SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tsu- dziennik treningowy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 185650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
okok, już się nie wtrącam

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
To co najbardziej mi się rzuca w oczy u dziewczyn na zawodach to niestety obwisły tyłek. I sama też zauważyłam, że od biegania właśnie ta część ciała ucierpiała najbardziej. Też nie mam już celów sylwetkowych, ale jednak tyłka mi szkoda O reszte mięśni bym się nie martwiła, bo jak będzie trening siłowy czy nawet kettle to one aż tak szybko nie polecą. Siła pewnie spadnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Viki
Paatik ale naprawdę ta cola paluszkami działa nie wiem dlaczego.


To przez skład, czyli cukier, kofeinę, fosfor i kwaśny odczyn. Ponoć rurę można przepchać to i nasze rury można przepchać :P A paluszki to może ze względu na sól- tj. elektrolity ale forma łatwiejsza do przyswojenia jak Ci nie dobrze :P Bo ja jak kiedyś wypróbowałam elektrolity z apteki to nie mogłam tego wypić :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Coca Cola to cudowny środek na wrzody żołądka, o cudownych właściwościach słonych paluszków nic nie wiem

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ja to nawet taka rade kiedyś od lekarza usłyszałam o tej coli z paluszkami :D
cola usuwa nawet rdzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
no i nie bez powodu na ironmanie co drugi na biegu colę popija, inaczej żołądki wariurią, zwłaszcza jak żeli dużó leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Viki
kabo9
Viki szczerze mówić to posta pisałem pamiętając Twoje foto, a budowę macie chyba podobną .


Kabo u mnie lekki zarys kraty nie wymaga większego wysiłku. Ale jakbym chciała tą kratę wyraźniejszą, czy chciałabym powalczyć z fatem na udach (bo tam najwięcej siedzi) to nie ma szans tak żeby się obyło bez problemów i żeby to utrzymać na dłużej. Tak jak Nene napisała, jest taki punkt poniżej którego organizm będzie się mocno bronił.
Ja bym u Tsu spróbowała teraz utrzymać efekt przy normalnych kcal i ewentualnie po okresie stabilizacji spróbować znowu, choć uważam że sylwetka wygląda teraz super i wcale tej kraty nie trzeba


to jest taki set point, którego organizm będzie chciał się trzymać
ale jego można obniżać, tyle, że to nie jest do zrobienia jedną redukcją
to się trzeba pobawić dłużej, po redukcji strać się plus minus utrzymać nową wagą przed dłuższy czas
można nawt lekko podbić, ale tak, żeby była niższa niż przy początku poprzedniej redukcji
i przy kolejnej redukcji, jak organizm odpocznie, uda się najprawdopodobniej zejść odrobinę niżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Aktywny dzień.. a na koniec bieg z planu od Jeffa.. na wqurwie, z Młodym, w deszczu i bieżnia była zamknięta..
Młodemu się podobało, mi mniej, bo pilnowanie i Młodego na rowerze i zegarka nierealne.. ale Jeff uznał, że efektywne.. niech mu tam bedzie






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627463
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Paatik
To będzie jedzone:) A o co chodzi z "podbiegi i zbiegi" a Strava pokazuje elevation gain=0???

Bo sobie podbiegam na podjazd dla rowerów przy kładce i on tego chyba nie ogarnia.
Jedzone już było i tyle zostało.. będzie krata
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co nam w duszy gra ...... i w słuchawkach

Następny temat

Plan treningowy dla początkującej dziewczyny - ocena

WHEY premium