SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tsu- dziennik treningowy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 185701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Ten fajny człowiek nieśmiało chciał wyrazić swój zachwyt, a że nieśmiało więc użył słów które nie wskazywałyby bezpośrednio na płeć, w tym przypadku kobiecość obiektu który go zachwycił. Zwrot "masakra" użyty został jedynie w celu podkreślenia pierwszej części zdania, coś jak wykrzyknik i jednocześnie dopełnienie zdania. . Cieszyć się, że nie użył powszechnego " sztos" które to słowo wiadomo, no wiecie ... lub nie podkreślił wypowiedzi równie powszechnym "ja pieydolę"
2

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Też w końcu doszłam do wniosku, że to było bardzo miłe.. niestety rzadko ludzie bywają spontanicznie mili, więc w pierwszej chwili szukałam drugiego dna..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Tsu84
Wróciła.. teraz trzeba się znów wkręcić w szarą rzeczywistość.. a rzeczywistość potrafi zaskoczyć..
Kiedy rower parkowałam dziś przed pracą jakiś młody mężczyzna tak na oko lat może trzydzieści (i nie, że żul, zadbany i z sylwetki raczej nawet trenujący) zakrzyknął na mój widok "ależ piękny z Pani człowiek, masakra!".. po chwili spostrzegłszy moją konsternację, dodał już odchodząc, że to był komplement.. a ja nie mogąc opanować gonitwy myśli zaczynając od tego, "dlaczego nie kobieta?", przez, "dlaczego masakra"?, a kończąc na "a może źle coś rower parkuję?" nie zdążyłam podziękować
Tak sobie myślę, że dobór słów bywa kluczowy..



trzeba dziękować w ciemno i nie rozkminiać :D

a u stanowczo, masakra miało podkreślić Twoją zaj**istość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Pobiegłam tą 5-tkę.. liczyłam na więcej, ale w sumie biorąc pod uwagę odczucia po ostatnich biegach urlopowych, to zdziwienia wielkiego nie ma..
Na swoją obronę mam tyle, że zakwasy mam okropne po wczorajszym siłowym i duchota straszna..



Ostatnio próbuję przenieść na grunt domowy urlopowe doznania kulinarne.. dziś pizza mexicana.. miała być na cienkim cieście, ale przesadziłam i coś ala tortilla z tego wyszła w każdym razie bardzo dobra.






Zmieniony przez - Tsu84 w dniu 2020-07-28 20:06:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
Ja podziwiam za to bieganie w kółko, psychicznie nie dałabym rady. Na pętli 1,5km ciężko mi 5km przebiec bo nudny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
extra poszło, a dzisiaj pogoda faktycznie masakra także dodatkowy szacun
Tsu a napisz krótko jak było bo widzę start był ponizej 5:00/km, później dwa km gorzej a później znowu lepiej,a na koniec znowu poniżej 5:00, taka piramidka wyszła
coś siedziało po drodze czy tak wyszło że odżyłaś po trzecim kilometrze i przyspieszyłaś?



Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2020-07-28 20:41:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Bieganie w kółko faktycznie najciekawsze nie jest, ale tu nie było celem samym w sobie, więc jak skupić się trzeba na tempie i łatwo policzyć ile kółek do końca zostało, to głowie łatwiej zaakceptować wysiłek, który trzeba w to włożyć.
W terenie to górka, korzeń, kałuża, ludź jakiś wyskoczy, a tu raczej nie ma niespodzianek i metę widać na starcie

Kabo.. miałam mały kryzys po 10 kółku.. myśl mnie naszła, że w sumie "na ch*j mi to".. " a może w czwartek chłodniej będzie.." itp. ale postanowiłam jednak dokończyć na wypadek, jakby w czwartek chłodniej nie było
Po tętnie widać, że wysiłek był znaczny.. o max się otarłam na końcu, tak że mam wrażenie, że dałam z siebie wszystko, co dziś mogłam dać.


Zmieniony przez - Tsu84 w dniu 2020-07-28 21:07:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Gratulacje Tsu
Teraz moim zdaniem już jakiś plan musisz ogarnąć
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co nam w duszy gra ...... i w słuchawkach

Następny temat

Plan treningowy dla początkującej dziewczyny - ocena

WHEY premium