie dynamiczne, aby być ciągle w ruchu (przed treningiem). Po treningu rozciąganie statyczne, aby być rozciągniętym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 679 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5991
dałbym mniej tj. 50kcal tygodniowo. Mimo ze powoli bedziesz dodawać i stopniowo przechodzić na mase przez co waga zacznie od pewnego pulapu rosnąć to nadal tluszcz bedzie ci spadać. Reversa łatwo spaprać dlatego proponuje powolutku przechodzić

makro sie liczy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Aeroby zamień na interwały , kalorie z węgli dodawaj po siłowym / interwałach .
Jeśli chcesz masę bez zalania rób Carb Cycling i powoli dodawaj węgle w dni gdzie masz największy wysiłek przykładowo trening nóg/pleców itp.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 593 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 69965
Jak wojo Ja po wyjsciu z redukcji vlcd stosuje zmodyfikowane cc z podzialem na high carb i low carb Powoli dodaje wegle do dni hc o ok 100g tyg w posilkach okolotreningowych i poki co sie sprawdza swietnie A dodawanie 50 kcal tygodniowa to jakas przesada W takim tempie to bym zaczal dokladac masy w okolicy swiat bozego narodzenia hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łosoś norweski

Następny temat

Dzień diety do oceny

WHEY premium