SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Tsu- dziennik treningowy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 213917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 29237
Viki
Szacun za dwa treningi w jeden dzień Robiłam kilka podejść, ale nie daje rady a szkoda.

Myślałam, że będzie gorzej, ale na spokojny bieg taka opcja jest ok. Interwały mogłyby już nie wejść tak bezboleśnie..
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4917 Napisanych postów 15291 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1180542
Dwa treningi u mnie spoko wchodziły ale tylko w opcji rano-wieczór. Ale ja mam mało aktywności w ciągu dnia, no i musiałem michę skorygować .
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1912 Napisanych postów 2984 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74502
Tsu 5:19 to dla Ciebie spokojny bieg?
Cisniesz ładnie, jak zresztą we wszystkim u Ciebie . Tylko troszkę mam wrażenie, że za bardzo pędzisz.
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 29237
nadine 21
Tsu 5:19 to dla Ciebie spokojny bieg?
Cisniesz ładnie, jak zresztą we wszystkim u Ciebie . Tylko troszkę mam wrażenie, że za bardzo pędzisz.

Dzięki Nadine. Cisnę, bo nie wiem, jak długo jeszcze pobiegam.. zimno się robi
Każdy bieg, gdzie łapanie powietrza nie stanowi wyzwania jest u mnie spokojny.. tak, że do HR165 uznaję bieg za spokojny.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1912 Napisanych postów 2984 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74502
Po prostu znam sporo przypadków co tak cisnęli , cisnęli, forma oczywiście też na plus . Tylko szybko przyszły kontuzje. I patrząc na biegaczy amatorów w moim gronie , którzy coś się przykładają, to co chwilę komuś coś jest.

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14522 Napisanych postów 21784 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619839
Wielu trenerów przestrzega, że początkujący biegacze niestety biegają za szybko a to w dłuższej perspektywie nie prowadzi do niczego dobrego. Z perspektywy czasu też stwierdzam, że biegałam na początku za szybko a na dodatek za długie dystanse
Najważniejsze to znaleźć złoty środek żeby nie przeginać w żadną stronę. U mnie było od skrajności w skrajność
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 29237
Ja i tak już trochę odpuściłam. Nie biję rekordów w każdym biegu, staram się trzymać planu itd. no i dystanse do 10km, a przeważnie około 5-6km, więc wydają się dość rozsądne..
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4917 Napisanych postów 15291 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1180542
nadine 21
Po prostu znam sporo przypadków co tak cisnęli , cisnęli, forma oczywiście też na plus . Tylko szybko przyszły kontuzje. I patrząc na biegaczy amatorów w moim gronie , którzy coś się przykładają, to co chwilę komuś coś jest.


Nie wiem jak Twoi znajomi, ale zauważmy że Tsu ciężko przyrównać do standardowego biegacza . Oprócz biegania robi treningi całego ciała przy których np Pan S swoje ćwiczenia może sobie wsadzić tam gdzie plecy zmieniają swoją szlachetną nazwę . Miejmy nadzieję, że treningi z kettlami plus rozciąganie pozwoli utrzymywać wysoką intensywność jak najdłużej.

Więc reasumując ja bym cisnął dopóki jest sezon . Ale oczywiście trzymał się planu i najważniejsze to miksować treningi. Biegi regeneracyjne też biegać, a w słabszy dzień nie jechać na siłę w górnym ale spokojnie polecieć w dolnym zakresie podanym przez trenera żeby tętno trochę niższe było .
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4357 Napisanych postów 10989 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 552700
Tsu, nic nie odpuszczaj. Masz plan więc leć zgodnie z planem.
Wypadałoby tylko ten plan, a właściwie jego ukończenie uwieńczyć jakimś ... hmm, no nie wiem ... wyścigiem, zawodami?!
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1912 Napisanych postów 2984 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74502
Kabo spoko :)

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co nam w duszy gra ...... i w słuchawkach

Następny temat

Plan treningowy dla początkującej dziewczyny - ocena

electro
Polecane artykuły