SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tsu- dziennik treningowy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 186084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Jak w Twoim się sprawdza to nie wiem. W moim po włączeniu BIEG na górze pojawia się pasek w kolorze czerwonym, gdy zmieni kolor na zielony to znak że złapał sygnał


Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2020-07-15 22:44:56
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
I ja profilaktycznie startuję trening dopiero jak mam zielony pasek .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Ok. To nast. razem sprawdzę, czy w moim mam jakiś pasek, co z czerwonego się zmienia na zielony po włączeniu biegu/ roweru.
edit:
Ostatnio też miałam problem z przeparowaniem zegarka między telefonami. Musiałam wrócić do ustawień fabrycznych, bo nijak nie chciał się sparować ponownie z moim telefonem.
Przy tej okazji wykasował mi całą historię efektywności treningów i wytrenowania i niezła była konsternacja, kiedy po ostatnim biegu pokazał mi pułap 44 (jak na początku), dopóki nie połączyłam faktów.. ale szczerze mówiąc myślałam, że ta wartość wynika z pomiarów i nawet przy całkowicie nowym urządzeniu będzie na tym samym poziomie, albo chociaż zbliżonym.


Zmieniony przez - Tsu84 w dniu 2020-07-15 23:15:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Zegarek jako zegarek nie bardzo ma możliwość zmierzyć jako zmierzyć pułap tlenowy użytkownika. Wypluwa na początku jakiś tam wynik a później na podstawie spływających potreningowo danych przekręca gałkę w prawo lub w lewo

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Niby wiem, ale mimo wszystko ten "jakiś tam" wynik rozczarowuje..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
W FR945 jest coś takiego jak TrueUp. Nawet jak wykasujesz wszystko przy resecie to da się to wrzucić przy ponownym parowaniu z GC do zegarka. Traci się tylko ustawienia w zegarku, ale wszystkie rekordy, vo2max, LT u mnie wróciły . Także coś tam górką się jednak dostaje za te więcej $$ mimo że na pierwszy rzut oka zegarki prawie się nie różnią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12973 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607820
Ja nie mam zielonego paska bo mam czarno-biały ekran ale pasek jest biały i pojawia się potwierdzenie, że złapał gps, dopiero wtedy wciskam start. Przy okazji mam też potiwerdzenie połączenia z pasem hr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
kabo9
W FR945 jest coś takiego jak TrueUp. Nawet jak wykasujesz wszystko przy resecie to da się to wrzucić przy ponownym parowaniu z GC do zegarka. Traci się tylko ustawienia w zegarku, ale wszystkie rekordy, vo2max, LT u mnie wróciły . Także coś tam górką się jednak dostaje za te więcej $$ mimo że na pierwszy rzut oka zegarki prawie się nie różnią.

Też mam TrueUp.. tylko chyba coś poszło nie tak, albo nie potrafiłam tego zrobić..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Tsu84
kabo9
W FR945 jest coś takiego jak TrueUp. Nawet jak wykasujesz wszystko przy resecie to da się to wrzucić przy ponownym parowaniu z GC do zegarka. Traci się tylko ustawienia w zegarku, ale wszystkie rekordy, vo2max, LT u mnie wróciły . Także coś tam górką się jednak dostaje za te więcej $$ mimo że na pierwszy rzut oka zegarki prawie się nie różnią.

Też mam TrueUp.. tylko chyba coś poszło nie tak, albo nie potrafiłam tego zrobić..


ja miałem takie pytanie przy parowaniu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Już Kabo nie pamiętam, być może i pytał.. ale dane z poprzednich treningów mam w zegarku, tylko pułap wrócił do stanu pierwotnego i stan treningu pokazuje zerowy. Jest info, że muszę używać przez tydzień.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co nam w duszy gra ...... i w słuchawkach

Następny temat

Plan treningowy dla początkującej dziewczyny - ocena

WHEY premium