SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Obliques/Blog/ ksztaltowanie sylwetki - pierwsze podsumowanie strona 34

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 127154

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 81617
Sztangielki wygladaj magicznie. Znaczy sie fajnie.
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
Ba do domu idealne, zmiana kg idzie szybko nie zajmuja miejsca, stoja w kacie . Waza max 21kg, pierw skok jest o 1kg do 10kg pozniej co 2kg, z tym ze jakos tam mozna regulowac i posrednie, ale nie wnikalismy, to nam odpowiada.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 81617
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6889 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 100566
jakie hantle
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
Sroda Plecy
podciaganie ufff... ciekawe kiedy bede mogla wykonac przynajmniej jedno sama
wioslowanie sztangielka 16kgx11 16kgx11 16kgx8
przenoszenie zza glowy sztangielki 15kgx16 16kgx14
wspiecia na lydki 3 serie z ciezarkiem na kostce po 15-20x
Trening dobry Zastanawiam sie czy do przerwy swiatecznej wykonam to jedno podciagniecie na plecy bez pomocy, mam taki plan . Na razie staram sie wykonywac jak najdokladniej ruch negatywny, ciezko idzie te 6 ruchow.
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
HIIT byl, brzuszki byly, dobry plan sobie ulozylam, bo czuje odpowiednio brzuch, juz w drugiej serii dostaje takich przykurczy, ze nie moge czasami skonczyc 20 ruchow
Poza tym nic ciekawego

Edit
No nie moge odkrylam dlaczego w USa wszyscy sa tacy grubi Tam jedzenie ma 300x wiecej kalorii niz w Europie najwyrazniej
Weszlam na bodybuilding.com na dziennieki kobiet poczytac sobie co one tam z siebie wyciskaja i znalazlam taka diete:
Pre-workout(5AM)- whey protein shake with 1 tsp PB
M1B: 4 egg whites, 1/2c oats
M2: 15 raw almonds, apple
M3: 1/2c lean ground turkey mixed with peppers and onions, 1/2c brown rice, Organic Yogurt
M4: celery sticks, some sort of protein
M5: dessert protein shake with skim milk
C- to pewnie skrot od kubka
Wiecie na ile ona wyliczyla sobie kalorii ze zjada w takim przykladowym menu? 1350-1500kcal!

Zmieniony przez - obliques w dniu 2007-10-25 23:05:22
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
Sobota
Barki i Triceps
wyciskanie sztangielek 10kg/10 10kg/9 10kg/6
wznosy bokiem 8kg/7 7kg/7 6kg/6
wznosy w pochyleniu 4kg/10 4kg/8
do czola sztanga 17kg/15 22kg/10 22kg/7
francuskie jednorcz 6kg/10 6kg/8
Nie ma to jak autosugestia, wyczytalam z zeszlotygodniowej rozpiski 10kg i zrobilam 10x, a okazalo sie ze powinno byc 7kg. Ale wogole trening barkow mialam dobry i sila poszla do gory. Triceps znow sie zgapilam i na pierwsza serie wzielam za maly ciezar i pociagnelam 15 ruchow, nastepnym razem zaczne od 25kg.
Myslalam, ze bede robila dzis trzeciego HIIT`a, ale jednak mam dosc zmeczone rece po treningu, coz pozostane na tych dwoch HIIT`ach na czas tego planu treningowego. Za to zrobilam solidne rozciaganie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 262 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4759
a Ty myślisz że ile w tej hamerykańskiej diecie jest kcal? bo ja szczerze mówiąc nie mam pojęcia

zapraszam na bloga "michal985/BLOG/ dobić do 100kg dobrej masy"
http://www.sfd.pl/michal985/BLOG/_dobić_do_100kg_dobrej_masy-t393917.html
140kg * 1 powtórzenie http://www.youtube.com/watch?v=hAmIAMwEoOc
142,5kg * 1 powtórzenie http://www.youtube.com/watch?v=Era94Z1G6zA 

...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
Na moj gust to ona zjada normalnego zarcia 600-700kcal, po ilosciach widac, ze trzyma sie sztywno posilkow 200kcal na kazdy, nawet obiad z tym jogurtem nie przekracza specjalnie 200kcal, a w odzywkach bialkowych 600kcal (po 200kcal na kazda, chyba ze bierze mass gainery , dobija sobie kalorie proszkami, swietna i zdrowa ta jej dieta do skopiowania
Oni albo zra, albo sie glodza, najwyrazniej
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
Niedziela
Nogi, trening jak zwykle intensywny, daje w kosc, nic ciekawego od strony ciezrow, wiec wpisywac nie bede. Samopoczucie dobre wiec i trening dobry
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Odchudziłem się - pora na masę. Start 1 września-82kg

Następny temat

Co do skakanki...

electro
Polecane artykuły