SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obliques/Blog/ ksztaltowanie sylwetki - pierwsze podsumowanie strona 34

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 111300

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Wlasnie o to chodzi sasiadwroc. Brak masy miesniowej to jest ostatnia rzecz na ktora bede narzekac . Zreszta przegladalam sobie blogi itd dziewczyn z bodybuilding.com i poza momentami gdy pracuja nad jedna czescia ciala, ten podzial jest najbardziej popularny nawet wsrod modelek fitness (czy jak tam one sie nazywaja o polsku)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Skoro tak to w takim razie może to być ok dla Ciebie. Spróbuj a zobaczysz
My faceci inaczej patrzymy na te sprawy.

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925


Ha, toz wiem , inne wzorce urody obowiazuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Ładnie jest. Widać poszczególne partie, ale .... łokcie wyżej przy "bicepsach tyłem" !

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 507
Masuj, tak jak koledzy radza, bo jest "troszke" za chudo:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
bicepsy i przedramiona nieźle się prezentują

ogólnie sylwetka git

a to czy dla kogoś za chudo czy nie to kwestia gustu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Sasiad ja nieprzywykla do pozowania jestem, ale nastepnym razem lokcie beda wyzej.
No wlasnie buby, chudo nie chudo, troche miesnia pewnie zrobie, ale dla jednych to juz bedzie za duzo, a dla innych wciaz za malo, kit z tym

Robilam wczoraj na skosie na klatke 25kg 12 ruchow.
Ponad 10 lat temu kiedy sobie chadzalam na silownie i nieswiadomie robilam mase (w sumie spedzalam tam 2 razy w tyg po dwie godziny wiekszosc czasu gadajac z kim sie dalo ). Tam chodzilo sie do prowadzacego : " Co teraz?" A poniewaz sam pakowal ostro to i taki trening zadawal. Po pol roku wyciskalam 65kg, a taka 25kg to sie rozgrzewalam

Wracajac do teraz, instynktem stadnym (wszyscy tak sie dokarmiaja tutaj ) zaczelam myslec o odzywce bialkowej. W koncu jak robie ta mase... Sprobowalam od meza ON Casein Protein w sumie jak to sie pije to jeszcze ujdzie, smakuje jak kupne lody waniliowe (choc raczej powinnam napisac wanilinowe), ale po wypiciu zostaje taki kwasny posmak, fuj i trzeba go zajesc. Czy wszystkie bialka maja taki posmak?
Zamowilam sobie BSN Syntha-6 mieszanka wolno i szybko wchlanialnych bialek. Smak mochachino, ciekawe co to bedzie. Jak tez bedzie mialo taki posmak to niech maz je, a ja zostane przy twarozku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
kwaskowaty posmak po białku mhmm dziwne jeszcze się z tym nie spotkałem

syntha 6 miałem próbkę smaku truskawego, którego wręcz nienawidzę w żadnych produktach oprócz truskawki o powiem ci że była całkiem całkiem więc jest szansa ze inne smaki też są wypasione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Dzis dzien przerwy wiec popracowalam umyslowo
W koncu zakupilam bialko, wiec by mialo to sens, postanowilam wyliczyc ile powinnam przyjmowac proteiny w proszku.
Oszacowalam swoje statystyczne posilki zwracajac uwage na ilosc spozywanego bialka:

sniadanie 8g
drugie sniadanie 8g
lunch (to trudniej bo bardzo roznie jem, ale powiedzmy) 5g
obiad 46g
kolacja 8g

Co daje razem srednio 75g bialka dziennie ktore spozywam z posilkami
Zakladajac zapotrzebowanie na 2g bialka dziennie powinnam spozywac 116g slowem "brakuje" mi 41g ktore musze przyjac w proszku Bedzie rano dawka i po treningu, wieczorem.

Przy okazji, idac za ciosem, wyliczylam swoje (typ mezomorfik) dzienne zapotrzebowanie energetyczne na ok 2300kcal
Ilosc spozywanych kcal jest juz trudniejsza w szacowaniu, ale z grubsza wyszlo mi 2000kcal wiec mieszcze sie w normie, nawet jak zjem dodatkowo kcal w odzywce bialkowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Acha buby ja zupelnie nie jem gotowych produktow przetworzonych fabrycznie dlatego mam wyczulony smak na chemie i moze stad to wrazenie kwasowatosci odzywki bialkowej, podobne wrazenie daje np. glutaminian
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odchudziłem się - pora na masę. Start 1 września-82kg

Następny temat

Co do skakanki...

WHEY premium