SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tsu- dziennik treningowy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 185654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Viki
Szacun za dwa treningi w jeden dzień Robiłam kilka podejść, ale nie daje rady a szkoda.

Myślałam, że będzie gorzej, ale na spokojny bieg taka opcja jest ok. Interwały mogłyby już nie wejść tak bezboleśnie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Dwa treningi u mnie spoko wchodziły ale tylko w opcji rano-wieczór. Ale ja mam mało aktywności w ciągu dnia, no i musiałem michę skorygować .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1799 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73494
Tsu 5:19 to dla Ciebie spokojny bieg?
Cisniesz ładnie, jak zresztą we wszystkim u Ciebie . Tylko troszkę mam wrażenie, że za bardzo pędzisz.
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
nadine 21
Tsu 5:19 to dla Ciebie spokojny bieg?
Cisniesz ładnie, jak zresztą we wszystkim u Ciebie . Tylko troszkę mam wrażenie, że za bardzo pędzisz.

Dzięki Nadine. Cisnę, bo nie wiem, jak długo jeszcze pobiegam.. zimno się robi
Każdy bieg, gdzie łapanie powietrza nie stanowi wyzwania jest u mnie spokojny.. tak, że do HR165 uznaję bieg za spokojny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1799 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73494
Po prostu znam sporo przypadków co tak cisnęli , cisnęli, forma oczywiście też na plus . Tylko szybko przyszły kontuzje. I patrząc na biegaczy amatorów w moim gronie , którzy coś się przykładają, to co chwilę komuś coś jest.

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Wielu trenerów przestrzega, że początkujący biegacze niestety biegają za szybko a to w dłuższej perspektywie nie prowadzi do niczego dobrego. Z perspektywy czasu też stwierdzam, że biegałam na początku za szybko a na dodatek za długie dystanse
Najważniejsze to znaleźć złoty środek żeby nie przeginać w żadną stronę. U mnie było od skrajności w skrajność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Ja i tak już trochę odpuściłam. Nie biję rekordów w każdym biegu, staram się trzymać planu itd. no i dystanse do 10km, a przeważnie około 5-6km, więc wydają się dość rozsądne..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
nadine 21
Po prostu znam sporo przypadków co tak cisnęli , cisnęli, forma oczywiście też na plus . Tylko szybko przyszły kontuzje. I patrząc na biegaczy amatorów w moim gronie , którzy coś się przykładają, to co chwilę komuś coś jest.


Nie wiem jak Twoi znajomi, ale zauważmy że Tsu ciężko przyrównać do standardowego biegacza . Oprócz biegania robi treningi całego ciała przy których np Pan S swoje ćwiczenia może sobie wsadzić tam gdzie plecy zmieniają swoją szlachetną nazwę . Miejmy nadzieję, że treningi z kettlami plus rozciąganie pozwoli utrzymywać wysoką intensywność jak najdłużej.

Więc reasumując ja bym cisnął dopóki jest sezon . Ale oczywiście trzymał się planu i najważniejsze to miksować treningi. Biegi regeneracyjne też biegać, a w słabszy dzień nie jechać na siłę w górnym ale spokojnie polecieć w dolnym zakresie podanym przez trenera żeby tętno trochę niższe było .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Tsu, nic nie odpuszczaj. Masz plan więc leć zgodnie z planem.
Wypadałoby tylko ten plan, a właściwie jego ukończenie uwieńczyć jakimś ... hmm, no nie wiem ... wyścigiem, zawodami?!
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1799 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73494
Kabo spoko :)

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co nam w duszy gra ...... i w słuchawkach

Następny temat

Plan treningowy dla początkującej dziewczyny - ocena

WHEY premium