Viki
Myślałam, że będzie gorzej, ale na spokojny bieg taka opcja jest ok. Interwały mogłyby już nie wejść tak bezboleśnie..
Ilość wyświetleń tematu: 213917
Viki
."Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn
https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html
nadine 21Tsu 5:19 to dla Ciebie spokojny bieg?
Cisniesz ładnie, jak zresztą we wszystkim u Ciebie . Tylko troszkę mam wrażenie, że za bardzo pędzisz.
"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn
https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html

nadine 21Po prostu znam sporo przypadków co tak cisnęli , cisnęli, forma oczywiście też na plus . Tylko szybko przyszły kontuzje. I patrząc na biegaczy amatorów w moim gronie , którzy coś się przykładają, to co chwilę komuś coś jest.
. Oprócz biegania robi treningi całego ciała przy których np Pan S swoje ćwiczenia może sobie wsadzić tam gdzie plecy zmieniają swoją szlachetną nazwę
. Miejmy nadzieję, że treningi z kettlami plus rozciąganie
pozwoli utrzymywać wysoką intensywność jak najdłużej.
. Ale oczywiście trzymał się planu i najważniejsze to miksować treningi. Biegi regeneracyjne też biegać, a w słabszy dzień nie jechać na siłę w górnym ale spokojnie polecieć w dolnym zakresie podanym przez trenera żeby tętno trochę niższe było
.When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370
"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn
https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły