SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tsu- dziennik treningowy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 186600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627771
Łaczę się w bólu - też mam siniaka na lewej ręce - dosłownie w takim mioejscu jakby mnie chłop złapał i trzymał... i prał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Pomoże usztywnić nadgarstek dzięki temu iż będziesz przeciwdziałać naciągowi gumy i osłoni przedramię






Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2020-04-08 23:41:31
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
taka wcinka , wg mnie jedna z najlepszych w KULKI


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
Tak szczerze, to nie przemawia do mnie ten styl podnoszenia KB.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
to chyba jedna z przyczyn ( te siniaki w sensie) dla których kb zaczęły mnie męczyć w pewnym momencie i jakoś do tej pory za nimi nei zatęksniłam w jakimś większym wymiarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
na siniaki są ochraniacze , ale w odróżnieniu od Hard style , Girevoj potrafi rozwalić barki (autopsja )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Ja u Leona glownie machalam, ale dopiero przy moich koncowach tam poszli glownie girevoj, a to do mnie zupelnie nie przemawialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Szczerze hard style podoba mi się bardziej, tak wizualnie i subiektywnie.. ale do tego jeszcze dłuuuga droga, póki co próbuję się nie zabić kettlem i unikać uszkodzeń

Kompleks 30 min:
5x różne wariacje: Dead clean, clean , snatch, swing hth, push press.

Film się ładuje..






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607888
Kettle zawsze wydawały mi się fajne, mogły by być fajnym uzupełnieniem treningu, ale ja akurat wolałabym na początek poćwiczyć pod okiem kogoś ogarniętego, żeby od początku błędy wyłapał i żebym się nie zabiła
Tsu fajnie Ci to idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Nigdy mnie kulki jakoś tak mocno nie wciągnęły - ale lata temu odważnikami mocno parał się mój ojciec. I był to girevoj sport - wszystko opierało się na wytrzymałości, dużej liczbie powtórzeń. Nawet jakieś zawody wygrywał - mam do dziś taką wazę szklaną którą wygrał po moim urodzeniu. I on to traktował jako super uzupełnienie dla treningu siłowego. Ale właśnie uzupełnienie przez kontrastujące podejście z typowo siłowymi rozwiązaniami. Do budowania typowej siły wystarczą narzędzia typowe na siłowni - czyli sztanga i sztangielki. A odważnikami można dołożyć cegiełki do większej wszechstronności. Ja mam takie podejście. Sam mam kilka odważników i robię na nich jakieś wytrzymałościówki pod redukcję na przykład.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co nam w duszy gra ...... i w słuchawkach

Następny temat

Plan treningowy dla początkującej dziewczyny - ocena

WHEY premium