SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tsu- dziennik treningowy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 185723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Dojadałam resztki.. dzieciaki po pół godziny w kolejce stały po tą watę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Fajna impreza. Tej wolności to nam bardzo potrzeba.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Paatik
Tsu - na siłkę wróciłaś? Czy czasu nie masz?

Nie widzę sensu. Dopóki świat nie zrezygnuje z tego cyrku, to nie wracam, bo co dojdę do stanu wyjściowego, to kolejna fala siłki zaleje. Na jesieni z resztą będzie ostra jazda, więc nie ma co się w ogóle rozpędzać. Wolę pobiegać rekreacyjnie i inwestować czas w inne aktywności, na świeżym powietrzu np.
Mam tylko nadzieję, że na wakacje zdążę w sierpniu pojechać..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
No coś w tym jest…
Tylko biegasz?
Sierpień może już być trudny - praktycznie wojnę zrobiłam w domu o wakacje w lipcu bo nie wierze ze w sierpniu granice będą otwarte..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Ja się za granicę nie wybieram. Prawie 2 lata pandemii przeżyłam bez jednego testu i mam nadzieję utrzymać tą tendencję
Szczepić też się nie zamierzam.. tym bardziej, że delta i lambda na horyzoncie i podobno szczepionki nieskuteczne wobec nowych mutacji (kto by pomyślał).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Można poszukać i takich siłowni jak moja, które się nie zamykają nawet jak przepisy im niby nakazują. Pewnie w okolicy i taką byś znalazła.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
Night to nie takie proste - kurczę u nas nic nie było, chyba ze jakieś podziemie totalne i konspiracja....Info dla przeciętnej blondynki z sąsiedztwa niedostępne:) Tsu chyba tez nie siedzi na tyle w tej branży, zeby wiedzieć...

Inna sprawa, ze jak za pierwszym zamknięciem wszyscy się przejęli tak myślę, ze juz teraz coraz więcej prywatnych jednak się zbuntuje. Sieciówki mogą nie mieć wyjścia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No na pewno mi w małym miasteczku łatwiej się dowiedzieć co czynne a co zamknięte. Teraz myślę że tych niezamkniętych będzie więcej i do łask powrócą nie sieciówki właśnie. I będzie to z korzyścią dla branży

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Czołem ludzie
Żyję, jakby co. Z regularnych aktywności został tylko rower..
Właśnie wróciłam z urlopu. Tydzień w górach, tydzień nad morzem i bardzo było sympatycznie.






Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co nam w duszy gra ...... i w słuchawkach

Następny temat

Plan treningowy dla początkującej dziewczyny - ocena

WHEY premium